id: m3weu9

UKS Szczytnik zbiera na busa

UKS Szczytnik zbiera na busa

Nasi użytkownicy założyli 981 684 zrzutki i zebrali 1 003 890 127 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

 • Już tylko parę dni zostało do końca zrzutki a do uzbierania zostało jeszcze tak dużo!

  Nasz klub jest obecnie w trakcie sezonu startowego, wyjeżdżamy bardzo często na zgrupowania oraz zawody i marzymy o busie!

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Pomóż Szczytnikowi powstać z popiołów!

Poniedziałek, 3 października 2022, z pewnością jest jednym z tych dni, które chcielibyśmy wymazać z naszej pamięci i historii naszego klubu.

W tym dniu, wczesnym rankiem, jechaliśmy do Katowic na badania wydolnościowe

Nic nie zapowiadało strasznych chwil, które miały się wtedy wydarzyć…

Postój na stacji benzynowej, który miał być jedynie krótkim przystankiem w podróży, zmienił tego dnia wszystko.

Była godzina 6 nad ranem, słońce jeszcze nie wstało. Wszystkie dziewczynki spokojnie spały w aucie. Trenerka zatrzymała busa na parkingu i weszła do budynku stacji. Wtedy spod maski zaczął wydobywać się dym a po chwili auto stanęło w płomieniach. Drzemiące wewnątrz samochodu zawodniczki na szczęcie obudziły się i w przerażeniu wybiegły z płonącego auta. Gdy trenerka wyszła ponownie z budynku, nie była w stanie uwierzyć, w to co zobaczyła - bus stał w ogniu. Nic nie dało się już zrobić. Wiemy jedno, mieliśmy wiele szczęście i opatrzność nad nami czuwała. Nikomu nic się nie stało. Straciliśmy jednak busa a wraz z nim wiele naszych rzeczy i sprzętu.

Jesteśmy małym klubem biathlonowym i nasze fundusze klubowe pozwalają nam pokryć jedynie małą część tych strat. Z pomocą i zaangażowaniem rodziców naszych zawodników staramy się podźwignąć po tym wydarzeniu, jednak zgromadzone dotąd środki niestety nie pozwalają nam na to, żeby pokryć wszystkie straty, a przede wszystkim kupić samochód. Tymczasem jest on nam niezbędny do funkcjonowania. Bez busa nie jesteśmy w stanie jeździć na zgrupowania, obozy i zawody, czyli wszystkie te wydarzenia, które stanowią o sensie istnienia takiego klubu, jak nasz.

Znaleźliśmy się więc w sytuacji bez wyjścia i dlatego też zwracamy się do Was z ogromną prośbą o pomoc w zebraniu środków na nowego busa. Bez Was po prostu nie damy rady! 

Każda złotówka przeznaczona na ten cel, będzie dla nas ogromnym wsparciem. Wierzymy w to, że pomożecie nam odczarować ten feralny dzień i dzięki Wam UKS Szczytnik, niczym mityczny Feniks, powstanie z popiołów! 


Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 61

MJ
Mikołaj
20 zł
ŁL
Łukasz
15 zł
AB
UKS Szczytnik
1 035,50 zł
TT
TTM
300 zł
GG
Gilu
500 zł
AP
Ania ciasto
100 zł
JW
Joanna Wacławik
50 zł
UK
3 250 zł
LF
Lidia Filipowicz Trojan
310 zł
AN
Angela
60 zł
Zobacz więcej

Komentarze 6

 
2500 znaków