id: m86cy6

Solidarni z Kazachstanem.

Solidarni z Kazachstanem.

Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 1 066 950 zrzutek i zebrali 1 162 538 072 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Prosimy o solidarność z Kazachstanem!


Prosimy o wpłaty za pośrednictwem serwisu zrzutka.pl lub

PayPal


Stowarzyszenie Wspólnota Kazachska prowadzi zbiórkę pieniędzy na rzecz prześladowanych i niesłusznie aresztowanych w Kazachstanie.

Wysyłamy Balli Marzec do Kazachstanu z misją nakłonienia do dialogu i przestrzegania praw człowieka, udzielania pomocy prześladowanym i niesłusznie aresztowanym.

Stowarzyszenia Wspólnota Kazachska wzywa władze Kazachstanu do dialogu i do przestrzegania praw człowieka, żeby przestała prześladować ludzi, którzy pokojowo protestowali przeciwko biedzie i braku swobód obywatelskich, przelała się krew, są setki zabitych i wielu rannych.

Polska powinna była w sprawie sytuacji w Kazachstanie zabrać mocny głos, ale tego nie zrobiła. Polska, czy chce czy nie chce, jest obecna w Kazachstanie poprzez wspólną historię. Kazachowie pomogli zesłanym tam Polakom przeżyć, chociaż sami byli bardzo biedni.

Polska diaspora nadal liczy na reakcję świata a w szczególności na pomoc Polski i Polaków. Polska to jedyny kraj Zachodu, który ma tam tak liczną diasporę.

Polska powinna być w Kazachstanie poprzez nasze Stowarzyszenie i pomóc społeczeństwu Kazachstanu. Obywatele chcą godnego życia w kraju, który jest bogaty w naturalne surowce jak ropa czy gaz.

Realizujemy prometejską wizję przodków i tworzymy Komitet Solidarni z Kazachstanem. Apelujemy o szeroką współpracę ponad podziałami politycznymi.

Potrzebujemy pomocy Polski. Zwróciliśmy się do rządu M. Morawieckiego i do Prezydenta A. Dudy, ale nie było żadnego odzewu. Teraz chcemy zwrócić się do społeczeństwa Polskiego o pomoc.


Potrzebujemy Waszej pomocy!

Prosimy o wpłaty.


Prosimy o wpłaty za pośrednictwem serwisu zrzutka.pl lub

PayPal


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 4

 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
20 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!