id: m3b6pz

Zbiórka na wydanie płyty i rozwój muzyczny

Zbiórka na wydanie płyty i rozwój muzyczny

Nasi użytkownicy założyli 1 067 641 zrzutek i zebrali 1 163 764 893 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Cześć, jestem Błażej, znany również jako Bismu, producent muzyki elektronicznej i tanecznej oraz początkujący DJ. Dziś chciałbym podzielić się z Wami moim marzeniem i zaprosić do współtworzenia czegoś wyjątkowego.

Moja pasja do tworzenia muzyki trwa już 5 lat, a pod pseudonimem Bismu publikuję swoje utwory na platformach takich jak Spotify, Youtube czy Apple Music. Moje brzmienia obejmują różnorodne gatunki, od Progressive House po Tech House i Dance. Cieszę się, że moje utwory zostały dostrzeżone przez artystów światowej sławy, takich jak Axwell, Klaas, Cheat Codes czy Julian Jordan. Osiągnięcie 440 miejsca w globalnym rankingu producentów muzyki elektronicznej w kategorii Dance/Electro Pop na Beatstats.com oraz dwukrotne pojawienie się na playliście festiwalu ADE to dla mnie ogromne wyróżnienie.

Dlatego dziś zwracam się do WAS z prośbą o wsparcie mojego najnowszego przedsięwzięcia. Marzę o wydaniu mojej pierwszej płyty, która jest mieszanką muzyki post-punk, darkwave, rocka i synth popu. To coś zupełnie innego niż dotychczasowe produkcje i jestem przekonany, że zaskoczy i zainteresuje wielu słuchaczy, zwłaszcza tych z subkultury gotyckiej, w której często odnajduję inspirację.

Materiał na płytę jest gotowy, ale potrzebuję wsparcia finansowego na proces mixu, masteringu i znalezienie odpowiedniego dystrybutora. Studiuję dziennie, co sprawia, że moje możliwości finansowe są ograniczone, a zarobione pieniądze zazwyczaj idą na utrzymanie mnie samego. Dodatkowo sprzęt na którym tworzę nie jest nowej jakości, przez co wiele elementów się zacina uniemożliwiając zrobienie własnego mixu i masteringu. Dlatego zdecydowałem się na zrzutkę, aby spełnić moje marzenie i podzielić się ze światem tą unikalną muzyką.

Jeżeli zdecydujecie się wesprzeć mnie finansowo, obiecuję, że każda złotówka zostanie dobrze spożytkowana. Część środków przeznaczę na ulepszenie mojego sprzętu muzycznego, co pozwoli mi tworzyć jeszcze lepszą muzykę. Po zakończeniu zrzutki na moim profilu muzycznym pojawią się utwory z płyty, abyście mogli usłyszeć, jak wasze wsparcie przyczyniło się do stworzenia czegoś wyjątkowego.

Dziękuję za każde wsparcie i do usłyszenia w świecie mojej muzyki! :)


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 2

DT
Dominik
50 zł
PA
Patrycja
50 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!