VI Marsz Powstania Warszawskiego ID: kw6y2m

VI Marsz Powstania Warszawskiego ID: kw6y2m

4 394 zł z 9 900 zł

44%

4 394 zł

4 394 zł

z 9 900 zł

zakończona

zakończona

03.08.2017r

101

101

wspierających
44%
Wpłać na zrzutkę

Aktualności 1

  • Dzięki Państwa zaangażowaniu większość z naszych planów zostanie zrealizowana! Zachęcamy do śledzenia wydarzeń: Marsz: https://www.facebook.com/events/150097125556709/ Akcja krwiodawstwa: https://www.facebook.com/events/149600245594989/ i obecności 1 sierpnia w Warszawie!
    Czytaj więcej

Opis zrzutki

Czołem! Wielkimi krokami zbliża się 1 sierpnia, dzień bliski sercu zdecydowanej większości polskiego społeczeństwa, pierwszy dzień zrywu o wolność dla stolicy Polski. Powstanie Warszawskie to historia piękna i zarazem bolesna, dająca przykład bezgranicznego poświęcenia dla idei niepodległości dla własnego narodu i państwa.

1 sierpnia 2017 r. tuż po godzinie 17:00 z ronda im. Romana Dmowskiego w samym sercu Warszawy, wyruszy VI Marsz Powstania Warszawskiego organizowany przez Brygadę Mazowiecką Obozu Narodowo-Radykalnego, przy wsparciu Stowarzyszenia Marsz Niepodległości. Jest to jedno z najliczebniejszych wydarzeń w kalendarzu wydarzeń patriotycznych. Co za tym idzie koszty organizacji, zabezpieczenia, promocji, dodatkowych atrakcji idą w tysiące złotych.

Zwracamy się do wszystkich Państwa z gorącym apelem o wsparcie finansowe i dołożenie swojej cegiełki do organizacji tegorocznego marszu. Do najpilniejszych wydatków zaliczamy koszty: nagłośnienia, wozu organizacyjnego, druku plakatów i ulotek, zabezpieczenia logistycznego i w zakresie bezpieczeństwa.

Ponadto w planach mamy utworzenie „Powstańczego miasteczka”, które miałoby funkcjonować od godzin porannych, a w którego zakres wejść miałyby elementy rekonstrukcji historycznej przypominające o Powstaniu, materiały informacyjne itp. Drugim ważnym elementem, który chcielibyśmy wdrożyć jest organizacja punktu oddawania krwi. Dodatkową atrakcją miałby być koncert wykonawców muzyki patriotycznej, nawiązującej do Powstania Warszawskiego.

Aby nasze plany mogły się w pełni powieść potrzebne jest także Twoje wsparcie! Zachęcamy Państwa do nawet najdrobniejszych wpłat i obecności na VI Marszu Powstania Warszawskiego.

Cześć i chwała bohaterom!

Patronat medialny:

- Media Narodowe - https://medianarodowe.com

- Portal Kierunki - http://kierunki.info.pl

Dodatkowe pomysły, oferty wsparcia itp. prosimy przekazywać drogą telefoniczną lub mailową: +48 791 36 1934, [email protected]

ONR Brygada Mazowiecka: http://www.onrbrygadamazowiecka.pl

Stowarzyszenie Marsz Niepodległości: https://marszniepodleglosci.pl

OFICJALNY PLAKAT OBCHODÓW:

Wpłacający101

 
Dane ukryte
ukryta
AD
Adam Dakowicz
50 zł
NS
Natalia Stach
30 zł
RP
Robert Pęksa
ukryta
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
50 zł
AI
Ag Iwa
5 zł
AR
Adam Rybicki
10 zł
 
Dane ukryte
ukryta
Zobacz więcej

Komentarze18

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

517 740 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?