id: m6cavh

NA GŁOŚNIK ZBIERAMY, ZAJĘCIA WAM DAMY!

NA GŁOŚNIK ZBIERAMY, ZAJĘCIA WAM DAMY!

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
3 001 zł
z 3 000
100%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 014 022 zrzutki i zebrali 1 060 169 638 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Witaj! 😊


Cieszymy się, że tu jesteś! :) Ciekawe, skąd się znamy? Warsztaty? Półkolonie? Zumba? Maraton? Gra miejska? Gra terenowa? Akcja charytatywna? A może coś innego? 😉


Nieważne czy już się znamy, czy dopiero się poznamy! Ważne, że chcesz wesprzeć naszą zbiórkę na głośnik akumulatorowy wraz z akcesoriami do prowadzenia plenerowych zajęć Zumba Fitness oraz innych wydarzeń „w terenie”.


Wiele osób z subregionu siedleckiego miało okazję być z nami, obserwować oraz uczestniczyć w naszych projektach. To dla Was chcemy nadal realizować działania statutowe związane ze wsparciem, integracją i rozwojem lokalnej społeczności poprzez organizację warsztatów, wydarzeń kulturalnych, akcji charytatywnych oraz promowanie aktywności sportowej na terenie subregionu siedleckiego.

aKh8KhxagFCp4o40.jpg

Warsztaty taneczne w Grali Dąbrowiźnie


Do organizacji i obsługi tego typu projektów oraz dalszych zaplanowanych działań potrzebny jest odpowiedni sprzęt nagłośniający, którego nam obecnie brakuje! ☹ Potrzebujemy akumulatorowego głośnika o dobrej jakości dźwięku, odpornego na warunki atmosferyczne tj. deszcz, śnieg czy wiatr, ponieważ wiele z naszych działań ma charakter plenerowy. Do tego niezbędny jest również zakup akcesoriów tj. pokrowiec do właściwego przechowywania i transportu głośnika, a także mikrofon ze słuchawkami do komunikacji z Wami, aby każdy mógł nas usłyszeć 😊1haetXeubXVYg85i.jpg

Obchody dnia kobiet z nieformalną grupą Morsy Siedlce


Do tej pory użyczaliśmy głośnik od zaprzyjaźnionych i działających z nami instruktorów. Niestety nie zawsze jest to możliwe ze względu na kolizję terminów. Ponadto głośniki, które posiadają instruktorzy często są niewystarczające i nieodpowiednie do prowadzonych przez nas działań ze względu za słabą moc i czas pracy akumulatora (w plenerze zazwyczaj nie mamy dostępu do prądu! :/ ) oraz brak odporności na warunki atmosferyczne.

yhZhjWJ24aamd9xE.jpg

Maraton Zumba Fitness podczas Pikniku w Kołodziążu


Dlatego zwracamy się do Was z prośbą o pomoc w uzbieraniu funduszy na zakup głośnika akumulatorowego JBL PARTYBOX 310 wraz z akcesoriami, który posłuży nam do dalszego prowadzenia działań dla lokalnej społeczności.P.S. Jak uzbieramy na głośnik – zapraszamy na majowy/czerwcowy Masterclass Zumba Fitness! Będziemy wspólnie świętować i Wam dziękować, bo RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!


FKmF4q8fGRJNXSjx.png

Lokalizacja

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 44

 
Dane ukryte
ukryta
OM
Olga
40 zł
KB
Zołza :)
50 zł
JG
a kuku
111,11 zł
 
Dane ukryte
ukryta
SP
Szkoła Podstawowa w Grali Dąbrowiźnie
200 zł
Agata Łuczak
GR
Gabriel R
30 zł
AW
Anna Woźny
100 zł
AK
Agata Kwaśna Nowak
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków