id: kyr3gz

Lotnicy dla Matiego - pomóżmy mu wrócić na boisko

Lotnicy dla Matiego - pomóżmy mu wrócić na boisko

Nasi użytkownicy założyli 1 068 494 zrzutki i zebrali 1 165 534 325 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Mateusz to wieloletni i niezwykle oddany zawodnik a zarazem asystent trenera grup młodzieżowych RKS Okęcie. Od najmłodszych lat związany razem z dwoma braćmi i rodzicami z klubem. Na treningach i meczach odznacza się olbrzymim sercem, walecznością i zaangażowaniem godnym prawdziwego sportowca.


Na boisku typowy wojownik, kochający sportową rywalizację, zawsze w duchu "fair play". Dzięki ciężkiej pracy stał się podstawowym zawodnikiem Trenera Piotra Biechońskiego i drużyny walczącej w IV lidze. Jego zaangażowanie, chęć rozwoju, jak również oddanie Klubowi przyczyniły się do zostania asystentem trenera w roczniku 2009 i 2010 gdzie ma okazję uczyć się od starszych kolegów i zdobywać szlify aby w przyszłości poprowadzić swój rocznik.


Niestety na drodze realizacji marzeń i rozwoju kariery sportowej stanęła kontuzja. W sparingu z drużyną KS CK Troszyn po brutalnym faulu na noszach został zniesiony z boiska. Po serii badań i kilku konsultacjach lekarskich diagnoza okazała się miażdżąca. Rezonans magnetyczny wykazał całkowite zerwanie więzadła krzyżowego przedniego, podwichnięcie kości piszczelowej, uszkodzenie II stopnia więzadła pobocznego piszczelowego i więzadła łąkotkowo-udowego.


Dla każdego sportowca brzmi to jak wyrok. Ale Mateusz jest wojownikiem i chce powalczyć o to aby jeszcze pobiegać po boisku i znów stać się ważną częścią drużyny. W związku z pandemią czas oczekiwania na operację refundowaną przez NFZ jest bardzo odległy i niepewny (termin był już kilkukrotnie przekładany). Powrót do pełnej sprawności tego młodego sportowca wiąże się zatem z bardzo kosztowną operacją, a następnie rehabilitacją. Dlatego zwracamy się z prośbą do wszystkich o wsparcie jego walki o powrót na boisko. 

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 55

 
Dane ukryte
1 000 zł
MT
Rodzinka Tarkowskich
400 zł
 
Dane ukryte
300 zł
GI
Ewelina i Artur
300 zł
AG
KG do MŁ i gol
300 zł
 
Dane ukryte
300 zł
 
Dane ukryte
237 zł
MG
Marcin Gędziorowski
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!