id: ky8vem

WCh - realizacja wspólnych celów

WCh - realizacja wspólnych celów

Otrzymuj wsparcie. Regularnie.

Opis zrzutki

Zapraszamy do wsparcia nieformalnej grupy motocyklowej „Warszawski Chrom”.Grupa skupia ludzi z pasją do jazdy na motocyklach „ciężkich” – potocznie się przyjęło, że są one chromowane. Więcej info na naszej stronie wch.waw.pl

 

Nie oczekujemy wielkich sum. Wystarczy, że przeznaczysz równowartość kawy lub ciastka. Jak to się mówi ziarnko do ziarnka…

Zrzutka jest przeznaczona dla grupowiczów Warszawski Chrom, ale jeśli doceniasz naszą grupę i chcesz nas wspomóc - „postaw kawę”. Ta mała suma będzie miała dla nas i tak duże znaczenie.

Pamiętaj, ta zrzutka jest dobrowolna tak samo jak i suma jaką chcesz przeznaczyć,

 

Nie jesteśmy stowarzyszeniem, klubem, nie mamy zarządu, osób funkcyjnych itp. Grupowicze wszystko robią społecznie. Nikt nie dostaje pieniędzy za prowadzenie grupy, obsługę portali społecznościowych i strony internetowej. Niestety czasami musimy zmierzyć się z wydatkami. Są to np. opłaty za domenę oraz serwer hostingowy (na chwilę obecną 299,70 zł). Trafiają się nam również nieprzewidziane wydatki związane z tak prozaicznymi sytuacjami jak odwiedziny dzieci w ośrodku dla uchodźców, domu dziecka, uczestnictwo w uroczystościach i imprezach o charakterze państwowym lub prywatnym. Pamiętać trzeba, że reprezentujemy wtedy całą grupę. Chcielibyśmy w takich przypadkach mieć mały budżet, który można przeznaczyć na pamiątki, gadżety zawiązane z Warszawskim Chromem.

Ciężko w kilka osób jest zastępować całą grupę – czytaj finansować wydatki. Na kilka osób robią się to ogromne sumy, dla dużej społeczności będą to grosze.


Zrzutka domyślnie włączona jest na opcję cykliczną (wpłata co miesiąc), ale jeśli chcesz możesz wybrać wsparcie jednorazowe.


Z góry dziękujemy za pomoc i każdą wpłaconą złotówkę.

Korzyści płynące ze wsparcia cyklicznego:
Organizator otrzymuje 100% Twoich środków - nie pobieramy prowizji
Zachowujesz pełną kontrolę - w każdej chwili możesz bez zobowiązań przerwać wsparcie
Organizator może w pełni skupić się na swojej twórczości/działalności
Otrzymujesz stały dostęp do postów oraz specjalne wyróżnienie
Nie musisz pamiętać o kolejnych wpłatach
To prostsze niż Ci się wydaje :)

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. twoja może być pierwsza!

Komentarze 9

 
2500 znaków