id: m6ud8b

Wsparcie działania strony nowabiala24.pl

Wsparcie działania strony nowabiala24.pl

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 066 372 zrzutki i zebrali 1 161 308 970 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności4

 • Dzięki Waszym indywidualnym wpłatom, a także wsparciu przekazanym przez Radę Parafialną zakupiłem przed momentem odnowienie hostingu na kolejny rok!


  Hosting kosztował 591,63 złote, a kwotę tę udało się pokryć z wpłat przekazanych przez Państwa, przez Was!


  Podsumowując:

  Dzięki przekazanemu przez Was wsparciu, udało się dotychczas zakupić hosting (591,63 zł) oraz certyfikat SSL (198,03 zł) za łączną kwotę 789,66 złotych.

  BPJASKApT9w4JQtp.png

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Drodzy Mieszkańcy Nowej Białej, Drodzy Czytelnicy nowabiala24.pl, Drodzy Przyjaciele,

działalność strony internetowej nowabiala24.pl opiera się na dobrowolnej i nieodpłatnej działalności kilku osób, chcących podzielić się ze światem wydarzeniami mającymi miejsce w małej miejscowości na polskim Spiszu - Nowej Białej. Jej działalność nie byłaby możliwa bez małych wpłat i darowizn dokonywanych przez Was - czytelników i odwiedzających stronę nowabiala24.pl.


Na naszej stronie staramy się zamieszczać najnowsze informacje z życia Nowej Białej i okolicy, ciekawe galerie zdjęć, informacje parafialne i szkolne, a także z życia kulturalnego miejscowości. Nie zapominajmy również o informacjach przydatnych dla turystów i gości odwiedzających nasz malowniczy zakątek - dla nich mamy krótkie informatory i przewodniki po najważniejszych miejscach Nowej Białej.


Serdecznie dziękuję Państwu, Wam za całe dotychczas udzielone wsparcie i zaufanie!


Aktualne koszty

Strona internetowa nowabiala24.pl w przestrzeni Internetu nie może działać bez hostingu (czyli przestrzeni dyskowej w Internecie), hostingu (adresu strony internetowej) oraz zabezpieczeń (certyfikat SSL) i usług dodatkowych (Dysk Google). Te niezbędne usługi na kolejny rok działania witryny od maja 2023 roku do kwietnia 2024 roku, to koszt w sumie w wysokości 1082,60 złotych (słownie: jeden tysiąc osiemdziesiąt dwa złote 60/100). Bez nich strona internetowa nie może być obecna w Internecie.

Reklamy zamieszczane na naszej stronie poprzez Google AdSense wygenerowały zysk zaledwie w wysokości 128,27 złotych.

CWqLUL8jdQKDrTA3.jpg

Historia portalu nowabiala24.pl

Nowa Biała ma swoją stronę internetową już od około 2004 roku. Wtedy z inicjatywy i działania Wojtka Szczurka w jeszcze nowej i nieodkrytej przestrzeni sieci Internet pojawiła się strona nowabiala.com. Początkowo zawierająca podstawowe informacje o Nowej Białej i Przełomie Białki, a następnie również z sekcją zawierającą aktualności oraz galerie zdjęć.

W 2019 roku strona przeszła przebudowę i odświeżenie - od wtedy jest dostępna w kształcie jaki aktualnie znamy.


Najczęściej odwiedzane i czytane

W minionym roku (od kwietnia 2022 do kwietnia 2023) odwiedziliście stronę nowabiala24.pl prawie 200 tysięcy razy. W tym czasie opublikowałem prawie 100 różnych artykułów i wpisów, a także prawie 1500 zdjęć autorstwa swojego oraz Grzegorza Kołodzieja.

Najczęściej czytanym artykułem w tym czasie, był artykuł podsumowujący wydarzenia na rok od wielkiego pożaru w Nowej Białej, który wybuchł w czerwcu 2021 roku: Nowa Biała rok po pożarze. Równie często odwiedzaliście artykuł opisujący wizytę kanoniczną w naszej parafii: Wizyta kanoniczna naszej parafii, czy fotorelacje Grzegorza Kołodzieja z procesji Bożego Ciała: Boże Ciało 2022. Dużą popularnością cieszyła się również galeria zdjęć: Cmentarz nocą. Wszystkich Świętych oraz Konstrukcja mostu w Trybszu pnie się w górę.


Oprócz artykułów opisujących bieżące wydarzenia, bardzo często osoby odwiedzające naszą stronę zaglądały na podstrony, gdzie zamieszczone są najważniejsze informacje, jak: rozkład jazdy autobusów na trasie Nowy Targ - Frydman oraz Nowy Targ - Dursztyn, ogłoszenia parafialne, informacje na temat Rezerwatu Przyrody Przełom Białki. W związku ze zmianami przewoźników na trasach autobusowych prowadzących przez naszą miejscowość - na naszej stronie znajdziecie w miarę możliwości aktualny rozkład jazdy busów.

E3ckGCLAfxHqTgJH.jpg

Plany i cele

Planem na najbliższe miesiące jest odświeżenie wyglądu strony nowabiala24.pl, poprzez dostosowanie jej do urządzeń mobilnych.


Statystyki naszej strony

W ciągu minionego roku (od maja 2022 do kwietnia 2023) stronę nowabiala24.pl odwiedziło ponad 33 tysięcy użytkowników, którzy wygenerowali prawie 200 tysięcy odsłon! To oznacza, że średnio każdy użytkownik odwiedził naszą stronę ponad sześć razy! Źródła wizyt pochodzą głównie z Polski (73,3%) oraz ze Stanów Zjednoczonych Ameryki (9,4%). Naszą stronę przeglądacie głównie na urządzeniach mobilnych (smartfony, telefony) - stanowią 75% urządzeń wykorzystywanych do odwiedzania naszej strony. Średnio Wasza wizyta na naszej stronie trwała nieco ponad minutę czasu.

adfSePzsBU0j8t8T.jpg

Masz pytania?

Masz pytania dotyczące działania strony nowabiala24.pl? Chciałbyś w inny sposób wesprzeć jej rozwój i działalność? Skontaktuj się ze mną!


EkBFhEcE5yIEf87W.jpg

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 14

 
Marcin Skórzewski
200 zł
Zwrócona
JG
Jakub Grochowski
100 zł
SK
Rada Parafialna Parafii pw. Św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Nowej Białej
400 zł
HG
Helena Giszter
13 zł
 
Dane ukryte
300 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
ukryta
MI
Mariusz i Małgorzata Kulpa
50 zł
Zobacz więcej