4 394 zł 
z 9 900
44%
zakończona 03.08.2017r
101 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności1

 • Dzięki Państwa zaangażowaniu większość z naszych planów zostanie zrealizowana! Zachęcamy do śledzenia wydarzeń: Marsz: https://www.facebook.com/events/150097125556709/ Akcja krwiodawstwa: https://www.facebook.com/events/149600245594989/ i obecności 1 sierpnia w Warszawie!
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Czołem! Wielkimi krokami zbliża się 1 sierpnia, dzień bliski sercu zdecydowanej większości polskiego społeczeństwa, pierwszy dzień zrywu o wolność dla stolicy Polski. Powstanie Warszawskie to historia piękna i zarazem bolesna, dająca przykład bezgranicznego poświęcenia dla idei niepodległości dla własnego narodu i państwa.

1 sierpnia 2017 r. tuż po godzinie 17:00 z ronda im. Romana Dmowskiego w samym sercu Warszawy, wyruszy VI Marsz Powstania Warszawskiego organizowany przez Brygadę Mazowiecką Obozu Narodowo-Radykalnego, przy wsparciu Stowarzyszenia Marsz Niepodległości. Jest to jedno z najliczebniejszych wydarzeń w kalendarzu wydarzeń patriotycznych. Co za tym idzie koszty organizacji, zabezpieczenia, promocji, dodatkowych atrakcji idą w tysiące złotych.

Zwracamy się do wszystkich Państwa z gorącym apelem o wsparcie finansowe i dołożenie swojej cegiełki do organizacji tegorocznego marszu. Do najpilniejszych wydatków zaliczamy koszty: nagłośnienia, wozu organizacyjnego, druku plakatów i ulotek, zabezpieczenia logistycznego i w zakresie bezpieczeństwa.

Ponadto w planach mamy utworzenie „Powstańczego miasteczka”, które miałoby funkcjonować od godzin porannych, a w którego zakres wejść miałyby elementy rekonstrukcji historycznej przypominające o Powstaniu, materiały informacyjne itp. Drugim ważnym elementem, który chcielibyśmy wdrożyć jest organizacja punktu oddawania krwi. Dodatkową atrakcją miałby być koncert wykonawców muzyki patriotycznej, nawiązującej do Powstania Warszawskiego.

Aby nasze plany mogły się w pełni powieść potrzebne jest także Twoje wsparcie! Zachęcamy Państwa do nawet najdrobniejszych wpłat i obecności na VI Marszu Powstania Warszawskiego.

Cześć i chwała bohaterom!

Patronat medialny:

- Media Narodowe - https://medianarodowe.com

- Portal Kierunki - http://kierunki.info.pl

Dodatkowe pomysły, oferty wsparcia itp. prosimy przekazywać drogą telefoniczną lub mailową: +48 791 36 1934, [email protected]

ONR Brygada Mazowiecka: http://www.onrbrygadamazowiecka.pl

Stowarzyszenie Marsz Niepodległości: https://marszniepodleglosci.pl

OFICJALNY PLAKAT OBCHODÓW:

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 101

preloader

Komentarze 18

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

893 738 zrzutek

i zebrali

836 909 416 zł

A ty na co dziś zbierasz?