380 zł z 10 000 zł

3%

380 zł

380 zł

z 10 000 zł

zakończona

zakończona

31.03.2019r

7

7

wspierających
3%
Wpłać na zrzutkę

Aktualności 1

  • No cóż darczyńców mamy niewielu, natomiast przybywa nam osób proszących o pomoc. Jedną z nich jest Agnieszka. W 35 tyg.ciąży w łonie matki, pod opieką lekarzy umiera synek - nic wcześniej nie zapowiadało takiego rozwiązania. Mija już rok od tego tragicznego momentu , a mama nie może pogodzić się z tym faktem. Depresja - bo to ona nie pozwala Agnieszce wrócić do codziennego normalnego życia, Jej 9-letnia córka Paulinka obciążona jest chorobą zwaną zespołem ALAGILLE"A i wymaga szczególnej opieki.Natłok niepowodzeń, długi okres oczekiwania na wizytę u lekarza i terapeuty powoduje iż musi szukać pomocy w prywatnym gabinecie - a więc dodatkowy koszt i kłopot. POMÓŻCIE !!!!
    Czytaj więcej

Opis zrzutki

Pomóż nam w walce z depresją!

Maciek przez wiele lat wspomaga nas w działaniach fundacji, a przy okazji zarażał nas optymizmem ucząc nas przy tym jak czerpać radość z życia.

W ostatnim roku zauważyliśmy coraz wyższy spadek charyzmy i brak chęci do działania, aż w końcu padła diagnoza.

Maćka dopadła depresja. Podjął się leczenia farmakologicznego wspomaganego psychoterapią.Kiedy był na tyle silny aby nieść pomoc jak dotychczas, wpadł na pomysł aby stworzyć autorski program, którym mógłby pomóc osobom będącym w podobnej sytuacji. Tak powstał program " STOP depresja "

Okazuje się, że problem jest niesamowicie duży. Wiele osób potrzebuje pomocy i naszego wsparcia , ale o tym zaraz...

Czy wiesz w ogóle jak działa depresja? Jesteś w stanie sobie wyobrazić jej działanie ? Pozwól, że zwizualizuję to.

Depresję i jej działanie można porównać do opadów śniegu. W niektóre dni jest to tylko kilka centymetrów. Uciążliwe, ale spokojnie dotrzemy do pracy czy szkoły. Zdarzają się też dni kiedy śniegu jest ponad metr.Możemy odśnieżać cały poranek, ale nie damy rady.Żywioł jest silniejszy, nie jesteśmy w stanie wyruszyć z domu. Problem w tym, że gdy śnieg pada cały czas nie mamy szans na regenerację, ponieważ od nieustającego odśnieżania jesteśmy wycieńczeni. Rodzina i przyjaciele mówią, że lekko prószy, a przecież świeci słońce i jest piękna pogoda - nie wymyślaj tylko wyjdź do ludzi, idź do pracy, czy sklepu. Niestety nie jest to takie łatwe...

Problem dotyka wiele osób , które najczęściej nawet nie zdają sobie z tego sprawy. Liczymy na Wasze wsparcie w rozwoju programu "STOP depresja", aby Maciej miał szansę dotrzeć do jak najwięcej osób potrzebujących pomocy.

Wpłacający7

 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
40 zł
JL
Jakub Lewandowski
25 zł
 
Dane ukryte
5 zł
 
Dane ukryte
5 zł
 
Dane ukryte
ukryta

Komentarze1

 
2500 znaków
  •  
    Użytkownik anonimowy

    Choroba niezrozumiała przez otoczenie - przykre.

    200 zł
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

539 254 zrzutki


A ty na co dziś zbierasz?