id: kw33gf

Billboard o ukraińskim ludobójstwie na Polakach

Billboard o ukraińskim ludobójstwie na Polakach

Nasi użytkownicy założyli 1 016 959 zrzutek i zebrali 1 066 023 777 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Celem zrzutki jest zebranie funduszy na powstanie billboardu (wydruk, montaż, miesiąc wynajmu) na temat ukraińskiego ludobójstwa na ludności polskiej na kresach pd-wsch II RP w latach 1939-1947. Billboard jest dobrym narzędziem uświadamiającym dużą liczbę społeczeństwa tym bardziej, że znajduje się przy autostradzie A4.

Billboard o ukraińskim ludobójstwie na Polakach będzie znajdował się przy autostradzie A4 w na trasie z Katowic do Wrocławia. Jego wymiary to 12 m x 3 m. Billboard jest dwustronny.

Cena 4560 zł zawiera:

3000 zł - koszt miesięcznego najmu

760 zł - koszt wydruku

300 zł - montaż

500 zł - projekt

Prawda o ukraińskim ludobójstwie na Polakach jest cały czas fałszowana przez stronę ukraińską a władze rządzące Polską wręcz ułatwiają im tą krecią robotę udając, że nie widzą doskonale funkcjonującego banderyzmu na terenie nie tylko Ukrainy ale również i Polski. W obliczu obowiązującej na terenie naszego sąsiada ideologii zbrodniczej, Państwo polskie przyjmuje miliony nieuświadomionych w zbrodniach swoich przodków Ukraińców. My Polacy mamy obowiązek uświadomienia nie tylko naszych Rodaków ale również musimy zadbać o to aby Ukraińcy przyjeżdżający do naszej Ojczyzny wiedzieli, że ich dziadkowie nie walczyli w wojnie polsko-ukraińskiej i nie byli bohaterami a przede wszystkim to że Polska nigdy nie była okupantem Ukrainy, która jakby nie było istnieje tylko w ich świadomości. Musimy im przekazać, że oni nie przyjeżdżąją do Kraju wroga!! Oni przyjeżdżają do Ojczyzny swoich OFIAR!! My musimy im przekazać, że ich przodkowie wymordowali nam na kresach pd-wsch II RP ponad 200 tysięcy polskich dzieci, kobiet i starców tylko dlatego, że byli Polakami! Muszą wiedzieć, że mordowano nas na 362 sposoby zadając przed śmiercią jak najwięcej cierpienia! Tylko w obliczu poznania PRAWDY przez Ukraińców można budować jakiekolwiek relacje. Prawda dla nich nie będzie łatwa do przyjęcia, ponieważ jak można przyjąć do świadomości to że bohaterowie Ukrainy tak naprawdę byli psychopatycznymi zboczeńcami mordującymi niewinną ludność. Nie nam się tym przejmować. Mamy obowiązek wobec naszych POMORDOWANYCH aby przywrócić im PAMIĘĆ !!!

"Jeśli zapomnę o Nich, Ty Boże na Niebie, Zapomnij o mnie!"

Adam Mickiewicz

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 110

SR
Stanislaw Reder
500 zł
RK
Romuald Koszelewski
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
200 zł
BK
Bogusław Kuc
200 zł
BO
Boguslaw Osiak vel Morian
200 zł
TO
Tomasz Osekowski
KS
100 zł
DK
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 12

 
2500 znaków