id: m8um6j

Kastracja myszek ze śmietnika i opłata prądu z azylu

Kastracja myszek ze śmietnika i opłata prądu z azylu

1 500 zł 
z 1 500
100%
zakończona 31.07.2022r
21 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Tych podopiecznych jeszcze nie mieliście okazji poznać..

Pewnej upalnej niedzieli dzwoni do Nas starsza kobieta. W słuchawce słyszymy, że jest mocno zmartwiona i nie wie co robić. Przechadzała się ze swoim psiakiem po osiedlu. Nagle psiak mocno zainteresował się wiatą śmietnikową, znacznie bardziej niż zwykle.. wywąchał pudełko, a w nim?

6 myszek wyrzuconych do śmietnika. Maluchy zostały zostawione same sobie w kartonie po butach. Znalazła w internecie kontakt do Naszego okna życia i postanowiła Nas zaalarmować.

Jak się później okazało było to 6 dorosłych samczyków, pogryzionych, zaświerzbionych i z zapaleniem płuc. Jeden z nich miał guzka w okolicy gruczołu.

Chłopcy są już wyleczeni, po ranach pozostały tylko łyse placki, które powoli zarastają meszkiem. Guz został wycięty, dwójka już jest wykastrowana, gdyż burze hormonalne prowadziły do nadczynności gruczołu i było ryzyko, że i u nich pojawi się narośl. Koszt tych zabiegów wyniósł 510zł. Zapłaciliśmy za nie z pieniędzy, które mieliśmy odłożone na badania dla innych podopiecznych. To było zdecydowanie bardziej pilne.

Pozostało nam wykastrować resztę myszek. Koszt będzie opiewał na podobną kwotę co wcześniej.

Korzystając z okazji stworzenia zrzutki potrzebujemy 500zł za prąd z ostatnich dwóch miesięcy. Czas zapłaty jest do końca tego miesiąca.

Łącznie potrzebujemy zebrać 1500zł.


Zastanawiamy się nad jednym przykrym zjawiskiem, które nas przeraża.. starsza kobieta była w stanie znaleźć kontakt do Nas i udzielić pomocy mysiom, a były właściciel (domyślamy się, że za pewne jest to młodsza osoba) nie był w stanie tego zrobić? Dokąd ten świat zmierza? Znieczulica i brak jakiejkolwiek empatii. Bydlak nie człowiek.. skazał bezbronne istoty na pewną śmierć!

Na szczęście jeszcze istnieją tacy ludzie jak ta kobieta, która nie przeszła obojętnie.

o18a8c27acf7330e.jpeg

b6e5cd0b32cb5483.jpeg

q55842a38b6033d9.jpeg

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 21

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

893 552 zrzutki

i zebrali

836 523 454 zł

A ty na co dziś zbierasz?