id: m9hw8c

Okaż serce Brunowi. Pomóż zawalczyć o zdrowie!

Okaż serce Brunowi. Pomóż zawalczyć o zdrowie!

Nasi użytkownicy założyli 914 709 zrzutek i zebrali 879 472 601 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności5

 • Mamy dobre wiadomości! Bruno powoli zapomina, że był operowany. Rana całkowicie zagojona, parametry krwi prawidłowe, dobre samopoczucie również dopisuje. Powolutku Bruno przybiera nawet na wadze, choć nadal jest chudziną.


  Są już też wyniki badań histopatologicznych. Każdy z 4 wykrytych guzów miał inną strukturę i podłoże. Nabłoniak znajdujący się na lędźwiach, został usunięty z odpowiednim zapasem tkanki, więc nie będzie się dalej rozrastał, a mięsak ze śledziony, na szczęście charakteryzował się niską złośliwością. Dwa pozostałe guzy miały charakter łagodny. Tak więc śledziona została w porę usunięta i Bruno nie powinien mieć dalszych kłopotów ze zdrowiem.


  W przyszłym tygodniu czeka go jeszcze kolejne badanie USG oraz krwi i trzeba je będzie powtarzać co pół roku, dla pewności. Przez najbliższe tygodnie nasz rudy chłopak nadal też będzie na specjalnej, delikatnej dla układu pokarmowego diecie.


  DOTYCHCZASOWE WYDATKI NA LECZENIE I HOTEL:

  2498 zł - faktura za operację, badania krwi, RTG, histopatologię, kontrole i leczenie okołooperacyjne

  260 zł - konsultacja kardiologiczna z echem serca

  150 zł - badanie USG

  ok. 1000 zł - opłata za hotel i dodatkową opiekę po operacji


  Losy Bruna możecie śledzić tutaj: https://wartagoldena.org.pl/forum/viewtopic.php?t=7184


  p536421feb4ac272.jpeg

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Bruno to pies, który czekał w klinice na śmierć. Niecodzienny zbieg okoliczności sprawił, że mieliśmy okazję zapoznać się z jego historią i zdecydować, że trzeba dać mu szansę. Prawdziwą szansę.


y16a7c4a5336dff8.jpeg


Doświadczył już wiele w swoim życiu, ale niestety los bywa okrutny i rzuca przed Brunem kolejne wyzwania do pokonania. Kontrolna wizyta u weterynarza wykazała, że jak na swój wiek ma za małą masę mięśniową, nawet na skroniach… Spożywana od kilku miesięcy wysokojakościowa karma nie pomaga i nie odżywia jego mięśni, co najprawdopodobniej jest spowodowane zaburzeniami wchłaniania substancji odżywczych z pożywienia. Przeprowadzone badania nie przyniosły dobrych wiadomości. USG wykazało, że pies ma zapalenie całego układu pokarmowego, a na śledzionie zostały wykryte trzy guzy. Pobrana została również tkanka do badania histopatologicznego z guza, znajdującego się na biodrze. Jest on unaczyniony i wygląda na tłuszczakomięsaka, który niestety może mieć charakter złośliwy (wciąż czekamy na wyniki histopatologii).


s47dffebc417011a.jpeg

Pani Kasia (CaniSchool - Akademia pozytywnego porozumienia psa i człowieka) z Brunem w drodze do weterynarza.Musimy stoczyć ciężką walkę o zdrowie naszego Warciaka. Pierwszym krokiem będzie wyleczenie go z trwającego od dawna stanu zapalnego, który jest najprawdopodobniej konsekwencją podawania od lat słabej jakościowo karmy. Konieczne jest również dokładne badanie kardiologiczne, które da nam odpowiedź, czy będzie można bezpiecznie wprowadzić Bruna w stan narkozy i usunąć śledzionę. Operacja jest podstawą leczenia tego typu chorób, nie ma też sposobu, by dowiedzieć się, czy pies ma złośliwego guza, czy też łagodną zmianę na śledzionie przed wykonaniem operacji i przeprowadzeniem badania histopatologicznego.Każda złotówka jest dla nas w tej sytuacji na wagę złota! Pieniądze ze zbiórki przeznaczone będą na wyleczenie i ustabilizowanie zdrowia psa po zapaleniu układu pokarmowego, badania kardiologiczne, operację wycięcia śledziony, opiekę i rekonwalescencję po zabiegu oraz specjalistyczną karmę weterynaryjną. Uruchamiamy zrzutkę w WALENTYNKI 💟, bo mocno wierzymy w to, że miłość do zwierząt jest jedną z najpiękniejszych. Prosimy, okaż swoje serce Brunowi 🐾 ..._______________

Więcej o trudnej historii Bruna przeczytacie na naszym forum: https://wartagoldena.org.pl/forum/viewtopic.php?t=7184

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 117

preloader

Komentarze 6

 
2500 znaków