id: m8v8bb

Projekt Cameleon - nowy przygodowy kanał YT

Projekt Cameleon - nowy przygodowy kanał YT

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 066 101 zrzutek i zebrali 1 160 846 630 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Witajcie ;)


Jestem Paweł. Mam 29 lat. Interesuję się sportami sylwetkowymi, zdrowym stylem życia i tematami pokrewnymi. Ponadto, ciekawią mnie różne innowacje i poznawanie świata, poszerzanie horyzontów. Lubię również czytać książki, zwłaszcza te nie fabularne.


Zrzutka którą organizuję, Projekt Kameleon to youtubowy projekt poświęcony podróżowaniu e-bikem, będący połączeniem sportu, przygody, innowacji, ciekawostek i oczywiście, nieodzownego elementu - dzielenia się tym z Wami, drodzy Internauci na oficjalnym youtubowym kanale Projektu.


E-bike jako środek transportu jest idealnym wyborem. Nie tylko uprzyjemni samo podróżowanie po Polsce i Europie i poprawi kondycję, ale dodatkowo pozwoli na poświęcenie większej ilości czasu na podziwianie ciekawych miejsc w trakcie podróży do celów.


Dlaczego Kameleon? Oprócz tego, że śliczne to zwierzątko, to jest również moim ulubionym lakierem, który dobrze wykonany, jest rozpoznawalny i widowiskowy. Stąd nazwa Projektu i mojego przyszłego towarzysza, bike'a z lakierem kameleona.

Serię niezapomnianych podróży rozpocznie dziewicza wyprawa do berlińskiego zoo gdzie zobaczymy... oczywiście kameleona. Będzie to zarazem test naszego e-bike'a przed bardziej wymagającymi wyprawami.

Z kolei specjalnie przygotowana seria "Siłownie w Europie" czy jakoś tak, dla miłośników siłowni będzie sprawozdaniami z różnych siłowni odwiedzanych w trakcie wypraw a także szukać rozwiązań, jak nie stracić formy żyjąc na dwóch kółkach z dala od kuchni, a może i jak ją jeszcze poprawić :)

Jestem przekonany, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.


Kreatywnych pomysłów mi nie brakuje, odwagi również. Jednak aby Projekt mógł wystartować potrzeba finansów, których ja niestety nie mam (na niezbędny sprzęt, m.in. e-bike, lakier, sprzęt trekkingowy, sprzęt survivalowy, utrzymanie się, sprzęt do nagrywania i obróbki, wyposażenie rowerowe, wszystko co jest niezbędne abym bez obaw mógł ruszyć w "nieznane" )

Dlatego wdzięczny będę za każdą pomoc, począwszy od tej materialnej (jak finansowa, ale nie tylko, każda pomoc materialna jest mile widziana (np. sprzęt który mógłby się przydać w realizacji)) przez merytoryczną, a skończywszy na udostępnieniu linku niniejszej Zbiórki na Twoim profilu w różnych mediach społecznościowych.

Im więcej udostępnień tym szybciej spotkamy się w podróży!


Zachęcam Cię do wsparcia w każdej formie, za co z góry bardzo, bardzo dziękuję.

A jeżeli chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat Kameleona, zapraszam do kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu; +48 579 273 124 lub za pośrednictwem Facebooka, klikając TUTAJ.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 3

BG
Bartosz Guścin
100 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
ukryta

Komentarze 1

 
2500 znaków
  • BG
    Bartosz Guścin

    Trzymam kciuki, ciekawy projekt !

    Do zobaczenia na trasie ;)

    100 zł