id: nfkjgk

Leo #Legenda - zasiądź na wirtualnej trybunie LEO's Fans

Leo #Legenda - zasiądź na wirtualnej trybunie LEO's Fans

5 824 zł z 59 000 zł
9%
26 dni do końca
70 wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Leândro Rossi Pereira od 10. sezonów rozpala serca fanów Radomiaka! Swoje najlepsze lata poświęcił Zielonym. Dzięki strzeleckiej intuicji na stałe zapisał się w annałach futbolu jako najskuteczniejszy piłkarz klubu po 1945 roku. Nic dziwnego, że sympatycy Zielonych przypisali mu hasło: „Byłeś, Jesteś, Będziesz Legendą!”.


Dlatego właśnie w niespotykanej dotąd formule albumu wydana zostanie historii Brazylijczyka, który rozkochał się w naszym mieście, regionie i kraju. „LEO #Legenda” to opowieść o niesamowitej drodze do spełnienia marzeń jednego z najlepszych piłkarzy, którzy gościli na polskiej ziemi, a karierę poświęcił, żeby grać w ukochanych barwach. Dzięki temu zyskał wspomniany szacunek i zapracował na miano legendy.


Zapraszamy Cię Drogi Kibicu do udziału w tym projekcie i wyrażenia wdzięczności LEO za jego nieoceniony wkład w historię Radomiaka. Każdy, kto weźmie udział w akcji "Zasiądź na trybunie LEO's Fans" ma możliwość zagwarantowania sobie unikatowego, numerowanego egzemplarza albumu z podpisem LEO już w pierwszej jego edycji, w której pojawi się tylko 1910 publikacji! Ukaże się ona jesienią tego roku, co stanowić będzie wyjątkowy prezent na 33. urodziny snajpera i 10. rocznicę jego gry dla Radomiaka. Nie czekaj dłużej, dołącz już dzisiaj. Dzięki temu będziemy mogli zintensyfikować działania, a być może uda się nam powiększyć wspomniany nakład.


Dla sympatyków LEO mamy niepowtarzalną propozycję. Cegiełka o wartości przybliżonej do ceny jednego meczowego biletu, pozwoli zająć miejsce na wspomnianej wirtualnej trybunie „LEO's Fans” (imię i nazwisko bądź pseudonim kibica znajdzie się w wykazie sympatyków LEO na wirtualnym stadionie zamieszczonym w publikacji!) i na stałe, ramię w ramię z Brazylijczykiem okazać swoje wsparcie dla radomskiego futbolu.


Co ważne, 10 procent zebrane w ramach wspomnianej wyżej akcji, po jej zakończeniu, w porozumieniu z przedstawicielami Stowarzyszenia Kibiców „Tylko Radomiak”, zostanie przekazane na wskazane przez Stowarzyszenie cele.Jeżeli chcesz dołączyć do grona partnerów tego niepowtarzalnego wydawnictwa jako firma, korzystając z szerokiego wachlarzu promocji w wydawnictwie napisz: [email protected]


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 70

KF
Kozik FC Opypy
1 000 zł
IC
Irek
500 zł
LP
Łukasz
500 zł
PC
Paweł Czerski
200 zł
TW
Tomasz Wajs
150 zł
K
KAMEL
150 zł
JM
Jacek Mazur
150 zł
P
Paweł
100 zł
ŁA
Łukasz Adamczyk
100 zł
MK
mieczysław Kośka
100 zł
Zobacz więcej

Nikt nie założył jeszcze skarbonki do tej zrzutki lub żadna z założonych skarbonek nie zebrała środków.

Komentarze 2

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 20 zł i więcej
Miejsce na trybunie LEO's Fans

Wpłacając stajesz się Fundatorem Publikacji LEO #Legenda [darowizna]

Otrzymasz:

- miejsce na trybunie „LEO's Fans” (imię i nazwisko bądź pseudonim kibica znajdzie się w wykazie sympatyków Leo na wirtualnym stadionie w publikacji)

rozwiń

wybrano 7 razy

Wybieram
Wpłać 49 zł i więcej
Unikatowy egzemplarz z podpisem LEO i miejsce na trybunie LEO's Fans

Wpłacając rezerwujesz dla siebie jeden unikatowy, numerowany egzemplarz z podpisem LEO z pierwszej edycji, w której ukaże się 1910 sztuk [odbiór osobisty po premierze publikacji]. Zajmujesz także miejsce na trybunie „LEO's Fans”

rozwiń

wybrano 16 razy

Wybieram
Wpłać 60 zł i więcej
Unikatowy egzemplarz (z dostawą) i miejsce na trybunie LEO's Fans

Wpłacając rezerwujesz dla siebie jeden unikatowy, numerowany egzemplarz z podpisem LEO z pierwszej edycji wraz z dostawą [wymagane podanie danych i adresu kupującego oraz adresu dostawy lub paczkomatu w wiadomości do organizatora]. Zajmujesz także miejsce na trybunie „LEO's Fans”

rozwiń

wybrano 37 razy

Wybieram
Wpłać 150 zł i więcej
Pakiet unikatowych egzemplarzy

Wpłacając rezerwujesz dla siebie cztery unikatowe egzemplarze z podpisem LEO. Zajmujesz także miejsce na trybunie „LEO's Fans”.


Jeżeli reprezentujesz firmę, w ramach tej formy współpracy otrzymasz możliwość promocji - umieszczenia nazwy na alfabetycznie ułożonej liście firm wspierających wraz danymi kontaktowymi firmy i jeden unikatowy egzemplarz z podpisem LEO z serii TOP Partner..

rozwiń

wybrano 5 razy

Wybieram
Wpłać 500 zł i więcej
Partner Publikacji

Jeżeli reprezentujesz firmę, stajesz się partnerem publikacji. W ramach tej formy współpracy otrzymasz możliwość zamieszczenia logotypu firmy wśród partnerów na stronie publikacji, obecność na ułożonej alfabetycznie liście firm wspierających publikację oraz jeden unikatowy egzemplarz z podpisem LEO z serii TOP Partner.

rozwiń

wybrano 2 razy

Wybieram
Wpłać 1000 zł i więcej
Biznes Partner Publikacji

Jeżeli reprezentujesz firmę, w ramach tej formy współpracy, stajesz się Biznes Partnerem, który otrzymuje reklamę typu VIP Card z danymi firmy, logo wśród partnerów, obecność na ułożonej alfabetycznie liście firm wspierających i 5 unikatowych egzemplarzy z podpisem LEO z serii TOP Partner.

rozwiń

Nasi użytkownicy założyli

722 792 zrzutki

i zebrali

499 436 494 zł

A ty na co dziś zbierasz?