id: ky2d6p

Szlachetna Paczka dla rodziny pana Michała

Szlachetna Paczka dla rodziny pana Michała

Nasi użytkownicy założyli 1 188 702 zrzutki i zebrali 1 252 004 557 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Szlachetna Paczka dla rodziny pana Michała, który wraz z żoną Anną opiekuje się dwójką niepełnosprawnych dzieci. Dochód miesięczny na jednego członka rodziny wynosi 486 zł.

Oboje rodzice to Bohaterzy dnia codziennego. I Ty możesz nim zostać - wesprzyj nasze działanie, pomóż skompletować Paczkę! Każda wpłata jest ważna. Każda wpłata może być anonimowa.


Ważne info: zbiórka ma na celu uzbieranie środków na zakup rozkładanej sofy 3-osobowej, która jest jedną z 3 głównych potrzeb rodziny. Sofa jest niezbędna, aby rodzina mogła spać w odpowiednich warunkach oraz pozwoli ona na przemieszczanie się wózkiem inwalidzkim (w tej chwili funkcję spania pełni narożnik, który jest zbyt duży do pomieszczenia. Jeśli po zakupie sofy pozostaną jeszcze środki zostaną one przeznaczone na zaspokojenie innych potrzeb rodziny, w tym zakup materiałów budowlanych.


Opis rodziny

Pan Michał mieszka z żoną Anną i dwójka niepełnosprawnych dzieci - Julią i Mateuszem. Od dawna zmagają się z trudnościami. Przez kilkanaście lat mieszkali u babci, jednak, aby się usamodzielnić kupili własne mieszkanie. Niestety pani Anna musiała zrezygnować z pracy na rzecz opieki nad dziećmi. Częste dojazdy z dziećmi do specjalistów, nie pozwalają podjąć pracy. Największym problemem dla rodziny jest zapewnienie rehabilitacji dla Julii oraz znalezienie osób, które byłyby w stanie pomóc przy remoncie mieszkania. Rodzina utrzymuje się z pensji pana Michała i świadczeń, które łącznie wynoszą 5015 złoty. Największe koszty to dojazdy do lekarzy i leki oraz specjalistyczne środki higieniczne. Po dokonaniu niezbędnych opłat pozostaje miesięcznie 486 zł na osobę.

Rodzina mimo trudnej sytuacji jest bardzo wytrwała. Robi wszystko co może, aby wygrać z trudnościami. Przez miłość i wsparcie dla siebie są godni naśladowania. Przyjemność sprawiają im wspólne wyjazdy nad morze i spacery. Julia uwielbia muzykę, a Mateusz interesuje się sportami walki. Pan Michał jest bardzo skromną osobą, uzdolnioną muzycznie. Oboje małżonkowie są wdzięczni za możliwość bycia rodzicami. Pomimo chorób nie zamieniliby swojego życia na inne, choć wiadomo, że chcieli by, aby dzieci były zdrowe. Marzenia pani Anny to różnorodne wycieczki połączone ze zwiedzaniem ciekawych miejsc. Pan Michał każdego członka rodziny nazywa słoneczkiem i obdarowuje ich wielką miłością; jest dla nich ogromną podporą.

Więcej informacji pod linkiem: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1zh2BjgJQcDD1tI33cuLH1dX0qtgxP-KMMhOe2JbwxZ4/edit?usp=sharing

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 11

 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
200 zł
MS
Marzena Sarzyniak
200 zł
DM
Dorota Malik
150 zł
 
Dane ukryte
150 zł
 
Dane ukryte
100 zł
LS
AgaS
60 zł
JS
Jolanta Strzeszewska
25 zł
MJ
Marta Jankowska
1 zł
 
Dane ukryte
ukryta
Zobacz więcej