id: kxv4hc

Zbudujmy Letnie Tarasy Seniorita Cafe w Gorzowie Wlkp.

Zbudujmy Letnie Tarasy Seniorita Cafe w Gorzowie Wlkp.

Nasi użytkownicy założyli 1 037 239 zrzutek i zebrali 1 107 167 343 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Zachęcamy Państwa do wsparcia zbiórki na BUDOWĘ LETNICH TARASÓW w Gorzowie Wlkp., miejsca integracji i dobrej zabawy dla gorzowskich seniorów.


Idea budowy Letnich Tarasów to pomysł fundacji Gorzów dla Seniorów i Kompleksu Aktywności Seniorskiej. Dzięki tym dwóm organizacjom powstał Klub Seniora „Dolinki” i Kawiarnia dla Seniorów „SENIORITA CAFE”, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem osób starszych, a Letnie Tarasy mają być kolejnym obiektem przeznaczonym dla najstarszych gorzowian. W budowanych przez nas Letnich Tarasach przy Seniorita Cafe, seniorzy będą mogli uczestniczyć w imprezach integracyjnych i kulturalnych na świeżym powietrzu. Profesjonalna scena, nagłośnienie i oświetlenie pozwolą na występy zespołów, nie tylko seniorskich. Powstanie zarówno parkiet do tańca, jak i ogródek ze stoliczkami, przy których osoby starsze będą mogły odpocząć i wypić wspólnie kawę w swoim gronie. Letnie Tarasy zbudujemy na placu tuż obok naszej seniorskiej kawiarni Seniorita Cafe przy ul. Traugutta 6 w Gorzowie Wlkp. Umożliwi to dogodny dostęp wszystkim starszym gorzowianom, którzy już korzystają z kawiarni.


x229432a803f5ab0.jpegNiestety w Gorzowie nie ma miejsca, które zapewniłoby dużej grupie społecznej jaką są seniorzy (33 tys. osób) miejsce do wzajemnych spotkań i wspólnego spędzania czasu przy dobrej zabawie. Rozrzucone po całym mieście małe kluby seniorskie nie są w stanie przyjąć wszystkich chętnych, a większość tych placówek nastawionych jest na edukację lub integrację, ale nie daje możliwości spontanicznej zabawy w dużym gronie seniorów. Na podstawie naszych doświadczeń w Kompleksie Aktywności Seniorskiej, informacji od naszych członków, przekonaliśmy się, że osoby starsze chcą się bawić w swoim gronie, są nadal aktywni i radośni, ale nie mają wielu możliwości spędzania wolnego uczestnicząc w imprezach tanecznych i biesiadnych skierowanych do nich. Jesteśmy przekonani, że gorzowscy seniorzy zasługują na takie miejsce, jak Letnie Tarasy.


idc1ecf278401cf6.jpeg


Zdając sobie sprawę z potrzeb środowiska osób starszych zachęcamy Państwa do wsparcia budowy Letnich Tarasów przy Seniorita Cafe. Każda złotówka przekazana przez Państwa jest cenna i przybliża nas do realizacji tej inicjatywy, z której skorzystają wszyscy seniorzy, w tym wasze babcie, dziadkowie i rodzice. Pokażmy, że Gorzów Pomaga!


Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 1

 
Dane ukryte
1 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!