id: m358nt

Bezpośrednia pomoc oddziałom broniącym Ukrainy

Bezpośrednia pomoc oddziałom broniącym Ukrainy

28 470 zł 
z 25 000
113%
zakończona 13.03.2022r
84 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Środa 8:47 !!! Po wielu dniach starań znaleźliśmy dostępne od ręki kamery termowizyjne oraz noktowizory. Nadal każda wpłacona złotówka jest na wagę złota. Kamery termowizyjne i noktowizory to najważniejsze zgłoszone potrzeby przez przyjaciół z Ukrainy. Wartość pozostałego sprzętu , który już kupiliśmy oraz dostaliśmy od wspaniałych dobrych ludzi jest ogromna :)


W dniach 5-6 marzec byłem na Ukrainie przekazać sprzęt oddziałom terytorialnym Ukrainy. Dzięki szybkiej zbiórce pieniędzy w wąskim gronie przyjaciół udało nam się zawieźć:

2 agregaty prądotwórcze, latarki , baterie, powerbanki, lekarstwa, ciepłe ubrania myśliwskie oraz obuwie za ponad 24 tys. zł.

Udało nam się skontaktować i dostarczyć sprzęt bezpośrednio potrzebującym oddziałom.

Jednak ich potrzeby są znacznie większe. W najbliższych dniach planujemy ponownie jechać z transportem . Na dzisiaj najbardziej potrzebne są kamery termowizyjne i ciepłe obuwie. Koszt zakupu kamer nas przerasta . Dlatego proszę Was o wsparcie.

Mogę Wam zagwarantować, że osobiście ponownie wjadę na teren Ukrainy i dostarczę wszystko potrzebującym . Oni nie mają czasu czekać na oficjalne transporty z pomocą . Słyszymy o milionach euro wydawanych na pomoc. Ja tam byłem i nic z tej pomocy nie widziałem. Każdy dzień i każda Wasza złotówka się liczy.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 84

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

895 280 zrzutek

i zebrali

840 325 092 zł

A ty na co dziś zbierasz?