id: m7absy

Cztery kąty PaskudoFonii

Cztery kąty PaskudoFonii

Nasi użytkownicy założyli 956 474 zrzutki i zebrali 962 445 612 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności4

 • Winna jestem aktualizację, bo dawno tego nie robiłam. Stan na dziś mamy taki, że zrobiliśmy prawie wszystko co założyliśmy.

  Jeszcze tylko dokończymy "reżyserkę dźwięku", zrobimy szyld i możemy zaczynać! Teraz pozostaje nam mieć nadzieję, że pandemia pójdzie sobie precz, będziemy mogli działać, a Wy - przyjaciele PaskudoFonii będziecie licznie uczestniczyć w naszych wydarzeniach :)

  u981dcd47ad71774.jpeg

  e851dac9a6eaac49.jpeg

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

PaskudoFonia to Dobre Piosenki na Paskudną Pogodę. Piosenki umownie nazywanie "Krainą Łagodności - poetyckie, autorskie, turystyczne, folkowe itp.

Oficjalnie PaskudoFonia to Fundacja Inicjatyw Artystyczno-Turystycznych. Fundacja młoda, bo powstała w lipcu 2018, natomiast koncerty zaczęłam organizować rok wcześniej, a śpiewanki jesienią 2016.

q9ff3801df709624.jpeg

Na początku drogi wydawało się, że Klub Muzyczny 4 ART będzie trwał wiecznie, a PaskudoFonia wraz z nim. Niestety po roku współpracy klub został sprzedany i od tamtej pory tułamy się po Śląsku (Gliwice, Katowice, Chorzów, Zabrze). W tym czasie zorganizowaliśmy kilkadziesiąt koncertów i śpiewanek, a zagrali u nas m.im. Marek Andrzejewski, Piotr Woźniak, Jerzy Filar, Łukasz Majewski, Tomek Wachnowski, zespoły Myszy i Ludzie, Chwila Nieuwagi, Sąsiedzi i wielu innych.

lc2dca4c3a4df6ba.jpeg

Zorganizowaliśmy również jedną (na razie) charytatywną imprezę muzyczno-podróżniczą we współpracy z gliwickimi organizacjami - Studenckim Kołem Przewodników Górskich "Harnasie oraz Fundacją "Na Zielonym".

m2e232290855de95.pngObecnie puby i kluby muzyczne borykają się ze swoimi covidowymi problemami. MDK (gdzie do tej pory odbywały się śpiewanki) ma ograniczenia lokalowe i przede wszystkim czasowe.

Podjęłam więc decyzję o stworzeniu własnego miejsca na koncerty, śpiewanki, prelekcje, szkolenia, warsztaty itp. Miejsca, w którym artyści będą mogli spotkać się z życzliwą publicznością, podróżnicy z ludźmi ciekawymi świata, a ludzie, którzy chcą się nauczyć czegoś nowego z tymi, którzy chcą podzielić się swoim czasem, umiejętnościami, wiedzą. Nie będzie to knajpka, a miejsce spotkań. Miejsce, do którego można przyjść pogadać, pograć w planszówki, wpaść z pomysłem do zrealizowania. Zawsze będzie można się napić kawy czy herbaty, a często pewno znajdzie się i coś słodkiego na ząb ;-)

Ponadto, będzie też tam funkcjonował sklepik charytatywny - w duchu zero waste, nowy dom będą mogły znaleźć darowane nam przez Was przedmioty. Dochód z ich sprzedaży zasili konto fundacji i będzie przeznaczony na realizację zadań statutowych.

I to wszystko w moim mieście czyli Gliwicach.


Odpowiedni lokal znalazłam w samym centrum miasta. Wymaga niestety remontu i za dużych jak na nasze skromne możliwości nakładów, stąd prośba o wsparcie.

f41dee5f9e6ac3e5.jpeg

z02c716fdc1a61f6.jpeg

q1ec301ccfd57273.jpeg

yc63c34aad297665.jpeg

Przed nami ogrom prac, a fundusze potrzebne są na:

 • zrobienie wentylacji
 • wykonanie łazienki (armatura, kafle, przepływowy ogrzewacz wody, oświetlenie, drzwi)
 • naprawa całej instalacji elektrycznej
 • zrobienie podłóg (kafle lub wykładzina przemysłowa)
 • zamontowanie wewnętrznych drzwi wraz z framugami
 • wymiana jedynego okna (tego, które jest nie można otwierać)
 • szyld
 • wyposażenie w regały (w bliższej przyszłości, gdyż w pierwszej kolejności ruszy sklepik)
 • wyposażenie lokalu w rzutnik multumedialny, sprzęt nagłośnieniowy, stoły, krzesła i całe mnóstwo innych drobnych rzeczy (w dalszej przyszłości)


Otworzyć dla Was drzwi mojej "norki" (jak to miejsce nazwał ostatnio kolega, który widział stan aktualny) chcę jak najszybciej. Kiedy będę mogła zaprosić Was na spotkania tego nie wiem. Czasy są nieciekawe, ale kiedyś w końcu zrobi się normalnie i muszę być na to gotowa!Lokalizacja

Gliwice, Poland

Zobacz na mapie
map pin
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Nagrody / oferty 10 Nowość

Kupuj i wspieraj zrzutki.

Nowość! Teraz możesz wspierać zrzutkę samemu dodając nagrodę / ofertę. Ty sprzedajesz, a środki trafiają bezpośrednio na zrzutkę, pomaganie jest takie proste - czytaj więcej.

Kupuj i wspieraj zrzutkę

Nieaktywne
Inne
Grosz do grosza - podziękowanie

Jestem bardzo wdzięczna za wsparcie. Każda złotówka zbliża nas do realizacji marzeń :) Zamieszczę imienne podziękowania na naszej stronie www i profilu na fb.

5 zł

Kupione 6

Zakończona
Inne
Podziękowanie + PaskudoFonijna torba

Jestem Ci bardzo wdzięczna za wsparcie! Podziękowanie imienne zostanie zamieszczone na profilu Fundacji na fb oraz na naszej stronie www. Otrzymujesz też płócienną ekologiczną torbę z logo PaskudoFonii.

50 zł

Kupione 21

Zakończona
Inne
Podziękowanie + bilet na koncert

Jestem Ci bardzo wdzięczna za wsparcie! Podziękowanie imienne zostanie zamieszczone na profilu Fundacji na fb oraz na naszej stronie www. Otrzymujesz też bilet na 1 dowolny koncert, który zostanie zorganizowany w tym miejscu (szczegóły do ustalenia po zakończeniu zrzutki).

50 zł

Kupione 20

Zakończona
Inne
Podziękowanie + czapka zrobiona przeze mnie na szydełku

Jestem Ci bardzo wdzięczna za wsparcie! Podziękowanie imienne zostanie zamieszczone na profilu Fundacji na fb oraz na naszej stronie www. Zrobię dla Ciebie na szydełku czapkę w wybranym fasonie kolorze. (czas realizacji 4-7 dni od zakończenia zrzutki i ustalenia szczegółów)

80 zł

Kupione 18

Zakończona
Inne
Podziękowanie + torba + bilet

Jestem Ci bardzo wdzięczna za wsparcie! Podziękowanie imienne zostanie zamieszczone na profilu Fundacji na fb oraz na naszej stronie www. Otrzymujesz też płócienną ekologiczną torbę z logo PaskudoFonii oraz bilet na 1 dowolny koncert, który zostanie zorganizowany w tym miejscu (szczegóły do ustalenia po zakończeniu zrzutki).

100 zł

Kupione 17

Zakończona
Inne
Podziękowanie + torba + bilet + ręcznie robiona siatka "paryżanka" lub czapka

Jestem Ci bardzo wdzięczna za wsparcie! Podziękowanie imienne zostanie zamieszczone na profilu Fundacji na fb oraz na naszej stronie www. Otrzymujesz też płócienną ekologiczną torbę z logo PaskudoFonii oraz bilet na 1 dowolny koncert, który zostanie zorganizowany w tym miejscu (szczegóły do ustalenia po zakończeniu zrzutki). Możesz wybrać czy mam zrobić dla Ciebie na szydełku czapkę czy siatkę na zakupy tzw. paryżankę. (czas realizacji 4-7 dni od zakończenia zrzutki i ustalenia szczegółów)

150 zł

Kupione 5

Zakończona
Inne
Podziękowanie imienne + torba + bilet + chusta

Jestem Ci bardzo wdzięczna za wsparcie! Podziękowanie imienne zostanie zamieszczone na profilu Fundacji na fb oraz na naszej stronie www. Otrzymujesz też płócienną ekologiczną torbę z logo PaskudoFonii oraz bilet na 1 dowolny koncert, który zostanie zorganizowany w tym miejscu oraz ręcznie robioną na szydełku chustę w dowolnie wybranym kolorze i wzorze z motka max. 1000m czas realizacji 14-21 dni od zakończenia zrzutki i ustalenia szczegółów)

250 zł

Kupione 2

Zakończona
Inne
Podziękowanie imienne + torba + karnet na 5 koncertów

Jestem Ci bardzo wdzięczna za wsparcie! Podziękowanie imienne zostanie zamieszczone na profilu Fundacji na fb oraz na naszej stronie www. Otrzymujesz też karnet na 5 dowolnych koncertów organizowanych przez PaskudoFonię w dowolnym miejscu (np. w Schronisku Jagodna - szczegóły do uzgodnienia po zakończeniu zrzutki).

300 zł

Kupione 4

Zakończona
Inne
Podziękowanie imienne + torba + karnet na 10 koncertów

Jestem Ci bardzo wdzięczna za wsparcie! Podziękowanie imienne zostanie zamieszczone na profilu Fundacji na fb oraz na naszej stronie www. Otrzymujesz też karnet na 10 dowolnych koncertów organizowanych przez PaskudoFonię w dowolnym miejscu (np. w Schronisku Jagodna - szczegóły do uzgodnienia po zakończeniu zrzutki).

500 zł

Kupione 1

Zakończona
Inne
Podziękowanie imienne + torba + podwójna wejściówka na koncert + sala na wyłączność

Jestem Ci bardzo wdzięczna za wsparcie! Podziękowanie imienne zostanie zamieszczone na profilu Fundacji na fb oraz na naszej stronie www. Otrzymujesz też płócienną ekologiczna torbę z logo PaskudoFonii, podwójną wejściówkę na dowolny koncert zorganizowany w tym miejscu oraz możliwość wykorzystania sali wraz z wyposażeniem w jednym dniu w nielimitowanym czasie lub 10 godzin do wykorzystania cyklicznie (terminy do uzgodnienia).

1000 zł
Zakończona

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. twoja może być pierwsza!

Wpłaty 148

Agnieszka
20 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
83 zł
 
Dane ukryte
100 zł
LL
Leszek Lyczmański
50 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
AG
Aleksandra Ginter
25 zł
Piotr Ścigała
AP
Ania Polak
35 zł
Zobacz więcej

Komentarze 6

 
2500 znaków