id: m86jx4

Wsparcie dla rodziny Przybylakosa

Wsparcie dla rodziny Przybylakosa

Opis zrzutki

30.03.2020 odszedł nagle i niespodziewanie Paweł Przybylak pozostawiając żonę Kamilę i czwórkę dzieci.


Każdy kto miał przyjemność pracować z Pawłem wie, że był radosnym, zawsze gotowym do pomocy kumplem, a przede wszystkim dobrym człowiekiem. Proszę Was więc o wyrażenie solidarności z najbliższymi Pawła przekazując wsparcie, które pomoże im, choć w niewielkim stopniu, przejść przez tą niewyobrażalną tragedię. Na Pawła zawsze można było liczyć, pokażmy więc, że w tej chwili mógłby liczyć na nas.


Cała zebrana kwota przekazana zostanie Kamili i dzieciom.


Liczę mocno na Waszą pomoc

Paweł Ryng


EDIT: NA PROŚBĘ RODZINY ZAMIESZCZAM LINK DO ARTYKUŁU W KTÓRYM OPISANA JEST CAŁA SYTUACJA - https://elka.pl/content/view/97171/80/Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 693

 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
PS
Paweł Sierakowski
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
Zobacz więcej

Komentarze 7

 
2500 znaków
 • Adrian Baum

  Z aktualnych informacji udzielonych nam przez sanepid wynika że żaden członek rodziny nie był zarażony Covid 19. Pytanie dlaczego przez dwa tyg służba zdrowia bała się udzielić fachowej pomocy Pawłowi .Nie zrobiono nic by go uratować ,zdalnie zapisywano mu antybiotyki na grypę.

 • Adrian Baum

  Jako szwagier Pawła przesyłam w imieniu Kamili wielkie podziękowania za wsparcie i za tą inicjatywę od przyjaciół z pracy Pawła.Dziękujemy także osobom z Miejsca zamieszkania którzy to licznie włączyli się w tą akcje. Obecnie mamy oficjalne wyniki że dwójka młodszych dzieci nie jest zarażone Covid 19 .Kamila na pewno jak dojdzie trochę do siebie to podziękuje wszystkim osobiście.Widzę także po niej że bardzo dużo wsparcia daję jej każdy sms i telefon wykonany do niej.

 •  
  Użytkownik anonimowy

  Podziękowania dla organizatora zbiórki!

 • Magdalena Bielka

  Zachęcam wszystkich do wpłat , wspaniała rodzinka , można powiedzieć że po sąsiedzku . Pana Pawła nie miałam (niestety) okazji poznać osobiście , ale wiele razy mijaliśmy się w przedszkolu. Bardzo życzliwy , uśmiechnięty człowiek❤️ . Jest mi bardzo przykro...

 • SC
  st. chor. sztab. Leszek Borowski

  Proszę przyjąć moje najszczersze kondolencje. Jest mi niewymownie przykro, że Paweł odszedł od nas w tak młodym wieku. Przekazuję wyrazy współczucia dla rodziny i bliskich.

 • Zobacz więcej
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

679 990 zrzutek

i zebrali

441 642 299 zł

A ty na co dziś zbierasz?