Karma... Po prostu jedzenie
Karma... Po prostu jedzenie
Opis zrzutki
Był szum... A potem cisza
Zabierajcie, ratujcie, pomóżcie...
Błagaliśmy o karmę. Błagaliśmy o witaminy, miski i suplementy 😔 ale to za mało
Dzisiaj zostaliśmy sami z 100 zwierząt 💔 z 100 lękliwych, niepełnosprawnych i interwencyjnych zwierząt
Zwierząt które codziennie chcą jeść, codziennie dostają leki i codziennie o nie dbamy
Nawet kiedy ludzie zapomnieli, kiedy ucichły słowa "ratujcie z ulicy" my jesteśmy i musimy się nimi opiekować
Błagamy o karmę... Tak po prostu o jedzenie 😔 tu na wschodzie nie ma pomocy, nie ma ośrodków jesteśmy my...
Grupa wolontariuszy która nie zapomniała, która na codzień utrzymuje setkę zwierząt
Błagamy o pomoc... Jeśli mamy przyjmować zwierzęta dalej, te które tu są muszą mieć na jedzenie 😔
Bez tego nie ma ratunku... Bez jedzenia nie ma niczego 💔
Na leczenie biedaka z urwaną łapką i rozszarpanym ogonem
Na leczenie kotka bez łapki. Dużo zdrowia ❤️
Dzięki wielkie za ratunek dla kociaka bez łapki❤️🩹
Opiekunowie i zwierzątka, niech los się do was uśmiecha każdego dnia.
Wszystkiego co najlepsze w życiu, życzę Wam.
Dla kotka bez łapki