id: m7xvuf

Leczenie brata

Leczenie brata

Nasi użytkownicy założyli 1 155 997 zrzutek i zebrali 1 199 948 409 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Mój brat Grzegorz ma 35 lat i jest szczęśliwym ojcem dwójki dzieci, 2 letniej Neli i 4 letniego Aarona i mężem Karoliny. Aktualnie mieszkają w Irlandii, gdzie po wielu latach wreszcie udało mu znaleźć wymarzoną pracę w zawodzie. Jego pasją jest kolarstwo i hokej.

Niestety u Grzesia wykryto glejaka IV stopnia złośliwości - guz mózgu jest nieoperacyjny przez trudne położenie przy móżdżku i rozlanie w samym centrum pomiędzy nerwami. Leczenie odbywające się w Irlandii, ma na celu głównie zatrzymanie procesu rośnięcia guza. Szanse na jego zmniejszenie są znikome, dlatego musimy działać na własną rękę i szukać pomocy dalej. Grześ jest po 30 zabiegach radioterapii i oczekuje na chemie. 

Udało się zakwalifikować na prywatne leczenie metodą immunoterapii, które odbywać się będzie w Anglii. Trzeba to zrobić przed podaniem chemii więc nie mamy za dużo czasu!

Koszt immunoterapii w Klinice Immucura Limited wyceniono na 41 300 euro.

Kolejną ścieżką będzie terapia Nanotherm - innowacyjna metoda mająca zastosowanie w guzach glejowych w tym glejakach wielopostaciowych takich jak ma Grzesiu. Szpital Kliniczny nr 4 w Lublinie zajmuje się leczeniem cząsteczkami nanotherm. Koszt tej terapii to 180 000 zł.


Wszystko zaczęło się pod koniec kwietnia od niewinnego zdrętwienia twarzy i lekkich zaburzeń równowagi. Długo lekarze nie mogli znaleźć przyczyny i zdiagnozować podu pogarszającego się stanu Grzesia. Pod koniec lipca dopiero wykryto u niego guz mózgu, który zajął 3 nerwy odpowiadające za mowę, równowagę i orientację. Choroba postępuje bardzo szybko, dlatego najważniejszy jest czas. Robimy wszystko, aby Grzesiu był z nami jak najdłużej, a dzieci miały tatę.

Dziękujemy za każdą pomoc !


UfvwG52cLnd3BpgE.jpg

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 563

preloader

Komentarze 28

 
2500 znaków