Wróć do zrzutki

Wpłać na zrzutkę: Sprawa Wiejskiej Wagi - krótkometrażowa komedia akcji ID: kx59rk

Wybierz ile chcesz wpłacić
 • 1/250 dnia zdjęciowego!

  Jeszcze 250 takich wpłat i będzie nas stać na jeden dzień zdjęciowy!Do tego progu dodajemy plakat filmu, który wyślemy na maila, dzięki!

 • 1/100 dnia zdjęciowego!

  Dzięki tej wpłacie jesteśmy bliżej jednego dnia zdjęciowego, albo posiłku na cały dzień dla jednej osoby!Wpłacając tę kwotę, dostajesz 10 cyfrowych zdjęć z planu (werki) oraz podziękowania w napisach końcowych, dzięki!

 • 1/62 ½ dnia zdjęciowego!

  Dzięki tej wpłacie jesteśmy bliżej jednego dnia zdjęciowego, albo możliwości ostrzenia filmu przez jeden dzień!Za tę wpłatę dorzucamy prywatny link online do gotowego już filmu oraz podziękowania w napisach końcowych, dzięki!

 • 1/50 dnia zdjęciowego!

  Dzięki tej wpłacie jesteśmy coraz bliżej sfinalizowania jednego dnia zdjęciowego, albo możliwości nagrania dialogów aktorów przez jeden dzień!Za ten próg wysyłamy 3 wydrukowane zdjęcia z planu wraz z podpisami ekipy oraz dodajemy poprzednie nagrody, dzięki!

 • 1/25 dnia zdjęciowego!

  Dzięki tej wpłacie jesteśmy już blisko celu, możemy zaczynać pakować walizki na plan. Umożliwi nam to też opłacenie jednego noclegu dla aktora!Do tej kwoty dołączamy spersonalizowany film z podziękowaniami oraz poprzednie nagrody, dzięki!

 • 1/16 ⅔ dnia zdjęciowego!

  Dzięki tej wpłacie możemy już szykować auta do wyprawy i pokryć koszt podróży dla jednego pojazdu!Do tego progu dołączamy making of z planu oraz poprzednie nagrody, dzięki!

 • 1/10 dnia zdjęciowego!

  Jesteśmy już coraz bliżej, jest to jeden dzień zbierania śmieci przez reżysera!Do tej kwoty dołączamy fizyczną kopię filmu, dodatkowe 10 wydrukowanych zdjęć z podpisami głównej ekipy, dostęp cyfrowy do wszystkich zdjęć z planu oraz poprzednie nagrody, dzięki!

 • 1/5 dnia zdjęciowego!

  Dzięki tej kwocie możemy nagrywać przez 3 godziny albo nawodnić wszystkich z ekipy przez cały okres zdjęciowy!Do tego progu dołączamy przedpremierowy pokaz filmu z główną ekipą oraz poprzednie nagrody, dzięki!

 • 1/2 ½ dnia zdjęciowego!

  Co tu dużo mówić, dzięki tej kwocie możemy nagrywać przez pół dnia albo opłacić gaże jednego aktora!W tej kwocie oferujemy możliwość uczestnictwa na planie zdjęciowym w Warszawie (w dniu 18 sierpnia 2019), porozmawianie z ekipą, dowiedzenie się jak wygląda praca poszczególnych członków ekipy oraz poprzednie nagrody, dzięki!

 • 1/1 Cały dzień zdjęciowy!

  Dzięki tej kwocie możemy ukończyć jeden dzień zdjęciowy!W tym progu zostaniesz naszym oficjalnym sponsorem, umieścimy logo Twojej firmy, bądź imię i nazwisko na oddzielnej planszy przed filmem oraz na plakacie. Jeśli wyrazisz taką chęć możesz też uczestniczyć na planie zdjęciowym w Warszawie (w dniu 18 sierpnia 2019). Oczywiście dostaniesz też wszystkie poprzednie nagrody, dzięki!

 • Brak
Wybierz metodę płatności
Koszt obsługi transakcji

Zrzutki organizowane są za darmo - nie pobieramy żadnych opłat od organizatorów zrzutek ani wpłacających. Pomóż nam pokryć m. in. prowizję operatora płatności, by zawsze tak było!

%
Podsumowanie
Wiadomość do organizatora (opcjonalnie)
Nagroda
-
Suma kosztów
Organizator otrzyma
50 zł
Koszt obsługi transakcji
0 zł

Łączna wpłata
-
Wpłata cykliczna
Co miesiąc

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; czytaj więcej Dane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od wpłacających.
Płacąc akceptujesz Zasady płatności PayU .

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. czytaj więcej Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności. Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce Prywatności .

Zrzutka.pl sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu czytaj więcej .in. marketingu własnych produktów i usług oraz w celu zapewnienia osobom wspierającym i organizującym zrzutki bezpiecznego korzystania ze strony zrzutka.pl oraz zapobiegania oszustwom. Dokładniejsze informacje o kategoriach, celach i sposobach przetwarzania danych osobowych przez zrzutka.pl sp. z o.o. przysługujących Ci prawach oraz ich realizacji, możesz znaleźć tutaj: kliknij