id: kwbuwv

Kampania #PomacajSie

Kampania #PomacajSie

11 892 zł 
z 30 000 zł
39%
zakończona 31.10.2019r
70 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności2

  • Dwie sesje, z Moniką i Dorotą, już za nami. A to wszystko dzięki Waszej pomocy. https://www.facebook.com/PomacajSie/posts/459564237956286 https://www.facebook.com/PomacajSie/posts/461600471085996 Kolejne sesje zostały już umówione, ale zgłaszają się do nas kolejne Panie - prosimy Was o wsparcie.
    Czytaj więcej
  • Mamy już 21% i dlatego postanowiłyśmy wcześniej rozpocząć sesje z naszymi bohaterkami. Pierwsze panie są już umówione. Kampania #PomacajSie to cykl fotografii kobiet doświadczonych rakiem piersi. Ich zdjęcia mają przypominać wszystkim kobietom o regularnym badaniu piersi, ale przede wszystkim mają być dowodem, że mimo choroby nadal można być piękną i seksowną kobietą. Dziękujemy za wszystkie wpłaty ❤️ I prosimy o więcej, abyśmy mogły sfotografować wszystkie odważne panie, które zgłosiły się do naszego projektu.
    Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Akcja #PomacajSie to zbiórka na 25 sesji zdjęciowych Amazonek, które zgłosiły się do naszego projektu. Zebrane pieniądze pokryją koszty związane z sesją (wynajem studio, makijaż, fryzjer, postprodukcja oraz wydruk, a w przypadku dziewczyn spoza Warszawy - dojazd i hotel)

#PomacajSie - odważnie o raku piersi

Kampania #PomacajSie to spontaniczna akcja dwóch fotografek z MOOi Studio, czyli duetu specjalizującego się w kobiecych aktach oraz bohaterki ich sesji. Postanowiłyśmy połączyć swoje siły, wykorzystać odwagę Agnieszki i w ramach kampanii #PomacajSie wykonać bezpłatne sesje. Naszą kampanią chcemy propagować profilaktykę, przypominać o regularnym badaniu się. Rak piersi dotyka coraz młodsze kobiety, wykryty we wczesnym stadium jest chorobą, którą można wyleczyć. Chcemy też zwrócić uwagę na kwestie związane z procesem rekonstrukcji, niestety nie wszystkie jego etapy i metody są refundowane. Jednak naszym głównym celem jest pokazanie, że utrata piersi to nie koniec kobiecości, że można być piękną także po chorobie. Do naszego projektu zgłosiły się Amazonki z całej Polski. Potrzebujemy funduszy, żeby zaprosić je na sesje w Warszawie. Zdjęcia mają ogromną siłę przekazu, zdecydowanie większą niż słowa. Dlatego głęboko wierzymy w sens naszej kampanii #PomacajSie.

śledź akcję na bieżąco

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 70

 
Dane ukryte
2 000 zł
PC
Piekarnie Cukiernie Putka
1 500 zł
AK
Anita Karwacka-Rózga
500 zł
 
Dane ukryte
200 zł
MK
Maria
200 zł
LH
Lidia Hańska
200 zł
EB
Ewelina ban der Grift
200 zł
KS
Krystyna Stacino-Łuczyńska
100 zł
KW
Krzysztof Wienke
100 zł
EM
Ewa Miecznicka
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 23

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

754 497 zrzutek

i zebrali

545 954 393 zł

A ty na co dziś zbierasz?