id: m2pg7x

Pomoc dla Marka

Pomoc dla Marka

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
92 482 zł 
z 200 000 zł
46%
66 dni do końca
510 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności3

 • Mamy już ogromne postępy ❤️❤️ Dziękuje wam wszystkim ❤️ To dzięki wam wszystko idzie w dobrym kierunku ❤️ 
  Zapraszam do obejrzenia ❤️

  https://www.facebook.com/100000761554778/posts/3688702107831805/?d=n


  Czytaj więcej
 • Pisze w tym poście do osób które nie chcą wpłacać datku po przez zrzutkę ponieważ dostaje bardzo dużo telefonów lub SMS-ów z zapytaniem czy jest inna opcja owszem jest , zostało stworzone specjalnie pod to konto bankowe na które również można wpłacać pieniądze każdy kto jest zainteresowany ta opcja proszony jest o kontakt ze mną za pośrednictwem numeru podanego w opisie zrzutki.
  Pisze również do osób przychodzących do nas pod dom z pieniędzmi bądź kopertami proszę was nie róbcie tego jesteśmy bardzo wdzięczni ale zrozumcie ze stawiacie nas w naprawdę nie komfortowej sytuacji , już jest nam ciężko ze musimy prości o pomoc finansowa ale niestety bez niej dali byśmy rady. Nie zrozumcie nas źle cieszy nas to ze chcecie pomóc ale po to została stworzona zrzutka żeby pieniądze na pomoc tacie były przekazywane tam dlatego z góry mówię każdy kto przyjdzie z koperta bądź pieniędzmi żeby przekazać nam do rąk spotka się z odmowa. 
  Czytaj więcej
 • Witam , z tata jest coraz lepiej niedługo będzie stawiał pierwsze kroki dzięki protezie tymczasowej ktora wykona protezownia z Katowic niestety przed nim jeszcze długa droga do normalności ponieważ to nadal nie jest stała proteza której potrzebuje  ale to dobry początek , wszystkim którzy do tej pory pomogli w każdy możliwy sposób po przez udostępnia , wpłaty i oferowaniem pomocy przy dofinansowaniach z fundacji i innym tego typu podobnym bardzo dziękujemy jesteśmy naprawę w szoku jak duży rozgłos uzyskaliśmy i jak duża sumę zebraliśmy w tak krótki czasie. 
  Dobro powraca i liczę że do każdego z was kiedyś powróci tak jak do mojego taty dzięki wam.
  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Witam, powodem tej zbiórki jest pomoc w odzyskaniu sprawności fizycznej jak i psychicznej mojego Taty Marka.


Mój tata nazywa się Marek Kowalik jest emerytowanym policjantem który wielokrotnie przez lata służby pomagał ludziom w wielu sytuacjach, aktualnie był instruktorem nauki jazdy. W obecnej chwili jaka się stała sam potrzebuje pomocy, jest to osoba która nigdy nie prosiła o jakąkolwiek pomoc, tym bardziej finansową.Niestety sytuacja zmusza nas do takiej prośby.

Tata niestety nie należy do najzdrowszych ludzi i właśnie przez jedna z chorób którą jest cukrzyca typu drugiego a konkretnie przez jej powikłania zwane medycznie stopa cukrzycowa lekarze doszli do wniosku ze należy amputować nogę na wysokości uda żeby uratować życie mojemu tacie.


Nie prosił bym nikogo o taką pomoc gdyby nie była ona konieczna, proszę was w imieniu mojego Taty, Rodziny jak i mnie samego o jakąkolwiek wpłatę żeby pomóc postawić tatę na nogi. Jest to silny i twardy mężczyzna ale ta cała sytuacja w której się znalazł sprawia że traci wiarę że będzie jeszcze dobrze - proszę pomóżcie mi to zmienić.

Rehabilitacja, leki jak i leczenie są bardzo drogie, nie wspominając już o specjalistycznej protezie jakiej potrzebuje. Staramy się z całą Rodziną jak tylko możemy żeby zapewnić mu na obecną chwile dobre leczenie ale niestety nie jesteśmy w stanie opłacić wszystkiego gdyż są to potężne kwoty pieniężne.

Dlatego jeszcze raz bardzo proszę wszystkich i każdego z osobna o pomoc w granicach możliwości. Obecnie dla mojego taty liczy się każda złotówka i dzięki tej złotówce może być on coraz bliżej powrotu do normalności.


Pieniądze z zrzutki zostaną przekazana na:

-dalsza rehabilitacje

-leki

-lekarzy

-specjalistyczna protezę


Dziękuję każdemu kto przeczytał tę informację i wpłacił cokolwiek na zrzutkę.


PROSZĘ POMÓŻCIE POSTAWIĆ MI TATĘ Z POWROTEM NA NOGI.


P.S: Jeśli ktoś ma jakieś pytania proszę o kontakt ze mną przez Facebooka i pod numerem telefonu +48735195448 lub z kimś innym z mojej rodziny ponieważ Tata obecnie przebywa w ośrodku rehabilitacyjnym gdzie codziennie przechodzi wielo godzinne i męczące ćwiczenia dlatego tez nie jest on w stanie odpisać na wszystkie dostawane wiadomością (między innymi dla tego ze ma problemy ze wzrokiem i jest to dla niego bardzo trudne odpisywać każdemu) i nie zawsze jest w stanie odebrać telefonu. Proszę o wyrozumiałość

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 510

ŁZ
Łukasz Zadylak
10 000 zł
MS
Marian Stanisz
2 000 zł
AG
Agnieszka Golarz-Nosek
2 000 zł
R,
Renata , Robert i Dominik Rausińscy
1 500 zł
TK
Tadeusz Kania
1 000 zł
MG
Małgosia Gofroń
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
GK
Gosia Krzysiek Korkosz
1 000 zł
WI
Wojtek i Dorota
1 000 zł
RO
Robert Obrochta
1 000 zł
Zobacz więcej

Komentarze 18

 
2500 znaków
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Powodzenia dla Taty!

  100 zł
 • Jarosław Kłosowski

  My już nie wiemy gdzie i jak błagać wszystkich o jakąkolwiek pomoc w leczeniu oczek naszego synka😥 Dlatego zwracamy się do Was ludzi o dobrych sercach ♥️pomóżcie nam dopóki jeszcze jest szansa aby nasz synek nie spracił wzroku na zawsze 😥 Pamiętajcie Dobro zawsze wraca ❤️ zrzutka.pl natxz9

 • Stanisław Kęska

  Trzymaj się Marku, wytrwałość jest w Tobie

 • HI
  Halina i Jurek Stokwiszewscy

  Mareczku trzymaj się. Jesteśmy z Tobą - HJS

  500 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Uwielbiam Pana Marka, nauczył mnie wiele - nie tylko jak kierować autem (w czym jest naprawdę świetny), każde spotkanie z nim bylo bardzo cenne a Pan Marek jest jednym
  Z najlepszych ludzi jakich dane mi było spotkać! wierzę, że wszystko się dobrze ułoży! Pozdrawiam!

  100 zł
 • Zobacz więcej

Nasi użytkownicy założyli

754 113 zrzutek

i zebrali

545 408 912 zł

A ty na co dziś zbierasz?