id: kwhasm

Działania psychoedukacyjne Fundacji Bez Klamek

Działania psychoedukacyjne Fundacji Bez Klamek

Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 1 066 518 zrzutek i zebrali 1 161 580 389 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Głównym celem Fundacji Bez Klamek jest szerzenie świadomości społecznej na temat zdrowia psychicznego i zaburzeń psychicznych. Jako Fundacja edukujemy na temat tego, czym są zaburzenia i choroby psychiczne oraz wskazujemy, w jaki sposób można pomóc sobie lub osobie, która boryka się z problemami natury psychicznej.

Do tej pory, zorganizowaliśmy kilkadziesiąt ogólnodostępnych wydarzeń psychoedukacyjnych z udziałem ekspertów w dziedzinie zdrowia psychicznego, kilka warsztatów i wydarzenie filmowe, których tematyka dotyczyła różnych zagadnień związanych z dbaniem o zdrowie psychiczne.

Michael Nowicki w ramach akcji „Run Wisła 2020 – bieg dla zdrowiej psychiki” postawił sobie szczytny cel – przebiec dystans z Warszawy do Krakowa w celu zwrócenie uwagi na zagadnienie zdrowia psychicznego, które często bywa zaniedbywane i pomijane. Podczas kolejnych dni biegu na stronie wydarzenia oraz stronie Fundacji będą systematycznie udostępniane materiały psychoedukacyjne, dotyczące zagadnień związanych ze zdrowiem psychicznym, wokół których funkcjonuje wiele błędnych przekonań.

Realizowanie misji Fundacji wymaga znacznego nakładu pracy związanego m.in z opracowywaniem materiałów psychoedukacyjnych, prowadzeniem strony internetowej czy organizowaniem ogólnodostępnych wydarzeń o tematyce zdrowia psychicznego. Aby prowadzenie tych działań było dalej możliwe, niezbędne jest zebranie funduszy, które umożliwia ta zbiórka. Zebrana kwota pozwoli nam na przygotowanie większej ilości materiałów psychoedukacyjnych, które zostaną udostępnione publicznie na naszej stronie oraz na organizację kolejnych otwartych wydarzeń, w których wezmą udział specjaliści z dziedziny zdrowia psychicznego. 


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 11

AF
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
AG
Andrzej
200 zł
 
Dane ukryte
50 zł
EF
Elżbieta Faron
50 zł
 
Dane ukryte
45 zł
 
Dane ukryte
25 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
10 zł
FB
1 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!