Na remont Oddziału Dziecięcego w Sanoku ID: kzun9n

Na remont Oddziału Dziecięcego w Sanoku ID: kzun9n

3 360 zł z 25 000 zł

13%

3 360 zł

3 360 zł

z 25 000 zł

zakończona

zakończona

30.08.2020r

43

43

wspierających
13%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Dzieci nie wiedzą co to polityka, nie muszą rozumieć problemów świata dorosłych, ale my jako dorośli musimy zrozumieć jedno: dzieci są naszą przyszłością a naszym obowiązkiem jest dbać o nie jak najlepiej potrafimy.


Sanocki szpital zapewnia opiekę medyczną nie tylko dla dzieci z Sanoka i powiatu sanockiego, ale i całych Bieszczadów. Rocznie na sanockiej pediatrii hospitalizowanych jest średnio około 1200 małych pacjentów. Personel pediatrii angażuje całe serce, aby szpitalny oddział był dla nich miejscem jak najbardziej przyjaznym. 


- Ogromne problemy finansowe, z jakimi obecnie boryka się szpital, nawet w najmniejszym stopniu nie mogą wpłynąć negatywnie na proces leczenia naszych pacjentów. Dzieci nie wiedzą co to polityka, nie muszą rozumieć problemów świata dorosłych, ale my jako dorośli musimy zrozumieć jedno: dzieci są naszą przyszłością, a naszym obowiązkiem jest dbać o nie jak najlepiej potrafimy. Jeżeli system staje się niewydolny, musimy za wszelka cenę radzić sobie w innych sposób - mówi Przemysław Galej, ordynator sanockiej pediatrii. 

b3613dcd68001695.jpeg

W związku z koniecznością realizacji decyzji Podkarpackiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego dotyczącej spełnienia wymogów sanitarnych, na sanockiej pediatrii w trybie pilnym dokonać trzeba remontu oddziału. Sanepid nakazał wymianę kilkudziesięcioletniej, w znacznym stopniu zużytej, wykładziny pokrywającej cały korytarz i sale chorych dzieci.


- Pomimo, że pozyskaliśmy już część środków finansowych na ten cel, niestety sami nie udźwigniemy tego ciężaru. Potrzebujemy zaangażowania wszystkich, którym nie jest obojętne zapewnienie bezpieczeństwa zdrowotnego dzieciom z naszego regionu - mówi ordynator.

vceb80a76ce41cd3.jpeg

Aby wymienić wykładzinę w całym oddziale brakuje 25 tysięcy złotych. - Wymiana wykładziny to konieczność, aby nasz oddział spełniał aktualnie obowiązujące wymogi sanitarne - informuje ordynator sanockiej pediatrii i apeluje o wsparcie. - Każdy grosz, każda złotówka przekazana przez darczyńców na ten cel zostanie w stu procentach wykorzystana dla dobra dzieci. Wszyscy możemy zjednoczyć wspólnie siły i zacząć jak najszybciej walczyć w słusznej sprawie, jaką jest przeprowadzenie remontu Oddziału Dziecięcego w Sanoku. Z góry dziękujemy za każdą wpłaconą złotówkę! 

   

Wpłacający43

J
Jakub S.
1 000 zł
RL
Rafał Licytacja shine
220 zł
NB
Natalia Być
200 zł
 
Dane ukryte
100 zł
P
P.WD
100 zł
D
D.Michta
100 zł
IK
Iwona Kopacz
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
JS
Justyna Sowa
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

556 241 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?