id: m6k8dm

POKONAĆ CHŁONIAKA ZŁOŚLIWEGO!!! WSPARCIE DLA RODZICÓW MILANA!!!

POKONAĆ CHŁONIAKA ZŁOŚLIWEGO!!! WSPARCIE DLA RODZICÓW MILANA!!!

 
Aleksandra Bodo

Aktualności2

  • Moi Drodzy, jest lepiej. Milanek, został odłączony respiratora. Pokonał stan zapalny organizmu ale zostały mu do pokonania jeszcze jeden trudny przeciwnik - CHŁONIAK ZŁOŚLIWY.


    Dzisiaj tj. 20.12 Milanek został wypuszczony ze szpitala na tygodniową przepustkę. Rodzina może w końcu zaznać trochę normalności i spędzić Święta RAZEM w domu.

    Jednak, drugiego dnia Świąt Milanek wraca do szpitala na kolejną dawkę chemii.

    Dalej potrzebujemy Waszego wsparcia, dojazdy do szpitala i inne rzeczy które wiążą się z chorobą to ogromne wydatki.

    Mama Milana jest z nim ciągle w szpitalu, Tato kursuje między Jelenią Góra, a Wrocławiem najczęściej jak tylko się da. Z oddaniem zajmuje się też młodszą córeczką Melanią, która jest najdzielniejszą siostrą na świecie.


    Ręce na pokład POMAGAMY I UDOSTĘPNIAMY zrzutkę gdzie tylko się da.

    Rodzice Milanka bardzo dziękują za dotychczasowe wsparcie i pomoc.



Dodawaj aktualności i informuj wspierających o postępach akcji.

Dodawaj aktualności i informuj wspierających o postępach akcji.
To zwiększy wiarygodność Twojej zrzutki i zaangażowanie darczyńców.

Opis zrzutki

POKONAĆ CHŁONIAKA ZŁOŚLIWEGO!!!!


WSPARCIE FINANSOWE DLA RODZICÓW MILANA!!!!


Milan to uśmiechnięty i radosny 7- letni chłopczyk z Jeleniej Góry, który właśnie teraz powinien zacząć swoją przygodę ze szkołą. Niestety, w połowie sierpnia, jego rodzicom zawalił się świat. Usłyszeli straszną diagnozę: "Chłoniak Złośliwy", zamiast do szkoły Milan trafił do Przylądka Nadziei we Wrocławiu. Tam lekarze walczą o jego zdrowie i robią wszystko, co w ich mocy żeby mu pomóc.

Na razie Milan przyjmuje chemię, na którą reaguje źle Jest wiele skutków ubocznych. Ten mały chłopczyk cierpi, a wraz z nim cierpi cała jego rodzina: Mama, Tato i młodsza Siostra.

My, Rodzice dzieci, z którymi Milan spotykał się na co dzień przez ostatnie kilka lat w przedszkolu, chcemy ich odciążyć chociaż w jednym, żeby nie musieli się martwić o finanse, żeby nie brakowało im środków na zdrową dietę, dojazdy do kliniki oraz na wszelkie inne koszty niezbędne do w miarę normalnego funkcjonowania całej RODZINY w tej trudnej sytuacji.

Oni muszą skupić się teraz na ratowaniu dziecka. 

Bardzo prosimy o wsparcie!

Każda złotówka jest na wagę złota, jeśli nie możesz wspomóc to udostępnij! - może akurat ktoś będzie mógł pomóc. 

Wierzymy, że razem wygramy tę walkę!!!

Lokalizacja

Komentarze 38

 
2500 znaków
Dbamy o bezpieczeństwo. W razie wątpliwości zgłoś tę zrzutkę przez