STOP depresja ! Zakończona 31.03.2019r ID: m7kxc3

STOP depresja !

Zebrano 380 zł
z kwoty 10 000 zł

3 %

WPŁAĆ

Pomóż udostępniając zrzutkę!

496
udostępnień

Krótki opis zrzutki (tylko tekst)


Pomóż nam w walce z depresją!


Opis zrzutki (tutaj oprócz tekstu dodasz też zdjęcia - użyj edytora po lewej stronie)

Maciek przez wiele lat wspomaga nas w działaniach fundacji, a przy okazji zarażał nas optymizmem ucząc nas przy tym jak czerpać radość z życia.

 W ostatnim roku zauważyliśmy coraz wyższy spadek charyzmy i brak chęci do działania, aż w końcu padła diagnoza.

Maćka dopadła depresja. Podjął się leczenia farmakologicznego wspomaganego psychoterapią.Kiedy był na tyle silny aby nieść pomoc jak dotychczas, wpadł na pomysł aby stworzyć autorski program, którym mógłby pomóc osobom będącym w podobnej sytuacji. Tak powstał program " STOP depresja "

Okazuje się, że problem jest niesamowicie duży. Wiele osób potrzebuje pomocy i naszego wsparcia , ale o tym zaraz...

Czy wiesz w ogóle jak działa depresja? Jesteś w stanie sobie wyobrazić jej działanie ? Pozwól, że zwizualizuję to.

Depresję i jej działanie można porównać do opadów śniegu. W niektóre dni jest to tylko kilka centymetrów. Uciążliwe, ale spokojnie dotrzemy do pracy czy szkoły. Zdarzają się też dni kiedy śniegu jest ponad metr.Możemy odśnieżać cały poranek, ale nie damy rady.Żywioł jest silniejszy, nie jesteśmy w stanie wyruszyć z domu. Problem w tym, że gdy śnieg pada cały czas nie mamy szans na regenerację, ponieważ od nieustającego odśnieżania jesteśmy wycieńczeni. Rodzina i przyjaciele mówią, że lekko prószy, a przecież świeci słońce i jest piękna pogoda - nie wymyślaj tylko wyjdź do ludzi, idź do pracy, czy sklepu. Niestety nie jest to takie łatwe...

Problem dotyka wiele osób , które najczęściej nawet nie zdają sobie z tego sprawy. Liczymy na Wasze wsparcie w rozwoju programu "STOP depresja", aby Maciej miał szansę dotrzeć do jak najwięcej osób potrzebujących pomocy.


czwartek, 27 grudnia 2018 o 14:56

No cóż darczyńców mamy niewielu, natomiast przybywa nam osób proszących o pomoc. Jedną z nich jest Agnieszka. W 35 tyg.ciąży w łonie matki, pod opieką lekarzy umiera synek - nic wcześniej nie zapowiadało takiego rozwiązania. Mija już rok od tego tragicznego momentu , a mama nie może pogodzić się z tym faktem. Depresja - bo to ona nie pozwala Agnieszce wrócić do codziennego normalnego życia, Jej 9-letnia córka Paulinka obciążona jest chorobą zwaną zespołem ALAGILLE"A i wymaga szczególnej opieki.Natłok niepowodzeń, długi okres oczekiwania na wizytę u lekarza i terapeuty powoduje iż musi szukać pomocy w prywatnym gabinecie - a więc dodatkowy koszt i kłopot. POMÓŻCIE !!!!

Aby dodać komentarz lub

Użytkownik anonimowy
200 zł

Użytkownik anonimowy

Choroba niezrozumiała przez otoczenie - przykre.

Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
40 zł
Dane ukryte
JL
25 zł
Jakub Lewandowski
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte

Najwięcej środków dzięki udostępnieniom

Pierwsza wpłata

JL
25 zł
Jakub Lewandowski

Najwyższa wpłata

Nasi użytkownicy założyli

382 551 zrzutek

Pomóż zebrać 10 000 zł dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

496
udostępnień

Zorganizuj własną zrzutkę na dowolny cel:

Google Play
App Store

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.