6 067 zł 
z 6 000 zł
101%
zakończona 15.11.2020r
103 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Ania, nasza przyjaciółka z grupy bębniarskiej Djembe Warriors, zmaga się z chorobą nowotworową. Ania jest cudowną, inteligentną, interesująca, a przede wszystkim dobrą osobą. Z tej dobroci wyrosły Ani piękne długie blond włosy, które były częścią jej osobowości, a dla nas znakiem rozpoznawczym. Najpierw widzieliśmy kurtynę z blond fryzury, potem dostrzegaliśmy potężny bęben djembe, a na końcu drobną, acz żywiołową postać naszej koleżanki. Rozpoczęła właśnie chemioterapię i musiała pożegnać się z kaskadą złotych włosów. Chwilowo Ania nie gra z nami. Zbiera wszystkie siły, by przetrwać trudny okres terapii onkologicznej. Wierzymy, że wróci do nas i zadudnimy jeszcze nie raz.

Utrata włosów to oczywiście najmniejszy problem, a właściwie żaden problem. Dlatego postanowiliśmy obdarować naszą koleżankę peruką z naturalnych włosów, w kolorze złotym oczywiście. Możecie dołączyć do naszej inicjatywy, dorzucając kilka groszy na zakup peruki. W tej nierównej walce niech kroczy dumnie z rozwianymi blond włosami.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 103

 
Dane ukryte
400 zł
 
Dane ukryte
200 zł
KS
KRZYSIO CZESIO
200 zł
MT
Maria
200 zł
AI
Aga I Krzysiek
200 zł
KP
katarzyna pilarska
200 zł
HL
150 zł
AK
A&M
100 zł
OR
Olimpia Rywacka-Hardyk
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków
  • Hanna Lewandowska

    Kochane ludziska! Udało się dzięki Wam. Dziękuję wszystkim z całego serca. Przekazuję kasę Ani i niech rusza na zakupy, kiedy zdrowie i siły pozwolą.

  • Hanna Lewandowska

    Bardzo dziękuję wszystkim za pomoc, za pieniądze, ale też wszystkie ciepłe słowa, wsparcie które na moje ręce składacie abym je przekazała Ani. Dziękuję za udostępnianie. Aniu Tobie dziękuję że walczysz.

Nasi użytkownicy założyli

851 818 zrzutek

i zebrali

736 637 971 zł

A ty na co dziś zbierasz?