id: m5va84

Natalia chce żyć bez bólu, pomóżmy jej. Endometrioza. Dajmy promyki nadziei.

Natalia chce żyć bez bólu, pomóżmy jej. Endometrioza. Dajmy promyki nadziei.

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
85 058 zł 
z 80 000 zł
106%
zakończona 30.04.2021r
493 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności14

 • Kochani i Drodzy! Dawno mnie tu nie było. Wiele spraw się działo. Pewnie doświadczecie podobnie. U mnie i mojej Rodziny wydarzyły się bardzo trudne rzeczy. W lutym zmarli moi, nasi Ukochani Rodzice po bardzo ciężkich chorobach... Nadal zmagamy się z tymi niepojętymi stratami i żałobą...

  Moja operacja z różnych względów, w tym z powodu stanu psychofizycznego i przedłużenia czasu na zrealizowanie procesu minimalizacji wagi, została, na ten moment, przesunięta na 28.10.

  Dziękuję Wam za Wasze bezcenne i nieustanne wsparcie. Bez Was nie dałabym rady! Dziękuję z ciałego serca i życzę Wam wszystkim, i każdemu z osobna, tego wszystkiego, czego potrzebujecie w życiu osobistym i zawodowym. Posyłam Wam promyki Nadziei, której wszyscy tak bardzo potrzebujemy.

  Czytaj więcej
 • Kochani! Wszyscy wspierający mnie w procesie ku zdrowiu i życiu bez bólu!

  Moje leczenie endokrynologiczne musi jeszcze potrwać. Jest ono bardzo kosztowne, ale daje szansę, że operacja w końcu się odbędzie. W celu minimalizowania ryzyka powikłań pooperacyjnych muszę także jeszcze zredukować moją wagę. Nie jest to proste przy tylu problemach zdrowotnych. Staram się jednak nie poddawać! Na ten moment moja operacja została przesunięta na 28.02.2022r. Będę Was informowała na bieżąco.

  Dziękuję Wam z całego serca za wsparcie i pamięć. Ściskam Was mocno 🤗🤗🤗

  Czytaj więcej
 • Kochani! Na 28.09. miałam wyznaczony termin operacji we Wrocławiu. Niestety zaistniały poważne komplikacje, które zmuszają do kolejnego przesunięcia terminu. W ostatnich tygodniach miałam zrobione dodatkowe, specjalistyczne badania. Okazało się, że mam złe wyniki, zwłaszcza dotyczące hormonów produkowanych przez nadnercza i tarczycę. Zalecono mi pilną konsultację z endokrynologiem i podjęcie leczenia. Wizytę będę miała 30.09. Czekam na nią ponad miesiąc. Sami wiecie, jak długo czeka się na wizytę u dobrego specjalisty, nawet prywatnie. Poza tym nadal leczę zdiagnozowaną w kwietniu chorobę ropnie mnogie gruczołów apokrynowych. Próbuję także zredukować masę ciała, ponieważ lekarze z Wrocławia, którzy mają mnie operować, postawili ten warunek. Spełnienie go jest bardzo trudne, ale konieczne ze względu na zminimalizowanie i tak bardzo dużego ryzyka powikłań pooperacyjnych.

  Piszę Wam o tym wszystkim, ponieważ chcę, żebyście mieli bieżące informacje i nie tracili wiary w wiarygodność zbiórki na moje leczenie. Fundusze, które z taką ofiarnością pomogliście mi zebrać, służą i pomagają w moim zdrowieniu. Operacja na ten moment została przesunięta na 13.12., ale leczenie trwa cały czas, każdego dnia. Dziękuję za Waszą pomoc i wsparcie. Będę informowała Was na bieżąco. Pozdrawiam Was najserdeczniej i życzę tego wszystkiego, czego potrzebujecie w swojej codzienności.

  Czytaj więcej
 • Drodzy, chcę, żebyście byli na bieżąco. Moja operacja została przesunięta na 28.09. Nie otrzymałam jeszcze zgody od dermatologa i anestezjologa. Kontynuuję leczenie i dietę, którą zalecili. Przede mną dwa intensywne miesiące, żeby jak najlepiej przygotować się do operacji.

  Dziękuję Wam z całego serca za okazaną pomoc i nieustające wsparcie! Niech Dobro, które od Was otrzymuje, wróci do Was co najmniej pomnożone.

  Będę informowała Was, gdyby coś zmieniło się w mojej sytuacji. Pozdrawiam Was Wszystkich najserdeczniej!

  Czytaj więcej
 • Drodzy! W ostatnim tygodniu kwietnia byłam kilka dni we Wrocławiu na dodatkowych badaniach i konsultacjach, które zlecili lekarze kwalifikujący mnie do operacji. Byłam badana przez kardiologa, dermatologa, pulmonologa, miałam wykonane usg piersi, holter ciśnieniowy, spirometrię oraz konsultował mnie anestezjolog, który będzie obecny przy operacji. Dwóch lekarzy orzekło, że trzeba przesunąć termin operacji - anestezjolog i dermatolog. Niestety okazało się, że jestem chora na jeszcze jedną chorobę. Cierpię na ropnie mnogie gruczołów apokrynowych pach. Choroba pojawiła się w pobliżu pola operacyjnego, dlatego muszę najpierw wyleczyć lub podleczyć tę chorobę na tyle mocno, żeby lekarze zdecydowali się mnie operować. Na ten moment operacja nie jest możliwa, ponieważ ryzyko dodatkowych powikłań jest zdecydowanie za duże. Lekarze zalecili dodatkowo zadbanie w konkretny sposób o stan ogólny mojego organizmu. Po raz kolejny przekonuję się, że operacja, która mnie czeka jest bardzo poważna i muszę naprawdę kompleksowo się do niej przygotować. Termin operacji został przesunięty z 24.05. na 02.08. Przed planowanym nowym terminem będę miała jeszcze konsultacje, na których lekarze zdecydują, czy mój organizm jest już przygotowany do tak rozległej chirurgicznej ingerencji.

  Piszę Wam o tym wszystkim, żebyście wiedzieli, co aktualnie się u mnie dzieje. Wielu z Was dopytuje mnie i moich Najbliższych, jak wygląda moja sytuacja i kiedy operacja ma się odbyć. Chcę, żebyście byli na bieżąco.

  Raz jeszcze bardzo Wam dziękuję!!! To dzięki Waszej dobroci, pomocy i hojności mogę odbyć te wszystkie dodatkowe konsultacje i badania, które są niezbędne, żeby przeprowadzić operację. Dziękuję, że dzięki Wam mogę przygotować się do operacji a później ją przejść i podjąć dalsze leczenie.

  Będę informowała Was na bieżąco, jak kształtuje się moja sytuacja. Pamiętam o Was sercem i ciepłą myślą. Życzę Wam wszystkim wszelkiego Dobra! Pozdrawiam najserdeczniej.

  Czytaj więcej
 • KOCHANI!!!

  Aż zabrakło mi słów ze wzruszenia i wdzięczności. Dzięki Wam udało się nam!!! Osiągnęliśmy 100%. Bardzo Wam DZIĘKUJĘ za Waszą dobroć, życzliwość i hojność!!! W ostatnim czasie doświadczyłam ogromu wsparcia i zrozumienia. To bezcenne doświadczenie! Przemieniające i odnawiające. Wasza Dobroć dodaje mi sił oraz przywraca wiarę i nadzieję. Na naszych oczach niemożliwe staje się możliwe, namacalne.

  Niektórych z Was znam osobiście, innych ze słyszenia. Część z Was zna moją Siostrę, mojego Brata i Rodziców. Z niektórymi z Was mam bliższy kontakt, innych nie było dane mi poznać. Najważniejsze jest jednak to, że w perspektywie serca wszyscy jesteście mi bardzo bliscy. Dziękuję za Wasze wsparcie, które wzmacnia i ocala... Dzięki Wam mam szansę na życie bez bólu... Dziękuję z całego serca!!!

  Dziś, jeszcze zanim osiągnęliśmy wspólnie 100%, zamówiłam Mszę św. dziękczynną. Msza św. dziękczynna w intencji Ofiarodawców zbiórki na rzecz operacji Natalii z prośbą o Boże błogosławieństwo dla nich i ich rodzin zostanie odprawiona w Sanktuarium Matki Bożej Cierpliwie Słuchającej w Rokitnie w dniu 18.04.2021r. (niedziela) o godz. 15:00.

  Ściskam Was serdecznie i raz jeszcze dziękuję z całego serca w imieniu swoim, mojego Męża i Najbliższych.

  Osiągnęliśmy 100%, ale nie ustajemy! Zbiórka trwa nadal. Wpłaty, przekraczające ustaloną w zbiórce kwotę, zostaną przeznaczone na moje dalsze leczenie i rekonwalescencję.

  Pozdrawiam Was najserdeczniej i otulam pamięcią

  Natalia

  Czytaj więcej
 • Warsztaty psychologiczne dla wspierających moją siostrę!

  Chciałabym się odwdzięczyć:)


  Zapraszam na warsztat online Dobra komunikacja z dziećmi podstawą porozumienia w czasie nastoletniego buntu, podczas którego poruszymy zagadnienia związane z komunikacją z dziećmi, która jest podstawą do porozumienia w czasie nastoletniego buntu. Każda forma dokształcania się Rodziców jest dobrą inwestycją w siebie i w Rodzinę. 


  Podczas warsztatu przedstawię najważniejsze modele komunikacji, tło nastoletniego buntu, będzie też okazja, aby wymienić się swoimi myślami. 


  Dochód z przeprowadzonych warsztatów w całości przeznaczony będzie na wsparcie operacji i dalszego leczenia mojej siostry Natalii Wiśniowskiej, darowiznę można przekazać za pomocą portalu zrzutka.pl klikając w link:

  https://zrzutka.pl/m5va84

  Wpłata dobrowolnej wysokości jest warunkiem uczestnictwa w warsztatach. 


  Przelanie darowizny w dobrowolnej wysokości będzie dla nas wsparciem, a ja chętnie podzielę się moim doświadczeniem i wiedzą.


  Termin warsztatu: 25.02. (czwartek) godz. 18.00-19.30


  Zapisy:

  Zapisy wyłącznie poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny pod linkiem:


  https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=9K0_uLEqQUak3MxNa9X2_cmu3wZCQKVIknfkF4c_SKRUMk41TkZIVlZBV1lSUkw4VVJHNE9MUERKUy4u


  Darowiznę proszę przekazać własnym zakresie.


  Warsztat odbędzie się poprzez Zoom (link do spotkania i instrukcja zostaną przesłane przed warsztatem)

  Przed warsztatami zostanie wysłany email przypominający o dniu i godzinie warsztatów.


  Uwaga:

  Informacje podane w formularzu służyć będą jedynie do korespondencji związanej z udziałem Państwa w wyżej wymienionym warsztacie.


  Pozdrawiam i do zobaczenia

  Dorota Gromnicka

  Czytaj więcej
 • Drodzy!

  Życzymy Wam dobrego dnia. Nasze dni są coraz lepsze, co nie oznacza braku trudności, ale są otoczone wsparciem, życzliwością, pamięcią. 


  Tak wielu z nas nie raz doświadcza samotności, bólu, lęku, że sytuacja, w której się znajduje jest bez wyjścia. Doświadczanie pomocy od drugiego człowieka jest przepiękne. Dajecie nam dobro, ktore rodzi nadzieję. 


   Dziękujemy!
  Czytaj więcej
 • Kochani!

  Chcąc Wam podziękować za Waszą dobroć, życzliwość i hojność pragnę ofiarować Mszę św. za Was i Waszych Najbliższych.

  Intencja mszalna: Msza św. dziękczynna w intencji Ofiarodawców wspierających zbiórkę na rzecz operacji Natalii z prośbą o Boże błogosławieństwo i wszelkie potrzebne łaski dla Nich i Ich Rodzin

  Termin: 20.02. o godz. 7:00

  Miejsce: Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie.

  Mszę św. w Waszej intencji odprawi mój Brat, ks. Dariusz Wołczecki.

  Pozdrawiam Was najserdeczniej i dziękuję z całego serca.

  Natalia

  Czytaj więcej
 • Przyjaciele, Bliscy, Przyjaciele naszych Przyjaciół i wszyscy Dobrzy Ludzie!

  Dziękujemy, że nas tak pięknie wspieracie.


  Doświadczamy wielu wzruszeń, kojących gestów, siły relacji dawnych i obecnych i wsparcia, to wszystko daje nam nadzieję i nas ubogaca, napełnia.

  image

  ...

  Odwaga do stawania się bezradnym

  Daje nadzieje i szansę, by być w relacjach

  Blisko i prawdziwie

  Nie-samowystarczalnie i nie-samotnie

  Daje przestrzeń, w której dzieją się

  Te wszystkie cuda piękne

  Tętniące obecnością, wdzięcznością, wsparciem, wolnością


  Odwaga by być bezradnym, ale nie nieporadnym

  Jednocześnie wciąż zaangażowanym w to, co ważne

  Jest Innym wymiarem obecności 

  pozwala

  By ogień palił się swoim tempem

  Bez dorzucania i dogasania

  Tyle ile trzeba i jak trzeba

  Tyle ile może i jak może

  Tyle ile chce i jak chce

  Oświetlając to, co prawdziwe


  Nie da się zatrzymać iskry życia

  Ale można ją podziwiać i się przy niej ogrzać

  Wiec grzejemy się przy tym ogniu

  Wzruszeń dobra, relacji obecnych i tych dawnych


  Dobro nas odnajduje, woła, przyciąga 

  Napełnia i już się nie mieści w jednym sercu

  Jedyna droga to ogrzewać nim innych.


  Czytaj więcej
 • Kochani!

  Jesteście ludźmi o wielkich sercach. Wasza dobroć i życzliwość mnie zadziwia. Dodaje sił, otuchy i przywraca Nadzieję!

  Nie było mi łatwo podzielić się z Wami tak delikatnym i intymnym doświadczeniem. Ostatecznie dzięki mojej Siostrze Dorotce i mojej kuzunce - "Siostrze Bliźniaczce" Marcie, zdecydowałam się wyjść z mojej "samotni". Cierpienie przeżywane w samotności boli jeszcze bardziej. Teraz już wiem, że warto próbować otwierać się i wpuścić do swojego świata życzliwych ludzi.

  Z całego serca dziękuję Wam za każde dobre słowo, gesty życzliwości i Waszą hojność. Dzięki Waszemu wsparciu dzieją się cuda a moje marzenie o życiu bez bólu staje się coraz bardziej realne. Dziękuję za tę bezcenną Nadzieję! Jesteście jak dobre Anioły. Niech to dobro wraca do Was co najmniej pomnożone! Pozdrawiam Was najserdeczniej i otulam ciepłą pamięcią.

  Natalia

  Czytaj więcej
 • Drodzy,

  zaliczkę już opłaciliśmy, dziękujemy, że dajecie nam nadzieję, że ta operacja się odbędzie i uratuje zdrowie i życie Natalki.


  Jeszcze nigdy nie doświadczaliśmy w jednym czasie tyle dobra, ciepła, pamięci, wsparcia od tak wielu ludzi, a może jeszcze nigdy nie byliśmy tak na to otwarci?


  Przyjaciel powiedział mi, że trzeba mieć odwagę do bycia bezradnym, co nie oznacza bycie nieporadnym.


  Dziękujemy.

  Czytaj więcej
 • p7368ef3883cccbc.jpeg

  Czytaj więcej
 • Kochani! Otrzymaliśmy już umowę z Kliniki. Dzięki Wam operacja staje się dla Natalki dostępna i odbędzie się 24.05. W najbliższych dniach wpłacamy zaliczkę. Dziękujemy!!!!!!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Witajcie,

zwracamy się do Was z ogromną prośbą wsparcia naszej Natalki - córki, żony i siostry - wspaniałej kobiety - w walce o życie bez bólu. Endometrioza od 24 lat pustoszy Jej organizm i wpływa właściwie już każdego dnia na jakość Jej życia. Niestety na skutek tej choroby Natalia musiała wielokrotnie zmierzyć się z operacjami, niewyobrażalnym bólem i wieloma stratami – planów życiowych, marzeń, niektóre są już nieodwracalne.


Natalia Wiśniowska ma 38 lat. Z wykształcenia i świadomego wyboru jest pedagogiem i pracownikiem socjalnym. Od początku swojej pracy zawodowej zajmowała się wspieraniem i pomaganiem drugiemu człowiekowi. Traktuje to jako swoiste zadanie życiowe, ponieważ uważa, że człowiek jest wielkim darem i zasługuje na pomoc, której potrzebuje.


Obecnie to właśnie Ona potrzebuje wsparcia, dlatego zwracamy się do Was z gorącą prośbą o pomoc. Natalia musi przejść bardzo poważną operację, która wiąże się z poniesieniem kosztów finansowych, których nie jest w stanie udźwignąć sama.


Natalia choruje od wielu lat. Jej zmagania zostały zdiagnozowane dopiero 12 lat od pojawienia się pierwszych objawów. W czasie swoich zmagań szukała pomocy u wielu lekarzy, w sumie było ich chyba ok. 15. Dopiero w 2009 roku została prawidłowo zdiagnozowana. Cierpi na endometriozę, przewlekłą i nieuleczalną chorobę. Walka z nią wiąże się z ogromnym bólem fizycznym i psychicznym. Ból często jest nie do zniesienia, na granicy obłędu. Najgorsze jest również to, że choroba ta odbiera nadzieję, bez której trudno żyć… 

va674c0d83dc5897.jpeg


Do tej pory Natalia przeszła 4 poważne operacje (2009r., 2011r., 2015r., 2018r.). Niestety poprawa, o ile w ogóle następowała, trwała bardzo krótko. Konieczne są dalsze fundusze, ponieważ choroba jest nieuleczalna, wraca z jeszcze większą siłą i leczenie wciąż trwa. 


Dotychczasowe leczenie pochłonęło ogromne koszty Natalii i Jej Męża oraz odbyło się przy bardzo dużym wsparciu najbliższych. Zabrało normalność i możliwość spokojnego życia. Endometrioza to choroba, nie tylko kobiety, ale też jej najbliższych. Wszyscy cierpią patrząc bezradnie na ból i na tak wiele strat, począwszy od planów na za 2-3 dni do marzeń o rodzinie.


Natalka sama mówi: „Z powodu choroby wielokrotnie musiałam rezygnować ze swoich planów i marzeń, także tych najważniejszych. Bardzo często przebywałam na zwolnieniach lekarskich, ponieważ endometrioza wyłączała mnie z normalnego życia, powodowała ból, którego nie były w stanie uśmierzyć nawet bardzo silne leki, w tym opoidowe, nawet pochodne morfiny. Z tym związane są także olbrzymie trudności w pracy, ponieważ nie każdy jest w stanie zrozumieć, w jakiej sytuacji się znajduję. Dla bardzo wielu endometrioza jest abstrakcją a nawet wymysłem.”

x9158198e0780323.jpeg


Obecnie endometrioza pustoszy Jej organizm. Zajmuje coraz to nowe tkanki i narządy. Dla ratowania zdrowia i życia Natalia musi przejść kolejną, bardzo poważną, operację. Będzie ona trwała ponad 8 godzin i wiąże się z zaangażowaniem kilku lekarzy. Czeka Ją wielogodzinna operacja, w czasie której trzeba usunąć endometriozę głęboko naciekającą (najgorsza postać tej choroby). Dodatkowo konieczne jest usunięcie części jelita, ponieważ znajduje się w nim guz, który częściowo zamyka światło jelita. Jeśli spowoduje całkowite zamknięcie jelita, grozi Jej niedrożność a nawet śmierć. Być może w czasie operacji trzeba będzie wyłonić stomię, czyli tzw. sztuczny odbyt.


Natalka znalazła we Wrocławiu klinikę Medicus i lekarzy, którzy chcą podjąć się olbrzymiego wyzwania, jakim jest przeprowadzenie tej skomplikowanej operacji. TERMIN OPERACJI ZOSTAŁ WYZNACZONY NA MAJ. Została ona wyceniona na 60 000 zł. Poza tym oprócz kosztów samej operacji trzeba jeszcze wziąć pod uwagę koszty późniejszego leczenia: wyłonienie stomii 10 000, badania i przygotowanie okołopoperacyjne ok 2000zł, wizyty kontrolne i dojazd do kliniki - 500zł od wizyty, leki, rekonwalescencję i przejście na dietę specjalistyczną – ok 3000zł. 

Razem 80 000, aby mieć szansę na mniejszy ból…. Siostra załamała się, gdy zobaczyła tę kwotę i była gotowa odroczyć operację lub zrobić ją w mniej zaufanym miejscu ze względu na pieniądze. Tak nie może być! 


Natalka zasługuje na godne leczenie i My Jej możemy w tym pomóc, zrobić konkretną rzecz. Bólu za Nią nie przeżyjemy, nie przeżyjemy za Nią lęku związanego z tak poważną ingerencją w ciało, nie przeżyjemy za Nią tylu strat wywołanych przez chorobę, ale możemy otoczyć Ją warunkami, żeby życie w mniejszym bólu było dla Niej możliwe. 


Natalia zawsze starała się pomagać ludziom, jak tylko mogła. Teraz sama prosi razem z nami Was bardzo o pomoc i promyk Nadziei na życie bez wszechobecnego bólu (lub chociaż z mniejszym bólem). 


Będziemy wdzięczni za każdą pomoc i udostępnianie naszej zbiórki.


Natalia i Jej najbliżsiDobro rodzi bliskość. Bliskość pomnaża dobro.

e6ee86f0412262c3.jpeg

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 493

 
Dane ukryte
1 500 zł
PZ
Przyjaciele z Helenowa
1 200 zł
AM
Ania i Rafał
 
Dane ukryte
1 000 zł
EM
Elżbieta Mikulska
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
AI
Artur i Iza Juszkiewicz
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
Zobacz więcej

Komentarze 57

 
2500 znaków
 • Dorota Gromnicka

  Kochane Dziewczyny ze Świnoujścia i Skwierzyny, aż zaniemówiłam ze wzruszenia! Jesteście niesamowite! Z całego serca Wam dziękuję. Swoją dobrocią i pozytywną energią dodałyście mi sił, otuchy i Nadziei. Życzę Wam wszystkim wszelkiego Dobra!!! Dziękuję, że dzięki Waszemu wsparciu mam szansę na życie bez bólu. Martusiu Kochana, Tobie szczególnie dziękuję z pomysł, realizację i wielkie serce!!! Ściskam Was mocno. Niech Dobro, które mi podarowałyście, wraca do Was co najmniej pomnożone. Natalia Ps. Martusiu, przepraszam, przez przypadek usunęłam Twój komentarz.

 • MZ
  Marta

  Kochana Natalko ❤ Dobro powraca... tyłu osobom pomogłaś, mnie również 😉 Jesteś cudowną kobietą! Bardzo mądrą, pomocną, i wrażliwą .... Wpłacam symboliczną kwotę, ale... zorganizowałam zamknięte zajęcia fitness w Świnoujściu i Skwierzynie- zbiórka trwa nadal!!! Nie poddawaj się💪 Wkrótce dokonamy wpłaty. Ściskam Cię BARDZO mocno ❤😘

  100 zł
  • Dorota Gromnicka

   Kochana Martusiu♥️ Dziękuję za dobre słowa i bezcenne wsparcie. Dziękuję, że pamiętasz! To wiele dla mnie znaczy. Dodaje sił i przywraca Nadzieję. Niech Dobro, które mi podarowałaś, powróci do Ciebie pomnożone! Mam nadzieję, że wkrótce uda się nam spotkać. Ściskam równie mocno♥️ Natalia

 • Mariolka Korman

  Wierzę mocno, że uda się zebrać całą kwotę i operacja przebiegnie pomyślnie ❤️ przesyłam dużo ciepłych myśli ❤️

  100 zł
 • Dorota Kuszyńska

  Natalko kochana! Bardzo mocno Ci kibicuję i głęboko wierzę, że wszystko będzie dobrze, że dojdziesz do zdrowia! Z takim sztabem cudownych ludzi wokół to po prostu musi się udać! :) Ściskam Cię mocno - moi Rodzice i ja (Dorota Kuszyńska) :)

  • Dorota Gromnicka

   Witaj Doroto, serdecznie dziękuję za ciepłe słowa i wsparcie! Tak, wspaniałych ludzi mam wokół siebie i Ty jesteś wśród nich. Wierzę i mam nadzieję! Pozdrawiam cieplutko Ciebie i Twoich Rodziców. Ściskam mocno🤗

 • Ola Ka

  Natalko, w zamierzchłych czasach spotkałyśmy się na oazowym szlaku i pięknie opowiadałaś o DDL :) Dziękuję Ci za to i życzę wszystkiego, co najlepsze!

  100 zł
  • Dorota Gromnicka

   Olu, bardzo dobrze pamiętam Ciebie i te "zamierzchłe", piękne czasy. Tak, DDL dała nam dobre fundamenty. w ogóle oazowy czas był wspaniały! Dziękuję Ci, Olu, że napisałaś. Dziękuję za Twoją dobroć i życzliwość. Pozdrawiam Cię serdecznie i również życzę wszystkiego, co dobre i piękne.

 • Zobacz więcej

Nasi użytkownicy założyli

865 816 zrzutek

i zebrali

768 300 991 zł

A ty na co dziś zbierasz?