id: kz6h7p

Z PERTHESEM PRZEZ ŻYCIE III Zlot Rodzin dzieci z jałową martwicą kości udowych.

Z PERTHESEM PRZEZ ŻYCIE III Zlot Rodzin dzieci z jałową martwicą kości udowych.

3 660 zł 
z 10 000 zł
36%
11 dni do końca
35 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Jałowa martwica kości udowych inaczej Choroba Perthesa pojawia się znienacka i może spotkać każdego i w każdym wieku. Najczęściej chorują chłopcy, choć nie tylko oni. U dziewczynek niestety choroba ma trudniejszy przebieg. Celem tej zrzutki jest zebranie pieniędzy na kolejny III Zlot Rodzin z tą chorobą. Dwa, które już się odbyły miały miejsce w Kaletach. To pomysł na zapewnienie dzieciom chwil beztroski i dzieciństwa, to pomysł na to, aby zapomniały na chwilę o swoich dolegliwościach, rehabilitacjach, szpitalach i sanatoriach, to także pomysł na to, aby dzieci zobaczyły, że w tej chorobie nie są same i że mają wspierających je przyjaciół. To także pomysł na to, żeby rodzicie mogli wymienić się doświadczeniami i spędzić razem czas.

Jesteśmy z różnych środowisk, z różnym życiowym bagażem, w różnym wieku, o różnych zawodach. Łączy nas jedno: nasze dzieci chorują na Chorobę Perthesa. Chcemy dla nich radości, szczęścia i wszystkiego najlepszego. A tymczasem muszą walczyć, czasem naprawdę ciężko, czasem są zniechęcone, czasem smutne, czasem bardzo zmęczone. Walczą ze swoją chorobą, samotnością, bólem, ale także z niezrozumieniem otoczenia, nieraz muszą znosić niemiłe komentarze lub złośliwości osób, które nie rozumieją istoty choroby. Ale mają nas. A my chcemy im osłodzić ten czas i pomóc w miarę łagodnie przez nią przejść. Chcemy popularyzować ideę chorób rzadkich, a taką jest Choroba Perthesa. Przyłącz się, jeśli chcesz i możesz. Tutaj link do II Zlotu :

http://www.naszekalety.eu/index.php?mods=pokazart&ida=617

Przedstaw w skrócie cel zrzutki.

Celem zbiórki jest zebranie środków na opłacenie kosztów organizacyjnych w tym noclegów dla rodzin z dziećmi chorującymi na tę chorobę. Chcemy się spotkać i zintegrować środowisko, aby wspierać się wzajemnie. Aby choroba nie odebrała naszym dzieciom całego dzieciństwa. Aby im ułatwić przejście tej trudnej drogi.

kz6h7p-95a7a98b.png

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 35

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

881 228 zrzutek

i zebrali

812 334 474 zł

A ty na co dziś zbierasz?