id: m7kxc3

STOP depresja !

STOP depresja !

Nasi użytkownicy założyli 914 869 zrzutek i zebrali 879 760 769 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

 • No cóż darczyńców mamy niewielu, natomiast przybywa nam osób proszących o pomoc. Jedną z nich jest Agnieszka. W 35 tyg.ciąży w łonie matki, pod opieką lekarzy umiera synek - nic wcześniej nie zapowiadało takiego rozwiązania. Mija już rok od tego tragicznego momentu , a mama nie może pogodzić się z tym faktem. Depresja - bo to ona nie pozwala Agnieszce wrócić do codziennego normalnego życia, Jej 9-letnia córka Paulinka obciążona jest chorobą zwaną zespołem ALAGILLE"A i wymaga szczególnej opieki.Natłok niepowodzeń, długi okres oczekiwania na wizytę u lekarza i terapeuty powoduje iż musi szukać pomocy w prywatnym gabinecie - a więc dodatkowy koszt i kłopot. POMÓŻCIE !!!!
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Pomóż nam w walce z depresją!

Maciek przez wiele lat wspomaga nas w działaniach fundacji, a przy okazji zarażał nas optymizmem ucząc nas przy tym jak czerpać radość z życia.

W ostatnim roku zauważyliśmy coraz wyższy spadek charyzmy i brak chęci do działania, aż w końcu padła diagnoza.

Maćka dopadła depresja. Podjął się leczenia farmakologicznego wspomaganego psychoterapią.Kiedy był na tyle silny aby nieść pomoc jak dotychczas, wpadł na pomysł aby stworzyć autorski program, którym mógłby pomóc osobom będącym w podobnej sytuacji. Tak powstał program " STOP depresja "

Okazuje się, że problem jest niesamowicie duży. Wiele osób potrzebuje pomocy i naszego wsparcia , ale o tym zaraz...

Czy wiesz w ogóle jak działa depresja? Jesteś w stanie sobie wyobrazić jej działanie ? Pozwól, że zwizualizuję to.

Depresję i jej działanie można porównać do opadów śniegu. W niektóre dni jest to tylko kilka centymetrów. Uciążliwe, ale spokojnie dotrzemy do pracy czy szkoły. Zdarzają się też dni kiedy śniegu jest ponad metr.Możemy odśnieżać cały poranek, ale nie damy rady.Żywioł jest silniejszy, nie jesteśmy w stanie wyruszyć z domu. Problem w tym, że gdy śnieg pada cały czas nie mamy szans na regenerację, ponieważ od nieustającego odśnieżania jesteśmy wycieńczeni. Rodzina i przyjaciele mówią, że lekko prószy, a przecież świeci słońce i jest piękna pogoda - nie wymyślaj tylko wyjdź do ludzi, idź do pracy, czy sklepu. Niestety nie jest to takie łatwe...

Problem dotyka wiele osób , które najczęściej nawet nie zdają sobie z tego sprawy. Liczymy na Wasze wsparcie w rozwoju programu "STOP depresja", aby Maciej miał szansę dotrzeć do jak najwięcej osób potrzebujących pomocy.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 7

preloader

Komentarze 1

 
2500 znaków