Cztery kąty PaskudoFonii ID: m7absy

Cztery kąty PaskudoFonii ID: m7absy

4 450 zł z 16 000 zł

27%

4 450 zł

4 450 zł

z 16 000 zł

50 dni

50 dni

do końca

57

57

wspierających
27%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

PaskudoFonia to Dobre Piosenki na Paskudną Pogodę. Piosenki umownie nazywanie "Krainą Łagodności - poetyckie, autorskie, turystyczne, folkowe itp.

Oficjalnie PaskudoFonia to Fundacja Inicjatyw Artystyczno-Turystycznych. Fundacja młoda, bo powstała w lipcu 2018, natomiast koncerty zaczęłam organizować rok wcześniej, a śpiewanki jesienią 2016.

q9ff3801df709624.jpeg

Na początku drogi wydawało się, że Klub Muzyczny 4 ART będzie trwał wiecznie, a PaskudoFonia wraz z nim. Niestety po roku współpracy klub został sprzedany i od tamtej pory tułamy się po Śląsku (Gliwice, Katowice, Chorzów, Zabrze). W tym czasie zorganizowaliśmy kilkadziesiąt koncertów i śpiewanek, a zagrali u nas m.im. Marek Andrzejewski, Piotr Woźniak, Jerzy Filar, Łukasz Majewski, Tomek Wachnowski, zespoły Myszy i Ludzie, Chwila Nieuwagi, Sąsiedzi i wielu innych.

lc2dca4c3a4df6ba.jpeg

Zorganizowaliśmy również jedną (na razie) charytatywną imprezę muzyczno-podróżniczą we współpracy z gliwickimi organizacjami - Studenckim Kołem Przewodników Górskich "Harnasie oraz Fundacją "Na Zielonym".

m2e232290855de95.pngObecnie puby i kluby muzyczne borykają się ze swoimi covidowymi problemami. MDK (gdzie do tej pory odbywały się śpiewanki) ma ograniczenia lokalowe i przede wszystkim czasowe.

Podjęłam więc decyzję o stworzeniu własnego miejsca na koncerty, śpiewanki, prelekcje, szkolenia, warsztaty itp. Miejsca, w którym artyści będą mogli spotkać się z życzliwą publicznością, podróżnicy z ludźmi ciekawymi świata, a ludzie, którzy chcą się nauczyć czegoś nowego z tymi, którzy chcą podzielić się swoim czasem, umiejętnościami, wiedzą. Nie będzie to knajpka, a miejsce spotkań. Miejsce, do którego można przyjść pogadać, pograć w planszówki, wpaść z pomysłem do zrealizowania. Zawsze będzie można się napić kawy czy herbaty, a często pewno znajdzie się i coś słodkiego na ząb ;-)

Ponadto, będzie też tam funkcjonował sklepik charytatywny - w duchu zero waste, nowy dom będą mogły znaleźć darowane nam przez Was przedmioty. Dochód z ich sprzedaży zasili konto fundacji i będzie przeznaczony na realizację zadań statutowych.

I to wszystko w moim mieście czyli Gliwicach.


Odpowiedni lokal znalazłam w samym centrum miasta. Wymaga niestety remontu i za dużych jak na nasze skromne możliwości nakładów, stąd prośba o wsparcie.

f41dee5f9e6ac3e5.jpeg

z02c716fdc1a61f6.jpeg

q1ec301ccfd57273.jpeg

yc63c34aad297665.jpeg

Przed nami ogrom prac, a fundusze potrzebne są na:

  • zrobienie wentylacji
  • wykonanie łazienki (armatura, kafle, przepływowy ogrzewacz wody, oświetlenie, drzwi)
  • naprawa całej instalacji elektrycznej
  • zrobienie podłóg (kafle lub wykładzina przemysłowa)
  • zamontowanie wewnętrznych drzwi wraz z framugami
  • wymiana jedynego okna (tego, które jest nie można otwierać)
  • szyld
  • wyposażenie w regały (w bliższej przyszłości, gdyż w pierwszej kolejności ruszy sklepik)
  • wyposażenie lokalu w rzutnik multumedialny, sprzęt nagłośnieniowy, stoły, krzesła i całe mnóstwo innych drobnych rzeczy (w dalszej przyszłości)


Otworzyć dla Was drzwi mojej "norki" (jak to miejsce nazwał ostatnio kolega, który widział stan aktualny) chcę jak najszybciej. Kiedy będę mogła zaprosić Was na spotkania tego nie wiem. Czasy są nieciekawe, ale kiedyś w końcu zrobi się normalnie i muszę być na to gotowa!Wpłacający57

RT
Radek Truś
1 000 zł
G
Gosia i Jacek Reszkowscy
ukryta
Piotr Ścigała
10 zł
ŁM
Łukasz Majewski
50 zł
AS
Agnieszka Stolarek
150 zł
MH
Mirosław Haleński
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
B
Barbara Thomas
ukryta
B
Boryna
100 zł
B
Basia i Krzysiek
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 5 zł i więcej

Grosz do grosza

Jestem bardzo wdzięczna za wsparcie. Każda złotówka zbliża nas do realizacji marzeń :)

Wybieram

Wpłać 20 zł i więcej

Podziękowania

Jestem Ci bardzo wdzięczna za wsparcie! Zamieszczę imienne podziękowania na naszej stronie www i profilu na fb.

wybrano 8 razy

Wybieram

Wpłać 50 zł i więcej

Podziękowanie  + PaskudoFonijna torba

Podziękowanie + PaskudoFonijna torba

Podziękowanie imienne, które zostanie zamieszczone na profilu Fundacji na fb oraz na naszej stronie www

oraz płócienna ekologiczna torba z logo PaskudoFonii.

wybrano 7 razy

Wybieram

Wpłać 50 zł i więcej

Podziękowanie + bilet na koncert

Podziękowanie + bilet na koncert

Podziękowanie imienne, które zostanie zamieszczone na profilu Fundacji na fb oraz na naszej stronie www oraz bilet na 1 dowolny koncert, który zostanie zorganizowany w tym miejscu.

wybrano 4 razy

Wybieram

Wpłać 100 zł i więcej

Podziękowanie + torba + bilet

Podziękowanie imienne, które zostanie zamieszczone na profilu Fundacji na fb oraz na naszej stronie www, płócienna ekologiczna torba z logo PaskudoFonii oraz bilet na dowolny koncert zorganizowany w tym miejscu.

wybrano 9 razy

Wybieram

Wpłać 150 zł i więcej

Podziękowanie + torba + bilet + ręcznie robiona siatka "paryżanka"

Podziękowanie + torba + bilet + ręcznie robiona siatka "paryżanka"

Podziękowanie imienne, które zostanie zamieszczone na profilu Fundacji na fb oraz na naszej stronie www, płócienna ekologiczna torba z logo PaskudoFonii, bilet na dowolny koncert zorganizowany w tym miejscu oraz ręcznie robiona na szydełku siatka na zakupy tzw. paryżanka w dowolnie wybranym kolorze (czas na realizację w 4-7 dni)

wybrano 1 raz

Wybieram

Wpłać 250 zł i więcej

Podziękowanie imienne + torba + bilet + chusta

Podziękowanie imienne + torba + bilet + chusta

Podziękowanie imienne, które zostanie zamieszczone na profilu Fundacji na fb oraz na naszej stronie www, płócienna ekologiczna torba z logo PaskudoFonii, bilet na dowolny koncert zorganizowany w tym miejscu oraz ręcznie robiona na szydełku chusta w dowolnie wybranym rozmiarze, kolorze i wzorze (czas na realizację w 7-14 dni)

Wybieram

Wpłać 300 zł i więcej

Podziękowanie imienne + torba + karnet na 5 koncertów

Podziękowanie imienne + torba + karnet na 5 koncertów

Podziękowanie imienne, które zostanie zamieszczone na profilu Fundacji na fb oraz na naszej stronie www, płócienna ekologiczna torba z logo PaskudoFonii oraz karnet na 5 dowolnych koncertów organizowanych przez PaskudoFonię w dowolnym miejscu (np. w Schronisku Jagodna).

Wybieram

Wpłać 500 zł i więcej

Podziękowanie imienne + torba + karnet na 10 koncertów

Podziękowanie imienne + torba + karnet na 10 koncertów

Podziękowanie imienne, które zostanie zamieszczone na profilu Fundacji na fb oraz na naszej stronie www, płócienna ekologiczna torba z logo PaskudoFonii oraz karnet na 10 dowolnych koncertów organizowanych przez PaskudoFonię w dowolnym miejscu (np. w Schronisku Jagodna).

Wybieram

Wpłać 1000 zł i więcej

Podziękowanie imienne + torba + podwójna wejściówka na koncert + sala na wyłączność

Podziękowanie imienne, które zostanie zamieszczone na profilu Fundacji na fb oraz na naszej stronie www, płócienna ekologiczna torba z logo PaskudoFonii, podwójna wejściówka na dowolny koncert zorganizowany w tym miejscu oraz możliwość wykorzystania sali wraz z wyposażeniem w jednym dniu w nielimitowanym czasie lub 10 godzin do wykorzystania cyklicznie (terminy do uzgodnienia).

Wybieram

Nasi użytkownicy założyli

570 056 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?