Wybierz ile chcesz wpłacić

 • Podziękowanie

  Wyślemy Ci imienne podziękowanie w formacie PDF
  rozwiń
 • Zestaw pocztówek z limitowanych serii

  Przekażemy Ci imienne podziękowanie oraz zestaw pocztówek z limitowanych serii wydawanych przez KMST. Preferowany odbiór osobisty.
  rozwiń
 • Pocztówki i godzina na symulatorze tramwaju

  Przekażemy Ci imienne podziękowanie, zestaw pocztówek z limitowanych serii wydawanych przez KMST oraz na godzinę oddamy do dyspozycji symulator jazdy tramwajem znajdujący się w Zajezdni Muzealnej Brus. A może i coś więcej :)
  rozwiń
 • Fotosesja w Zajezdni Muzealnej Brus

  Umożliwimy Ci wykonanie sesji fotograficznej na terenie Zajezdni Muzealnej Brus oraz ustawimy wagony tramwajowe wedle Twoich życzeń. Ponadto przekażemy Ci imienne podziękowanie, zestaw pocztówek z limitowanych serii wydawanych przez KMST oraz komunikacyjny gadżet-niespodziankę
  rozwiń
 • Przejazd Starem 266 do Lutomierska

  Przejazd w fotelu pasażera (dla jednej osoby) zabytkowym technicznym Starem 266 na trasie Zajezdnia Muzealna Brus – Lutomiersk – Zajezdnia Muzealna Brus. Ponadto przekażemy Ci imienne podziękowanie, zestaw pocztówek z limitowanych serii wydawanych przez KMST oraz komunikacyjny gadżet-niespodziankę
  rozwiń
 • 3-godzinny przejazd wyremontowanym wagonem 4092

  Wszystkich darczyńców zaprosimy na grupowy 3-godzinny przejazd po Łodzi zabytkowym wagonem GT6 z 1963 r. oraz wyremontowanym wagonem 5N nr 4092, gdy możliwy będzie jego wyjazd zZajezdni Muzealnej Brus.Ponadto przekażemy Wam imienne podziękowanie, zestaw pocztówek z limitowanych serii wydawanych przez KMST oraz komunikacyjny gadżet-niespodziankę.
  rozwiń
 • Brak

Koszt obsługi transakcji

Zrzutki organizowane są za darmo - nie pobieramy żadnych opłat od organizatorów zrzutek ani wpłacających. Pomóż nam pokryć m. in. koszty operacyjne i prowizje zewnętrznych operatorów, by zawsze tak było!

%

Podsumowanie

Wiadomość do organizatora (opcjonalnie)
2500 znaków
Nagroda / oferta
-
Suma kosztów
Organizator otrzyma
100 zł
Koszt obsługi transakcji
0 zł

Łączna wpłata
- -
Wsparcie cykliczne
Co miesiąc

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; czytaj więcej Dane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od wpłacających.
Płacąc akceptujesz Zasady płatności PayU .

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. czytaj więcej Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności. Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce Prywatności .

Zrzutka.pl Sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu czytaj więcej .in. marketingu własnych produktów i usług oraz w celu zapewnienia osobom wspierającym i organizującym zrzutki bezpiecznego korzystania ze strony Zrzutka.pl oraz zapobiegania oszustwom. Dokładniejsze informacje o kategoriach, celach i sposobach przetwarzania danych osobowych przez Zrzutka.pl Sp. z o.o. przysługujących Ci prawach oraz ich realizacji, możesz znaleźć tutaj: kliknij

exclamation-triangle Created with Sketch.
Ze względu na dyrektywę PSD2 w następnym kroku prawdopodobnie będzie konieczne dodatkowe uwierzytelnienie na stronie banku. W przypadku problemów - wybierz inną metodę płatności lub dowiedz się więcej - tutaj.