id: m39w6k

Na leczenie i rehabilitację Taty

Na leczenie i rehabilitację Taty

Nasi użytkownicy założyli 1 177 584 zrzutki i zebrali 1 230 238 338 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Witamy wszystkich.

Jeszcze do niedawna nasz Tato pomimo ciężkiej choroby cieszył się życiem, aktywnie spędzając czas z rodziną, a przede wszystkim z czwórką małych wnuków.

4 lata temu zdiagnozowano u niego złośliwy nowotwór tarczycy. Niestety pomimo wycięcia tarczycy nastąpiły przerzuty do płuc i kości. Tato przeszedł kilka ciężkich operacji, leczenie jodem radioaktywnym i radioterapie. Stan był zadowalająco stabilny.

Niestety z początkiem tego roku 2022 stan Taty drastycznie się pogorszył. W wyniku ucisku na rdzeń kręgowy Tato nie może już sam się poruszać, jest sparaliżowany od pasa w dół. Na co dzień nie jest zdolny do samodzielnej egzystencji. Jest pod opieką najbliższych, pielęgniarki, rehabilitanta oraz fizjoterapeuty.

Dzięki dodatkowej, prywatnej rehabilitacji, Tato powoli odzyskuje siłę, widzimy poprawę. Niestety niezbędne dodatkowe wizyty u specjalistów są bardzo kosztowne.


Do tej pory leczenie- chemia i specjalistyczne leki bez refundacji z NFZ; konsultacje specjalistyczne; rehabilitacja; zakup sprzętu ułatwiającego funkcjonowanie pochłonęły ogrom finansów całej rodziny.

Zdecydowaliśmy się stworzyć tę zrzutkę w nadziei na pomoc znajomych i rodziny. Będziemy bardzo wdzięczni za każde wsparcie.

Z góry dziękujemy i wierzymy, że będzie dobrze :)

Iza i Gosia

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 225

preloader

Komentarze 4

 
2500 znaków