id: m57t2b

Fotel pionizujący dla Wojtka

Fotel pionizujący dla Wojtka

Nasi użytkownicy założyli 1 068 216 zrzutek i zebrali 1 164 992 459 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Przyjaciele!

Zwracamy się do Was z ogromną prośba wsparcia zakupu fotela pionizującego dla naszego podopiecznego Wojtka.

To cudowny chłopak, który od urodzenia cierpi na dziecięce porażenie mózgowe oraz porażenie czterokończynowe. Choroba sprawiła, że niestety Wojtek "przykuty" jest do łóżka. Na szczęście nasz podopieczny otoczony jest miłością swojej cudownej Rodziny, którą również mamy przyjemność się opiekować. Chcemy Ich wesprzeć, ale co najważniejsze spełnić marzenie Wojtka o wyjściu z domu i wygodnym spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Po rozmowach z Rodzicami udało nam się dowiedzieć, że właśnie o takim fotelu marzą również Oni, bo odciąży Ich w opiece nad Wojtkiem, a ponadto zwiększy komfort życia naszego podopiecznego.

Kochani fotel, który chcemy zakupić to fotel przeznaczony dla wszystkich osób o ograniczonej sprawności ruchowej. Jest ponadstandardowym fotelem zapewniającym najwyższy komfort dla użytkownika. Jego innowacyjny system podwójnego napędu pozwala najlepiej dopasować go do wymagań właściciela. Dzięki temu rozwiązaniu można oddzielnie regulować ustawienie oparcia i podnóżka, które są od siebie niezależne. Duży zakres kombinacji ustawień pozwala osiągnąć najwyższą wygodę i komfort korzystania z fotela.

Fotel pionizujący to nowoczesny wyrób medyczny przeznaczony do poprawiania mobilności, a wraz z nią jakości życia osób niepełnosprawnych i chorych. Fotel umożliwia indywidualną pionizacje użytkownika, spełnia funkcje odciążające, stabilizujące i relaksacyjne, będąc przedmiotem ortopedycznym o funkcjach rehabilitacyjnych.

Już nie raz udowodniliście Państwo, że los ciężko chorych dzieci nie jest Wam obojętny. Pragniemy by i tym razem udało nam się spełnić marzenie tej wspaniałej Rodziny!

Z całego serca prosimy dołączcie do nas!


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 27

 
Dane ukryte
1 000 zł
MN
Magdalena Naleśniak-Kubicka
300 zł
DD
Danuta Dąbrowska
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
S.
S.Z.Mandziej
200 zł
BS
Basia
150 zł
DD
Dagmara Dobrowolska
100 zł
AN
Alicja Niżyńska
100 zł
MK
Małgorzata Krzesińska
100 zł
RŁM
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!