id: ma7x2n

OKRADLI NAS! Pomóż EKOSTRAŻY zebrać środki na nowe gadżety

OKRADLI NAS! Pomóż EKOSTRAŻY zebrać środki na nowe gadżety

Nasi użytkownicy założyli 1 014 898 zrzutek i zebrali 1 061 534 274 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Sami nie możemy uwierzyć, że to piszemy... Ale ZOSTALIŚMY OKRADZENI!


W Leśnicy, przed Dniami Fantastyki, ktoś wszedł do naszego, zamkniętego i oklejonego stretchem namiotu eventowego, i zabrał sobie dwie wielkie torby ekostrażowych gadżetów o wartości 5000 pln! Tych właśnie gadżetów, które przed każdym wydarzeniem tworzymy specjalnie dla Was, poświęcając swój czas i planując budżet, które możecie znaleźć zawsze na naszym stoisku... Tych gadżetów, z których zysk przeznaczamy w całości na pomoc naszym zwierzakom 😟 


Ochroniarze potwierdzili, że widzieli, że poły naszego namiotu były naruszone w czasie, gdy nas nie było już na miejscu. Sprawa została zgłoszona na policję. 


Martwimy się, jak zostaną wykorzystane przedmioty, które w założeniu miały pomagać... Teraz nabiją kabzę złodziejowi.


Ekostrażowe gadżety promocyjne - koszulki, notesy, pinsy, magnesy i inne - są tworzone w całości przez nas, wolontariuszy. Oferujemy swoje talenty, nasz czas. To jeden z ważnych dla nas sposobów zbierania finansów na potrzebujące zwierzęta. To też sposób na edukację, przyczynek do rozmów z Wami, spotkań na żywo. Na pinsach i magnesach znajdziecie nasze numery interwencyjne, gadżety jeżowe są pretekstem do przekazania informacji o pierwszej pomocy dla kolczaków... Oddając te przedmioty w Wasze ręce, jednocześnie zbieramy środki, ale też pokazujemy, jak ważni jesteście Wy, nasi darczyńcy. Po prostu chcemy sprawić Wam nimi radość!


Dlatego nie poddajemy się. Za sprawą sugestii wielu osób zakładamy tę zbiórkę, mając nadzieję, że uda się zebrać środki, które zasilą nasz promocyjno-edukacyjny budżet. A złodziejowi niech ręką uschnie!


PS Jeśli zobaczycie, że ktoś sprzedaje przedmioty z logo EKOSTRAŻY - koszulki, przypinki, magnesy, długopisy, notesy, kostki, breloki, smyczki - poza naszymi oficjalnymi kanałami, absolutnie ich nie kupujcie i koniecznie dajcie nam znać! Nasze gadżety w tym momencie można nabyć wyłącznie na eventach z naszym udziałem (wolontariusze mogą wylegitymować się, potwierdzić swoją tożsamość i okazać oficjalne materiały stowarzyszenia).

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 26

 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
50 zł
SL
Szymon Leszczyński
50 zł
 
Dane ukryte
ukryta
IS
Iwona.szczypel
50 zł
PR
Patrycja Rudzka
50 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
20 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!