id: kzwvaz

Ciepło dla Ukrainy

Ciepło dla Ukrainy

Nasi użytkownicy założyli 1 145 401 zrzutek i zebrali 1 192 139 772 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności2

 • Drodzy darczyńcy,

  Dziękujemy za Wasze wsparcie, dzięki niemu udało nam się dostarczyć 10 generatorów do 9 szkół w obwodzie Iwanofrankiwskim. Wybraliśmy teren z dala od walk, bo tam dociera najmniej pomocy, a potrzeby są ogromne! Na zdjęciach zobaczycie m.in. wnętrza bunkrów, w których dzieci spędzają po kilka lub kilkanaście godzin dziennie w przypadku alarmu przeciwlotniczego. W każdej ze szkół przyjęto nas niezwykle ciepło i chcielibyśmy powrócić z pomocą do naszych nowych przyjaciół. Niebawem na pewno ruszymy z nową zrzutką na ten cel!CfqRR0WleAWs574F.jpgDTVicr285jv5iZ3a.jpgnzqoVVnwoU0MEi1a.jpgQeuYyjWT4D63N5gf.jpgt8SkagXUnkwGxuYJ.jpg

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Co roku firmy rozsyłają swoim partnerom biznesowym świąteczne podarki - najczęściej w formie pięknych paczek pełnych smakołyków. My również często byliśmy zarówno nadawcami jak i odbiorcami takich prezentów. Czujemy jednak, że w ciągu ostatnich trzech lat świat się bardzo zmienił i potrzebujemy innych świątecznych podarków niż jeszcze nie tak dawno temu.


W tym roku zespół Multibim postanowił podarować swoim przyjaciołom możliwość pomagania. Wiemy, jak dużo mówi się o Ukrainie i wojnie, która się tam toczy i jak wiele pomocy płynie w kierunku naszych wschodnich sąsiadów. Wiemy też, że to wsparcie jest stale potrzebne. Wraz z naszymi ukraińskimi przyjaciółmi, którzy wiedzą komu i gdzie pomoc jest niezbędna postanowiliśmy zorganizować akcję dostarczenia generatorów i power banków, tak bardzo potrzebnych teraz gdy Ukrainę spowił mrok i zaatakował mróz.


Pierwszą kwotę sami wpłaciliśmy w imieniu naszych klientów i całego zespołu. Mamy nadzieję, że razem z nimi i innymi naszymi przyjaciółmi powiększymy te środki przynajmniej dwukrotnie!


Za uzbierane pieniądze zakupimy sprzęt, który sami zawieziemy do Ukrainy, aby wspomóc, m.in. Dom Małego Dziecka w Żytomierzu. W domu tym mieszkają dzieci w wieku 0-6 lat, które w tym roku oprócz ciepła rodzinnego potrzebują również ciepła po prostu.*grafika dołączona do zrzutki została przygotowana specjalnie dla Multibim przez Helenę Siemińską posłużyła nam za świąteczną kartkę, za pomocą której poinformowaliśmy naszych klientów o powyższej akcji pomocowej

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 18

LP
200 zł
SS
Sebastian Stokłosa
50 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
50 zł
A.
A.Zaboklicki
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Wspaniały pomysł, dziękuję za zaangażowanie i trzymam kciuki!

  100 zł