id: m3pz6y

POMÓŻ LENIE KUPIĆ POMPĘ INSULINOWĄ

POMÓŻ LENIE KUPIĆ POMPĘ INSULINOWĄ

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
Zrzutka została wyłączona przez organizatora
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 066 347 zrzutek i zebrali 1 161 290 460 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności2

 • Nasz dzielna podopieczna już po zakupie pompy insulinowej, która działa bez zarzutu, co widać po minie Lenki :)

  Jeszcze raz dziękujemy za tyle dobrych serc, które pomogły uzbierać środki.

  q81f89244cecd811.jpeg

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

O MNIE

Mam na imię Lena. Mam kochającą rodzinę. Z moją mamą, tatą i siostrą mieszkamy w Myszkowie, gdzie również chodzę do szkoły podstawowej do IV klasy. Lubię moich kolegów i koleżanki. Uwielbiam jeździć na rowerze, biegać z siostrą po podwórku, skakać na trampolinie. Czasem psocimy …Tak było do kwietnia.

b4aea6bae4df899c.jpegq68450d4eceeeda6.jpeg

SZPITAL

To było tuż przed moją I-szą Komunią Św. Gdy inne dzieci szykowały się na tę uroczystość – ja trafiłam do szpitala. Bardzo źle się czułam. Nie mogłam samodzielnie oddychać, moje nerki, wątroba, jelita przestały działać, bo miałam bardzo duży poziom cukru w organizmie. Nic z tego okresu nie pamiętam, ale od rodziców wiem, że moje życie było zagrożone. Lekarz powiedział, że mam cukrzycę typu 1. Nie wiedziałam co to oznacza …

iee947fb005740e3.jpeg

z8ac02eeb8229c90.jpeg

TO NIESPRAWIEDLIWE

„Mamuś to boli..” – mówię za każdym razem, gdy moja mama wbija mi igły, by założyć wkłucie z drenem lub nowy sensor. Codziennie po kilka razy mierzymy cukier. Mam też założoną pompę insulinową, która pomaga regulować cukier. Nie jest to jednak najnowszy model i jestem całkowicie uzależniona od moich rodziców. Nie mogę już iść do koleżanki bez mamy u boku, w szkole jestem cały czas z nią w kontakcie, a najgorsze są noce, kiedy mnie budzi, bo cukier mam za niski i muszę coś zjeść, by go podnieść – inaczej mogę zapaść w śpiączkę. Nie jest już jak dawniej, często jest mi smutno i chce mi się płakać.

z06a19d90a57910f.jpeg

p663dbdd901a2cbd.jpeg

NADZIEJA

Wiem, że choroba zostanie już ze mną na całe życie. Na szczęście mam kochaną rodzinę, która jest przy mnie. Moja mama i mój tata bardzo się martwią. Chcieliby mi kupić nowoczesną pompę insulinową, dzięki której będziemy mogli podglądać poziom cukru za pomocą aplikacji na telefonie i która wie ile i w jakim momencie podać insulinę. Dzięki nowej pompie będę mogła wreszcie pójść do koleżanki sama. Mama też nie będzie musiała mnie tak często wybudzać ze snu, a ja będę bardziej wypoczęta na lekcjach.

lf5495f766c0239c.jpeg

POMÓŻ NAM

Pompa, o której marzymy jest bardzo droga. Pracuje tylko mój tata. Moja mama zrezygnowała z pracy, by móc się mną opiekować. Nie mamy wystarczająco pieniędzy, by ją kupić.

Proszę pomóż nam zebrać pieniążki, by móc kupić nową pompę insulinową.

Marzę, by znów było normlanie.

LENA

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 328

preloader

Komentarze 7

 
2500 znaków