id: kz92d7

Świąteczna pomoc dla kociaków - Kalendarz Charytatywny

Świąteczna pomoc dla kociaków - Kalendarz Charytatywny

1 005 zł 
łącznie
zakończona 31.01.2019r
20 
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

Cześć kochani! Przychodzimy do Was z pięknym prezentem, który pozwoli naszej fundacji skutecznie działać i nadal pomagać potrzebującym kociakom. Charytatywny kalendarz pełen jest portretów naszych podopiecznych, stworzonych specjalnie przez fotografkę Olkę Knotz. Po dokonaniu wpłaty prosimy o mail z danymi potrzebnymi do wysyłki na adres: [email protected] Możliwy odbiór osobisty w Poznaniu jeszcze przed świętami. Dziękujemy i zachęcamy do włączenia się w akcję!

Cześć!

Na nowy mamy dla Was piękny prezent. Przygotowaliśmy piękny kalendarz, który pomoże nam pomagać. Dzięki niemu Wasz 2019 będzie pełen naszych tygrysów!

Fundacja pełna serca!

Już od lat pomagamy zwierzakom z Poznania i okolic! Chcemy nadal prężnie działać i zamknąć rok pozytywnymi informacjami. Zbieramy przede wszystkim na nadchodzące rachunki za ogrzewanie naszych futerek, ale również na specjalistyczne karmy dla najbardziej wymagających brzuszków.

Koci kalendarz 2019

Przybywamy do Was z pięknym kalendarzem pełnym kocich portretów wykonanych przez Olkę Knotz. Modelami i modelkami byli nasi mali podopieczni, którzy spisali się świetnie!

W 2019 kariera Top Model gwarantowana!

Pomóż nam pomagać!

Dziękujemy Oli za piękne zdjęcia! Tu profil naszej fotografki.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Nagrody / oferty 1

Kupuj i wspieraj zrzutkę

od 40 zł

Kupione 13

Zakończona

Wpłaty 20

preloader

Komentarze 4

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

894 315 zrzutek

i zebrali

838 061 934 zł

A ty na co dziś zbierasz?