ZBIÓRKA CHARTATYWNA - POMÓŻ WSTAĆ PIOTROWIPOMÓŻ WSTAĆ PIOTRKOWI ORLIKOWSKIEMU ! ID: kxdghp

ZBIÓRKA CHARTATYWNA - POMÓŻ WSTAĆ PIOTROWIPOMÓŻ WSTAĆ PIOTRKOWI ORLIKOWSKIEMU ! ID: kxdghp

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki

20 690 zł z 20 000 zł

103%

20 690 zł

20 690 zł

z 20 000 zł

zakończona

zakończona

11.02.2020r

191

191

wspierających
103%
Wpłać na zrzutkę

Aktualności 5

 • Po tygodniu na oddziale małymi kroczkami starają się go pionizować. Na początku wytrzymaywał ok 10-15min na chwilę obecną wytrzymuje już ok 1.5h. Mamy nadzieję że z biegiem czasu wszystko wróci do normy. :)
  Czytaj więcej
 • Udało się w końcu ruszyć z rehabilitacja. Od czwartku 24.10 Piotr przebywa na oddziale rehabilitacyjnym. Teraz wszystko w jego rękach i siłę woli żeby mógł wstać. 3-mamy kciuki żeby zarówno Piotr jak i personel wytrzymali ze sobą ????
  Czytaj więcej
 • W środe doczekaliśmy się na tą chwilę ostatniej operacji. Można powiedzieć że Piotr jest prawie poskładany i można przejść do kolejnego etapu jakim będzie rehabilitacja. Wstępnie mamy umówiony termin na 24.10 ale teraz zależy od ortopedii czy go do tego czasu wypiszą, ale jesteśmy dobrej myśli...
  Czytaj więcej
 • Dziś po wizycie u Piotra dowiedzieliśmy się, że prawdopodobnie w przyszłym tygodniu będzie wypisany do domu chyba że załatwimy na szybko jakąś klinikę. Okazuje się że łokieć będzie mógłbyć operowany później bo to tylko zabieg a co do grobowcawyniki się polegają i jak będą na tyle dobre żeby go wypisać tak też zrobią.
  Czytaj więcej
 • Aktualnie Piotr przeszedł szereg operacji m.in: -2 operacje ręki lewej ( złamana kość ramienia i przedramienia) - zespolenie kości udowej i stawu kolanowego nogi lewej - odbarczenie złamanego kręgosłupa w odcinku szyjnym - zespolenie i rekonstrukcja miednicy i biodra. Obecnie czekamy aż infekcja ( gronkowiec) stawu łokciowego ustąpi aby móc przeprowadzić operacje wyrostka łokciowego....
  Czytaj więcej

Opis zrzutki

PODAJ MI RĘKĘ - POMÓŻ MI WSTAĆ ! Motocyklista Piotr Orlikowski w dniu 08.08.2019 uległ wypadkowi. Dla Poszkodowanego Piotra, który wracał z wakacji wraz z ukochaną czas się zatrzymał. Piotr znajduję się aktualnie w szpitalu w Bydgoszczy, ma porażenie czterokończynowe. Piotrek potrzebuje Twojej pomocy - pomóż mu wstać ! Środki zebrane podczas internetowej zbiórki, przeznaczone są na rehabilitacje Piotrka. DAJ MU SZANSE NA NOWE ŻYCIE.

Wpłacający191

 
Użytkownik niezarejestrowany
50 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
25 zł
 
Dane ukryte
25 zł
J
Jaras
55 zł
A
Arek Nowak
10 zł
 
Dane ukryte
ukryta
P
Paulina
50 zł
 
Dane ukryte
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze15

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

556 150 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?