id: kwbuwv

Kampania #PomacajSie

Kampania #PomacajSie

11 892 zł 
z 30 000 zł
39%
zakończona 31.10.2019r
70 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności2

  • Dwie sesje, z Moniką i Dorotą, już za nami. A to wszystko dzięki Waszej pomocy. https://www.facebook.com/PomacajSie/posts/459564237956286 https://www.facebook.com/PomacajSie/posts/461600471085996 Kolejne sesje zostały już umówione, ale zgłaszają się do nas kolejne Panie - prosimy Was o wsparcie.
    Czytaj więcej
  • Mamy już 21% i dlatego postanowiłyśmy wcześniej rozpocząć sesje z naszymi bohaterkami. Pierwsze panie są już umówione. Kampania #PomacajSie to cykl fotografii kobiet doświadczonych rakiem piersi. Ich zdjęcia mają przypominać wszystkim kobietom o regularnym badaniu piersi, ale przede wszystkim mają być dowodem, że mimo choroby nadal można być piękną i seksowną kobietą. Dziękujemy za wszystkie wpłaty ❤️ I prosimy o więcej, abyśmy mogły sfotografować wszystkie odważne panie, które zgłosiły się do naszego projektu.
    Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Akcja #PomacajSie to zbiórka na 25 sesji zdjęciowych Amazonek, które zgłosiły się do naszego projektu. Zebrane pieniądze pokryją koszty związane z sesją (wynajem studio, makijaż, fryzjer, postprodukcja oraz wydruk, a w przypadku dziewczyn spoza Warszawy - dojazd i hotel)

#PomacajSie - odważnie o raku piersi

Kampania #PomacajSie to spontaniczna akcja dwóch fotografek z MOOi Studio, czyli duetu specjalizującego się w kobiecych aktach oraz bohaterki ich sesji. Postanowiłyśmy połączyć swoje siły, wykorzystać odwagę Agnieszki i w ramach kampanii #PomacajSie wykonać bezpłatne sesje. Naszą kampanią chcemy propagować profilaktykę, przypominać o regularnym badaniu się. Rak piersi dotyka coraz młodsze kobiety, wykryty we wczesnym stadium jest chorobą, którą można wyleczyć. Chcemy też zwrócić uwagę na kwestie związane z procesem rekonstrukcji, niestety nie wszystkie jego etapy i metody są refundowane. Jednak naszym głównym celem jest pokazanie, że utrata piersi to nie koniec kobiecości, że można być piękną także po chorobie. Do naszego projektu zgłosiły się Amazonki z całej Polski. Potrzebujemy funduszy, żeby zaprosić je na sesje w Warszawie. Zdjęcia mają ogromną siłę przekazu, zdecydowanie większą niż słowa. Dlatego głęboko wierzymy w sens naszej kampanii #PomacajSie.

śledź akcję na bieżąco

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 70

preloader

Komentarze 23

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

878 295 zrzutek

i zebrali

807 091 321 zł

A ty na co dziś zbierasz?