id: kykm8x

Śmiertelny wypadek Marka, pomoc finansowa dla żony i dzieci

Śmiertelny wypadek Marka, pomoc finansowa dla żony i dzieci

Nasi użytkownicy założyli 1 189 435 zrzutek i zebrali 1 253 247 266 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Marek miał wypadek jadąc motocyklem, na miejscu zdarzenia znajdował się przystanek, obok którego był betonowy murek, w który uderzył. W wyniku uderzenia doznał poważnych urazów głowy, w tym duże uszkodzenia mózgu.

Po tygodniowej walce na intensywnej terapii mój mąż odszedł. Cały świat zawalił się dla mnie, moich córek i najbliższych mojego męża.


Kim był Marek?

Był przede wszystkim kochającym mężem i tatą, ale również świetnym motocyklistą. Jazda na motocyklu była jego ogromną pasją, na tyle, że w ostatnich latach brał udział w szkoleniach instruktorskich, dzięki którym nie tylko doskonalił własną jazdę, ale również chciał w przyszłości móc przekazywać swoją wiedzę innym pasjonatom. Przejeździł na motocyklu wiele tysięcy kilometrów zarówno w Polsce, jak i za granicami kraju.


Jednak wiele osób w naszym mieście znało go jako dobrego hydraulika. Prowadził własną firmę, z której usług korzystali nie tylko mieszkańcy, ale również Urząd Miasta i Gminy. Przez te wszystkie lata działalności pomógł wielu ludziom. Często pracował do późnych godzin czy jeździł na awarie w dni wolne od pracy.


Dla mnie był przede wszystkim kochającym mężem i wsparciem. Człowiekiem, z którym było mi dane przeżyć cudowne 22 lata życia i stworzyć wspaniałą rodzinę. Był do tego cudownym tatą, bratem, synem i przyjacielem.


Proszę o pomoc

W momencie, w którym dowiedziałam się o śmierci Marka, zawalił się mój świat, zniknęło poczucie bezpieczeństwa. Utrzymanie całego domu i 14-letniej córki spadło na mnie, mam jeszcze starszą, 19-letnią córkę, którą wspomagaliśmy finansowo, aby mogła od października studiować we Wrocławiu. Nie jest to łatwym zadaniem, zważywszy na to, że pracuję w supermarkecie jako sprzedawczyni. Nie sądziłam, że kiedykolwiek znajdę się w tak trudnej sytuacji i będę potrzebować pomocy innych.


Z góry dziękuję za każdą wpłatę oraz pomoc okazaną mnie i mojej rodzinie


Agnieszka, żona Marka


7XFqxlbhtakeNCxA.jpg

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 118

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!