id: kzbuet

Dziękujemy marzenie spełnione !!! Inni też potrzebują Twojej pomocy !

Dziękujemy marzenie spełnione !!! Inni też potrzebują Twojej pomocy !

1 135 zł
z 1 100
103%
zakończona
18.05.2017r
33
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 015 204 zrzutki i zebrali 1 062 096 052 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

 • Aniołowie!!!! <3 Możemy spełnić marzenie Kamilka! <3! Kamilek jest wybitnie uzdolnionym plastycznie chłopcem, przeszedł bardzo bardzo ciężkie leczenie na onkologii w Lublinie. Teraz może się nareszcie spełnić jego największe marzenie!!!! Od dawna marzy o szczeniaczku (Labrador czekoladowy ( suczka )). Kiedyś Kamilek miał kochanego pieska, który niestety z powodu wieku i choroby zmarł :-(((. Nieoczekiwana choroba nie pozwoliła mieć w domu pieska, o którym chłopiec tak marzy!!!! . Piesek musi być zdrowy, ze względu na stan zdrowia Kamilka. Lekarz zalecił, żeby to był labrador. Pomożemy? Czy Kamilek bezie miał wymarzonego kudłatego przyjaciela, zależy od Aniołów :-) !!!! Poniżej jest list mamy:" Kamilek lat 9 .Od 7 maja 2016 roku leczony był na oddziale hematologii z powodu chłoniaka, nowotwór bardzo złośliwy IV stopnia , przeszedł bardzo wiele powikłań , 2:perforacje jelit+ sepsa , udar mózgu , po każdej chemii to spadek wyników do zera . Kamilek szpitalne leczenie zakończył 8 stycznia 2017 roku , teraz przed nim bardzo ważna operacja przywrócenia ciągłości przewodu pokarmowego jako zakończenie leczenia , operacja zaplanowana na 13 czerwca 2017 roku. Największym marzeniem i jedynym Kamilka jest piesek upragniony od bardzo długiego czasu . Najbardziej Labrador czekoladowy ( suczka ). Piesek na być przyjacielem, członkiem rodziny ale i terapeutą dla Kamilka po bardzo długim i ciężkim leczeniu , jak i powrocie do normalnego funkcjonowania w śród rówieśników. Bardzo dziękujemy za pomoc w spełnieniu największego marzenia naszego wojownika" .
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Kochani zrzutka kończy się w piątek ,bp w piątek jedziemy po pieska . Nie chcemy trzymać zrzutki , już niewiele brakuje do 100% Bardzo dziękujemy za kazdą kwotę, która pomaga spełnić marzenie naszego synka . Dziękujemy !!!!!!!!!!! Aniołowie!!!! Teraz może się nareszcie spełnić jego największe marzenie!!!! Od dawna marzy o szczeniaczku (Labrador czekoladowy ( suczka )).

Aniołowie!!!!

<3

Możemy spełnić marzenie Kamilka!

<3

! Kamilek jest wybitnie uzdolnionym plastycznie chłopcem, przeszedł bardzo bardzo ciężkie leczenie na onkologii w Lublinie. Teraz może się nareszcie spełnić jego największe marzenie!!!! Od dawna marzy o szczeniaczku (Labrador czekoladowy ( suczka )). Kiedyś Kamilek miał kochanego pieska, który niestety z powodu wieku i choroby zmarł :-(((. Nieoczekiwana choroba nie pozwoliła mieć w domu pieska, o którym chłopiec tak marzy!

!!! . Piesek musi być zdrowy, ze względu na stan zdrowia Kamilka. Lekarz zalecił, żeby to był labrador. Pomożemy? Czy Kamilek bezie miał wymarzonego kudłatego przyjaciela, zależy od Aniołów

Kamilek lat 9 .Od 7 maja 2016 roku leczony był na oddziale hematologii z powodu chłoniaka, nowotwór bardzo złośliwy IV stopnia , przeszedł bardzo wiele powikłań , 2:perforacje jelit+ sepsa , udar mózgu , po każdej chemii to spadek wyników do zera . Kamilek szpitalne leczenie zakończył 8 stycznia 2017 roku , teraz przed nim bardzo ważna operacja przywrócenia ciągłości przewodu pokarmowego jako zakończenie leczenia , operacja zaplanowana na 13 czerwca 2017 roku. Największym marzeniem i jedynym Kamilka jest piesek upragniony od bardzo długiego czasu . Najbardziej Labrador czekoladowy ( suczka ). Piesek na być przyjacielem, członkiem rodziny ale i terapeutą dla Kamilka po bardzo długim i ciężkim leczeniu , jak i powrocie do normalnego funkcjonowania wśród rówieśników. Bardzo dziękujemy za pomoc w spełnieniu największego marzenia naszego wojownika

:-)

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 33

PR
100 zł
GD
Gabriel Dudziński
100 zł
EW
Edyta Wydra
100 zł
MO
Milena Opalińska
100 zł
EH
Ewelina Hojda
50 zł
AM
Anna Moczarska
50 zł
AL
Aleksandra Lewandowska
50 zł
Ciotka Żak :)
50 zł
BS
Barbara Salamendra
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 13

 
2500 znaków