id: nfkjgk

Leo #Legenda - wydanie albumu o Leandro Rossi. Zasiądź na trybunie LEO's Fans!

Leo #Legenda - wydanie albumu o Leandro Rossi. Zasiądź na trybunie LEO's Fans!

9 145 zł 
z 39 000 zł
23%
6 dni do końca
117 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Leândro Rossi Pereira od 10. sezonów rozpala serca fanów Radomiaka! Swoje najlepsze lata poświęcił Zielonym. Dzięki strzeleckiej intuicji na stałe zapisał się w annałach futbolu jako najskuteczniejszy piłkarz klubu po 1945 roku, a sympatycy Zielonych przypisali mu hasło: „Byłeś, Jesteś, Będziesz Legendą!”.


Dlatego właśnie w niespotykanej dotąd formule albumu wydana zostanie historia Brazylijczyka, który rozkochał się w naszym mieście, regionie i kraju. „LEO #Legenda” to opowieść o niesamowitej drodze do spełnienia marzeń jednego z najlepszych piłkarzy, którzy gościli na polskiej ziemi, a karierę poświęcił, żeby grać w ukochanych barwach. Dzięki temu zyskał wspomniany szacunek i zapracował na miano legendy. Już teraz możemy wyrazić wdzięczności LEO za nieoceniony wkład w historię Radomiaka. Każdy, kto weźmie udział w akcji "Zasiądź na trybunie LEO's Fans" zagwarantuje sobie unikatowy, numerowany egzemplarz albumu z podpisem LEO w limitowanej jego edycji! Ukaże się ona jeszcze w tym roku, co stanowić będzie wyjątkowy prezent na 33. urodziny snajpera i 10. rocznicę jego gry dla Radomiaka. Nabyta cegiełka pozwoli zająć miejsce na wspomnianej wirtualnej trybunie „LEO's Fans” (imię i nazwisko bądź pseudonim kibica znajdzie się w wykazie sympatyków LEO na wirtualnym stadionie zamieszczonym w publikacji!) i wesprzeć powstanie publikacji. Nie czekaj dłużej, dołącz już dzisiaj.


Co ważne, 10 procent zebrane w ramach wspomnianej akcji, po jej zakończeniu, w porozumieniu z przedstawicielami Stowarzyszenia Kibiców „Tylko Radomiak”, zostanie przekazane na wskazane przez Stowarzyszenie cele.


Dołączyć do współtwórców publikacji możecie także wpłacając dobrowolną darowiznę na nr konta wydawcy - Stowarzyszenia Gramy Razem: 38 1090 2590 0000 0001 3055 2486 z dopiskiem "Darowizna LEO#Legenda"


Jeżeli chcesz dołączyć do grona Partnerów tego niepowtarzalnego wydawnictwa jako firma, korzystając z szerokiego wachlarzu promocji w wydawnictwie napisz: [email protected]


Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 117

KF
Kozik FC Opypy
1 000 zł
RD
Ryszard Drabik
500 zł
IC
Irek
500 zł
LP
Łukasz
500 zł
HR
Hubert Radomiak
300 zł
PC
Paweł Czerski
200 zł
TW
Tomasz Wajs
150 zł
K
KAMEL
150 zł
JM
Jacek Mazur
150 zł
KM
Kamil Miros
150 zł
Zobacz więcej

Nikt nie założył jeszcze skarbonki do tej zrzutki lub żadna z założonych skarbonek nie zebrała środków.

Komentarze 2

 
2500 znaków

Nagrody

Wpłać 20 zł i więcej
Miejsce na trybunie LEO's Fans

Wpłacając stajesz się Fundatorem Publikacji LEO #Legenda [darowizna]

Otrzymasz:

- miejsce na trybunie „LEO's Fans” (imię i nazwisko bądź pseudonim kibica znajdzie się w wykazie sympatyków Leo na wirtualnym stadionie w publikacji)

rozwiń

wybrano 10 razy

Wybieram
Wpłać 49 zł i więcej
Unikatowy egzemplarz z podpisem LEO i miejsce na trybunie LEO's Fans

Wpłacając rezerwujesz dla siebie jeden unikatowy, numerowany egzemplarz z podpisem LEO z pierwszej edycji, w której ukaże się 1910 sztuk [odbiór osobisty po premierze publikacji]. Zajmujesz także miejsce na trybunie „LEO's Fans”

rozwiń

wybrano 34 razy

Wybieram
Wpłać 60 zł i więcej
Unikatowy egzemplarz (z dostawą) i miejsce na trybunie LEO's Fans

Wpłacając rezerwujesz dla siebie jeden unikatowy, numerowany egzemplarz z podpisem LEO z pierwszej edycji wraz z dostawą [wymagane podanie danych i adresu kupującego oraz adresu dostawy lub paczkomatu w wiadomości do organizatora]. Zajmujesz także miejsce na trybunie „LEO's Fans”

rozwiń

wybrano 57 razy

Wybieram
Wpłać 150 zł i więcej
Pakiet unikatowych egzemplarzy

Wpłacając rezerwujesz dla siebie cztery unikatowe egzemplarze z podpisem LEO. Zajmujesz także miejsce na trybunie „LEO's Fans”.


Jeżeli reprezentujesz firmę, w ramach tej formy współpracy otrzymasz możliwość promocji - umieszczenia nazwy na alfabetycznie ułożonej liście firm wspierających wraz danymi kontaktowymi firmy i jeden unikatowy egzemplarz z podpisem LEO z serii TOP Partner..

rozwiń

wybrano 7 razy

Wybieram
Wpłać 500 zł i więcej
Partner Publikacji

Jeżeli reprezentujesz firmę, stajesz się partnerem publikacji. W ramach tej formy współpracy otrzymasz możliwość zamieszczenia logotypu firmy wśród partnerów na stronie publikacji, obecność na ułożonej alfabetycznie liście firm wspierających publikację oraz jeden unikatowy egzemplarz z podpisem LEO z serii TOP Partner.

rozwiń

wybrano 3 razy

Wybieram
Wpłać 1000 zł i więcej
Biznes Partner Publikacji

Jeżeli reprezentujesz firmę, w ramach tej formy współpracy, stajesz się Biznes Partnerem, który otrzymuje reklamę typu VIP Card z danymi firmy, logo wśród partnerów, obecność na ułożonej alfabetycznie liście firm wspierających i 5 unikatowych egzemplarzy z podpisem LEO z serii TOP Partner.

rozwiń

Nasi użytkownicy założyli

754 482 zrzutki

i zebrali

545 942 845 zł

A ty na co dziś zbierasz?