22 321 zł 
z 24 000
93%
zakończona 30.05.2022r
41 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności2

 • Każdego dnia słuchamy historii, które poruszają nas do samej głębi duszy. 💙💛 Ich dalszy ciąg piszemy teraz, razem z Wami. Dziękujemy, że możemy wspólnie nieść pomoc na granicy, w kościołach, punktach noclegowych, prywatnych domach i w samej Ukrainie. Możesz pomóc!

  🔴 Finansowo: https://zrzutka.pl/m9upjm

  🔴 Jako wolontariusz: https://forms.gle/JZdTZiCbanp9yKFB6

  🔴 W modlitwie - zatrzymaj się na chwilę i módl się razem z nami!  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
 • Dziękujemy za Wasze wpłaty! Postawiliśmy na granicy kontenery do ogrzewania maluchów i niemowląt. Zapobiegamy wyziębieniu, dostarczając koce. Każde 9 złotych robi wielką różnicę 🥰.


  o333bd6db63bbc14.jpeg

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Mieszkańcy Ukrainy znaleźli się w dramatycznej sytuacji. Wraz z wybuchami bomb, ich dotychczasowe życie i poczucie bezpieczeństwo legło w gruzach. Wielu wyruszyło już w stronę Polski, wielu więcej - wyruszy niebawem. Przywożą walizkę z najpotrzebniejszymi rzeczami i traumę zdarzeń, które zostawili po drugiej stronie granicy. Większość nie ma ani planu, ani nadziei na przyszłość.


Nie musimy obojętnie przyglądać się tym wydarzeniom, ale razem z wierzącymi i ludźmi dobrej woli, możemy powiedzieć: Jesteśmy w tym miejscu i możemy użyć swoich zasobów „na taki czas jak ten" (Est 4,14). We współpracy ze wspólnotami chrześcijańskimi i partnerskimi organizacjami przygotowujemy odpowiedź: najpierw na najpilniejsze potrzeby humanitarne (schronienie, bezpieczeństwo, niezbędne wyposażenie, pierwsza pomoc psychologiczna), a późnej również na długofalowe wsparcie ofiar wojny. Pragniemy żyć Bożą miłością i chcemy, by każdy mógł jej doświadczyć. Dołącz do nas!


O NAS

OM to międzynarodowa organizacja misyjna, która współpracuje z chrześcijańskimi kościołami na całym świecie. Dzięki służbie 4000 misjonarzy w 110 krajach świata, każdego dnia przynosimy ludziom pomoc i nadzieję. Organizujemy działania humanitarne, grupy samopomocowe, misje medyczne, projekty artystyczne i sportowe, zajmujemy się edukacją i mikroprzedsiębiorczością, a na pokładzie naszego statku misyjnego prowadzimy największą na świecie pływającą księgarnię.


W Polsce OM jest obecny od 1964 roku - w różnych formach służymy lokalnym społecznościom i mobilizujemy Polaków do zaangażowania w światowe misje. Poznaj nas bliżej: www.ompolska.org.WOLISZ TRADYCYJNY PRZELEW?

Możesz również przekazać darowiznę bezpośrednio na nasze konto.

Stowarzyszenie Operation Mobilisation w Polsce,

Ul. Obozowa 20/234, 01-161 Warszawa

Numer konta: 64102011850000420202982452


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 41

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

891 700 zrzutek

i zebrali

832 363 036 zł

A ty na co dziś zbierasz?