id: b8h77t

Leczenie ratunek dla 4 miesięcznego JERZEGO chorego na nowotwór złośliwy - siatkówczak obuoczny

Leczenie ratunek dla 4 miesięcznego JERZEGO chorego na nowotwór złośliwy - siatkówczak obuoczny

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
29 404 zł z 10 000 zł
294%
10 dni do końca
358 wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności3

  • Jest 22.08.2021 dziś mieliśmy wymaz na covid. Jutro wielki dzień! Przyjmują nas na okulistykę... Będziemy mieli badanie w znieczuleniu ogólnym żeby zobaczyć jak zadziałała na guzy chemioterapia. Co do leczenia dalszego też będzie decyzja. Opcji jest kilka. No i dowiemy się co z okiem bardziej zajętym przez guz...oby nie trzeba było go usuwać... będziemy walczyć to jest pewne. Wszystkim serdecznie dziękujemy za pomoc i wpłaty ❤️
    Czytaj więcej
  • Dobre wieści dnia dzisiejszego są takie, że Jerzyka badania są dobre na tyle, że może On przyjąć drugą dawkę chemioterapii. Módlcie się, trzymajcie kciuki i wysyłajcie dobrą energię żebyśmy po chemii nie mieli powikłań, spadków hemoglobiny, białych krwinek i granulocytów i gorączki. Jerzyk jest bardzo dzielny i silny... Jest moim małym wojownikiem, który trzyma mnie w pionie!

    Czytaj więcej
  • Aktualnie Jerzyk razem z mamą, został przyjęty na oddział onkologii w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Czekamy na wyniki badań, czy po ostatniej infekcji gdzie tydzień przeleżeliśmy w szpitalu w Zielonej Górze będzie mógł przyjąć drugą dawke chemii ogólnej. Nie było nam dane na cieszyć się sobą w domu, byliśmy w sumie 2 i pół dnia w domu razem. Tym razem Jureczek dostanie chemię z dodatkowym 4 lekiem który nazywa się Winkrystna. Wcześniej nie podano go ze względu na wiek. Jurek jest wcześniakiem więc wszytko liczy mu się jako miesiąc do tyłu. Trzymajcie kciuki za Jurka... Obyśmy mogli wrócić do domu bez komplikacji po drugiej dawce chemii.

    Czytaj więcej

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

OCZY TO OKNO NA ŚWIAT

POMÓŻ JURECZKOWI GO ZOBACZYĆ !!!

Nasz ukochany synek Jerzy przyszedł na świat z ciąży bliźniaczej w dniu 18 marca 2021r. jako wcześniak. W dniu 7 lipca 2021r. gdy Jureczek skończył 3,5 miesiąca lekarze specjaliści z Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie zdiagnozowali u niego rzadką chorobę nowotworowązłośliwy siatkówczak obuoczny. Na prawe oczko nie będzie widział ponieważ choroba zajęła całą powierzchnię oka i spowodowała odklejenie siatkówki. Drugie oczko jest w mniejszym stopniu zaatakowane przez raka. Musimy je leczyć-ratować długotrwałym leczeniem onkologicznym. Konsylium lekarskie specjalistów z Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie poinformowało nas, że niezbędne będzie usunięcie chorego prawego oka. Diagnoza ta dla nas rodziców była druzgocąca ponieważ główny zmysł poznawczy naszego synka został uszkodzony. Chcemy by nasz synek zobaczył na własne OCZY swoje dwie siostry, rodziców, dziadków i wszystkich dobrych ludzi, których spotka na swojej drodze życia. Chcemy aby patrzył i widział otaczający go barwny świat.

Jureczkowi zainstalowano centralne wkłucie Broviac, które wymaga pełnopłatnych specjalistycznych środków opatrunkowych. Mieszkamy w Zielonej Górze i czekają nas co trzytygodniowe wyjazdy do Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie na chemioterapię. Koszty przejazdów, zakwaterowania znacznie przekraczają możliwości finansowe pięcioosobowej rodziny.

Dlatego prosimy o pomoc w długotrwałym leczeniu Jureczka poprzez wsparcie finansowe.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 358

K
Korzeń_Gubin
875 zł
DM
Daniel Mróz koszyk "Gusi" dla Jureczka od Paweł Staszkiewicz
550 zł
JA
Jolanta Aristow
500 zł
SB
Sebastian Brajer
500 zł
MW
Dawid Prokopowicz
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
JL
Justyna Leszczyńska
500 zł
IP
Iwona Pietrzykowska
500 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
407,66 zł
BT
Grzegorz Tadra
350 zł
Zobacz więcej

Komentarze 43

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Lokalizacja

Droga Wojewódzka 283 24, 65-454

Zielona Góra, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Nasi użytkownicy założyli

741 215 zrzutek

i zebrali

525 100 652 zł

A ty na co dziś zbierasz?