id: m8j33x

Zbiórka świąteczna dla podkarpackich zwierząt

Zbiórka świąteczna dla podkarpackich zwierząt

Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 1 067 425 zrzutek i zebrali 1 163 438 812 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Cześć wszystkim !

Mam na imię Kamila, jestem studentką WSPiA w Rzeszowie i chciałam zorganizować zbiórkę świąteczną wraz z moją grupą studencką na uczelni, na której studiuję. W tamtym roku udało nam się zebrać fajną kwotę i wsparliśmy m.in.. Fundację Judyta z woj mazowieckiego.

W tym roku postanowiliśmy wesprzeć organizację, naszą podkarpacką. Jednak po dodaniu posta na grupę facebookową "GRUPA RZESZÓW DLA ZWIERZĄT" w celu wybrania kogoś kto naprawdę potrzebuje wsparcia okazało się, że takich organizacji jest ponad 20, które potrzebują pomocy!! Do tego dochodzą jeszcze osoby prywatne, które na własną rękę dokarmiają zwierzęta i proszą o karmę.

I tak, takie wsparcie powinny zapewniać gminy lub Państwo jednak wiem z doświadczenia i z rozmowy, że takiej pomocy często nie ma!

Dlatego też postanowiliśmy poszerzyć naszą świąteczną zbiórkę aby pomóc większej ilości zwierząt.

Organizacje, które potrzebują naszego wsparcia to m.in.. "Azyl u Majki, Fundacja Felineus, Schronisko Orzechowice, Schronisko Boguchwała, Psy z przytuliska podkarpacie, Wystarczy chcieć, Stowarzyszenie Lubaczowskie Serce dla Zwierząt, Tarnobrzeskie Stowarzyszenie Chronimy Zwierzęta Schronisko u Machowiaków" oraz osoby prywatne, które pod swoim domem dają schronienie nawet 20-stu czworonogom.

Pamiętajcie, że to nie są takie same zwierzaki jak te nasze, śpiące na kanapie z pełnymi brzuchami… Różnica jest w tym, że ich człowiekiem jest jakaś dobra osoba, która każdego dnia musi się martwić czy będzie miała co dać jeść zwierzakom następnego dnia bo jest ich kilkadziesiąt a nie jeden czy dwa…. W różnym stanie, z różnymi potrzebami zdrowotnymi. Dlatego możemy dla czworonogów zrobić tyle i aż tyle by zadbać o to żeby wolontariusze mieli im co dać jeść i mogli zapewnić podstawową opiekę weterynaryjną. 

Organizacje wyżej wymienione, ratują bezdomniaki, dają im cząstkę siebie i swojej miłości. Twoja złotówka pomoże im dalej działać !

Kto mnie zna ten wie, że walczę o dobro zwierząt jak mogę ale jak tu wygrywać bitwy jak się jest w małej grupie.. Razem możemy wiecej a każda złotówka się liczy i może pomóc.

Zwierzaki potrzebują naszej pomocy dlatego WRZUĆ PIĄTAKA NA ZWIERZAKA :)

Za zebrane pieniądze zostanie zakupiona karma dla potrzebujących zwierząt oraz rzeczy, które potrzebują organizacje pro-zwierzęce :)

ps. Dobrą karmę nie żadne puffi czy inne.

 

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 24

IC
Iwona Cierplikowska
150 zł
KS
Kacper Szuba
10 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
10 zł
MS
Mariusz Szymkowiak
20 zł
AS
Asia
20 zł
AS
Pies
10 zł
 
Dane ukryte
ukryta
JH
Hhh
15 zł
 
Dane ukryte
220 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!