id: ma5xve

Ławka solarna pamięci redaktora Janusza Majki

Ławka solarna pamięci redaktora Janusza Majki

Nasi użytkownicy założyli 912 577 zrzutek i zebrali 874 756 782 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności3

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Mój Tato, który w lutym 2021 rok zmarł na COVID-19 był związany przez niemal 40 lat z Polskim Radiem w Rzeszowie. Rok temu w czasie Gali Finałowej Konkursu jego imienia na Podcast Roku w Rzeszowie padł pomysł dodatkowej formy upamiętnienia - specjalnej ławki. Ta wybrana przez nas jest przyjazna środowisku, wytwarza prąd z paneli słonecznych, umożliwia ładowanie telefonów komórkowych oraz co ważne ma wbudowany głośnik, z którego znów będziemy mogli usłyszeć głos redaktora Janusza Majki. Więcej o Tacie możecie poczytać i posłuchać tu:

Siadając na ławce pamięci będzie można też posłuchać fragmentów zwycięskich podcastów, które co roku wybiera Jury Podcast Roku.

Po kilku miesiącach rozmów z Urzędem Miasta Rzeszowa, Konserwatorem Zabytków mamy projekty ławki, wybraną lokalizację, oraz producenta. Poniższy projekt wykonuje obecnie uznana krakowska firma ZANO https://www.zano.pl.
xd4b2bef45a4b144.jpgŁawka będzie dostępna dla wszystkich tuż przy Polskim Radiu Rzeszów w alei Lubomirskich.

g5a14a64c1353fe0.png Dlatego zwracam się z prośbą o wsparcie tej zbiórki, każda wpłata się liczy. Jak nic niestanie na przeszkodzie to przekazanie Miastu Rzeszów ławki odbędzie się w samo południe 20 listopada 2022 roku w dniu Gali Finałowej Konkursu imienia redaktora Janusza Majki na Podcast Roku. 


Gdyby jakimś cudem Państwa wsparcie przekroczyło 32 tysiące złotych, które muszę zapłacić producentowi ławki, to oczywiście każdą dodatkową złotówkę przekażę na nagrody w drugiej edycji Podcast Roku Konkurs imienia redaktora Janusza Majki.

kd9dc3d5592c0e72.pngnc8290cb524b0784.png


Specyfikacja techniczna


z4777745c7dc1772.png

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 96

preloader

Komentarze 1

 
2500 znaków
  • Tomasz Majka

    Po tygodniu od uruchomienia realnie zbiórki mamy już prawie 30% i kolejne deklaracje które zmienia się na przelew👏 bardzo dziękujemy za wszystkie wpłaty i przesyłanie informacji o zbiórce