Pomóżcie dziecku w walce z guzem pnia mózgu koniec za 39 dni ID: f5rx7b

Pomóżcie dziecku w walce z guzem pnia mózgu

Zebrano 86 009 zł
z kwoty 300 000 zł

28 %

WPŁAĆ

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki

Pomóż udostępniając zrzutkę!

2 294
udostępnień

Zbiórka na leczenie zagraniczne prowadzona jest osobno. Tu prosimy Państwa o wsparcie kosztów związanych z wszystkim, co takiej wyprawie towarzyszy: zakupem biletów lotniczych, opłaceniu pobytu i wyżywienia opiekunów czuwających przy łóżku dziecka
Nasz synek Marek ma dopiero 6 lat i już musi walczyć o swoje życie z najtrudniejszym przeciwnikiem - guzem pnia mózgu.
Jest on bardzo duży, nieoperacyjny i praktycznie nieuleczalny. Szanse na przeżycie ma bardzo małe, ale ma. Tak łatwo nie oddamy naszego dziecka. Marek jest wysoki, silny i potrafi dużo znieść. Jako rodzice wierzymy, że da radę i go mocno w tym wspieramy. Wspiera go też bardzo dużo życzliwych osób.
Koszty związane z chorobą zaczynają w lawinowym tempie rosnąć i przerastać nasze możliwości. A z każdym dniem będzie tego coraz więcej potrzebne stąd nasz apel o pomoc finansową. Oby rzecz nabyta jaką są pieniądze nie były już dla niego dodatkowym problemem.


Zrzutka na walkę z guzem pnia mózgu

Stworzona przez rodziców Marka.


11 marca tego roku udaliśmy się do szpitala z naszym synkiem Markiem celem diagnozy powstania u niego zeza. To miała być kontrolna wizyta trwająca max. 4 dni. Wyszło inaczej.

Po wykonaniu rezonansu magnetycznego usłyszeliśmy od lekarza diagnozę, która była jak wyrok i zawaliła nam cały świat. Dowiedzieliśmy się, że nasze kochane dziecko ma bardzo dużego (64/42/49 mm) guza pnia mózgu. Każdy guz mózgu jest ciężki do wyleczenia, ale guzy pnia mózgu i to IV stopnia są najgorsze z możliwych.

Jest on nieoperacyjny i praktycznie nieuleczalny. Dużym sukcesem podjętych działań będzie zatrzymanie jego wzrostu. Dodatkowo jako choroby współistniejące zdiagnozowali u niego wodogłowie i padaczkę. Działania jakie zostały podjęte były bardzo szybkie, ponieważ jego stan lekarze określili jako ciężki.

W Szczecinie (skąd jesteśmy) neurochirurdzy wstawili mu zastawkę odprowadzającą wodę z mózgu, a następnie karetką przetransportowali nas do Warszawy do Instytutu "Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka". Tam na oddziale onkologicznym Marek dostał pierwszą chemię (przez 5 dni) i założyli mu wkłucie centralne (Broviac). 

09.04 mogliśmy przyjechać na trochę do domu nabrać sił na dalszą walkę, ale w trakcie Świąt Wielkanocnych (na 22.04) wracamy do IPCZD na niemal 6-tygodniową radioterapię, a po niej mamy zaplanowane kolejne chemie.

Wydatki na jakie zbieramy są związane z dużymi kosztami opatrunków, lekarstw, dojazdów do i z Warszawy, rehabilitacji, wózka inwalidzkiego, specjalistycznego żywienia dla Marka, zakwaterowania i wyżywienia na czas leczenia dla opiekuna i wiele wiele innych. W międzyczasie szukamy pomocy w ośrodkach za granicą gdzie mogliby lepiej Markowi pomóc, ale jest to trudne. W przypadku ewentualnego wyjazdu koszty znacznie wzrosną i w krótkim czasie będzie trzeba uzbierać ogromną kwotę.

Lekarze nie mają dobrych wiadomości odnośnie rokowań, ale każda chwila i każda nadzieja na przedłużenie jego życia jest dla nas jak zbawienie.

Dodatkowo nasz synek bardzo ciężko to wszystko przeżył pod kątem psychologiczny. Ma stany lękowe i niemal całkowicie się w sobie zamknął. A przed tym wszystkim był bardzo radosnym 6-latkiem mającym w przedszkolu mnóstwo kolegów i koleżanek. Na oddziale ma stałe wsparcie psychologa oraz oczywiście nas - jego rodziców.

Marek ma jeszcze 2 braci (4 lata i 3 miesiące), które także znalazły się w nowej i trudnej rzeczywistości, gdzie ich wzór i kochany brat nagle jest ciężko chory i bardzo cierpi. Staramy się wszystko jakoś poukładać, ale nie jest łatwo.

Zaczynamy już dziś i bardzo prosimy o każdą, dosłownie - każdą nawet najmniejszą wpłatę. Wspólnie uzbieramy potrzebne pieniądze i damy Markowi szanse na życie.


Marek podczas chemii

Marek po wstawieniu Broviac-a

Marek po wstawieniu zastawki

Marek 12 marca - czyli przed leczeniem.

wtorek, 20 sierpnia 2019 o 13:03

Dzisiaj podczas wideokonferencji z dr Mueller otrzymaliśmy pierwsze wyniki biopsji, która potwierdziła to czego się obawialiśmy. Aktualnie wiemy, że Marek ma guza ???? o wielkości 59/38/46 mm o nazwie DIPG z mutacją H3K27M. Pytanie pozostaje nadal: co dalej? Jeszcze tydzień poczekamy na resztę badań z Zurychu i na ewentualne rekomendacje. Wtedy czeka nas kolejny trudny w życiu wybór czyli zdecydowanie jakie leczenie podjąć, gdzie, za ile i co najważniejsze: z jakimi szansami. Zobaczymy. Póki co na świecie nie ma skutecznego leczenia, ale badania trwają, pojawiają się nowe techniki i nowe leki więc trzeba zrobić wszystko, aby dosłownie kupić jak najwięcej czasu.

sobota, 8 czerwca 2019 o 15:20

We wtorek 4 czerwca zakończyliśmy radioterapię. Efekty leczenia są bardzo dobre. Teraz optymizm miesza się z obawami ponieważ to była jedyna metoda leczenia i już ją wykorzystaliśmy. Teraz w połowie lipca jedziemy na kontrolny rezonans do Warszawy do IPCZD, a potem udajemy się do Zurychu na biopsję, Z kompletem wyników będziemy szukać leczenia w świecie. Jest to bardzo kosztowne więc prosimy o Wasze wsparcie

wtorek, 23 kwietnia 2019 o 19:12

23.04 - dzisiaj zaczynamy radioterapię. Marek będzie dzielnie walczył przez ten czas wspierany przez rodziców, rodzinę i wielki grono dobrych ludzi. Mamy więc tylko 6 tygodni na ubieranie min. 200.000 zł na biopsję w Zurychu. Potem w zakresie zebranych środków dalsze leczenie - im więcej i szybciej uzbieramy tym lepsze Maruś ma rokowania. Wszystko w Waszych rękach !

Aby dodać komentarz lub

IS
100 zł

iwona Stępnikowska

w imię pamięci śmierci niepotrzebnej, okrutnej Szymonka z Radomia

ZS
50 zł

Z sercem z Wami

Jeszcze Monia. ZS. Mocno sciskamy

Użytkownik anonimowy
100 zł

Użytkownik anonimowy

Jeszcze dolaczamy od Werki wpłate
Pani Jadziu na Pani rece dla,wnusia i rodziny. Mocno wspieramy modlitwa i sercem.

ZS
500 zł

Z sercem z Wami

Kochani na pewno sie uda. Z tak wspaniala Babcia i ekipa musi byc tylko dobrze. Wspieramy modlitwa i sercem.

Tomasz Rozpleszcz

Witam:-)
Mam na imię Tomek
Lubię tenisa i przebywać wśród ludzi niestety
Kiedy miałem 15 lat zdiagnozowali u mnie nie operacyjny guz mózgu była to dla mnie załamka wszystko co lubiłem robić prysnęło jak bańka mydlana. Leczenie nie dawało skutków ale jakoś znosiłem chemioterapie i radioterapie dopóki.. rozwiń lekarze nie popełnili błędu podali mi złe leki które spowodowały wylew który zabrał mi lewą stronę ciała choć powiem szczerze nie wiem czy ten wylew nie był zbawienny bo po nim guz nie rósł leczenie się skończyło zakwalifikowano mnie do opieki paliatywnej tak leżałem przez rok i myślałem że już po mnie ale było inaczej powiedziałem sobie że jakis "pryszcz w glowie" mnie nie skończy i zaczęło się ćwiczenie walka o lepsze jutro że tak to powiem trwa już dziesięć lat i nadal trwa mam nadzieję że moja historia da wam troszkę więcej nadzieji w tych nie przyjemnych a wręcz okropnych chwilach

EP
50 zł

Ewelina Pilarska

Trzymam kciuki za Ciebie ????

RC
100 zł

RAFAL c

Powodzenia!

Użytkownik anonimowy
500 zł

Użytkownik anonimowy

Trzymam mocno kciuki!!! Paweł

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

Trzymaj się Marek!!!!! Uściski xxxx

AS
50 zł

Anna Sawczyn

Modlę się za Was ♥️

Użytkownik anonimowy
100 zł

Użytkownik anonimowy

Marku,życzę zdrowia !

Użytkownik anonimowy
5 zł

Użytkownik anonimowy

Marku, Szczecin czeka na Ciebie! Dasz radę zuchu!

AS

Agnieszka Surmiak

Trzymaj się dzielnie mały wojowniku ????????

KL
20 zł

Krzysiek Linkedin

Powiedzenia

Użytkownik anonimowy
10 zł

Użytkownik anonimowy

Walczymy!!

IN
100 zł

Irena Niedzwiedzka

Zdrowia. Jeszcze wszystko bedzie dobrze.

Użytkownik anonimowy
500 zł

Użytkownik anonimowy

Najcudowniejszym lekarzem jest nasz Zbawca i Odkupiciel Jezus Chrystus. Kochany Michasiu w Jego uzdrawiajace dlonie teraz cie oddaje, zaufaj Mu z calego Twojego serduszka. Boza laska i milość nie maja granic.

Synek ma na imię Marek :)

LZ
100 zł

Lukasz Zajac

Wracaj szybko do zdrowia. Powodzenia i trzymam kciuki.

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

trzymam kciuki, życzę sił i zdrowia dla Marka i jego rodziców

Użytkownik anonimowy
100 zł

Użytkownik anonimowy

Ufamy, że wszystko będzie dobrze.

MS
100 zł

Magdalena Salak

Trzymamy kciuki!!!

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

zdrówka!

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

Trzymaj się dzielnie !

UT

Urszula Trzasko-Roszyk

Dużo zdrowia, wszystko będzie dobrze, musi się udać :)

Użytkownik anonimowy
15 zł

Użytkownik anonimowy

Powodzenia!

BE

Bea Es

❤❤❤ zdrowia!!!❤❤❤

EB
200 zł

Elwira Bialowolska-michniacka

Trzymamy kciuki. Zdrowiej mały bohaterze.

AD
100 zł

Anna Dumała

Trzymamy kciuki ✊ ????

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

Bardzo współczuję!!!Życzę dużo siły dla synka i rodziców w dalszej bardzo trudnej walce!!!

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Z całego serca życzę Ci byś szybko wrócił do zdrowia i cieszył się życiem!

Użytkownik anonimowy
200 zł

Użytkownik anonimowy

Trzymaj się dzielnie Marek ! bądź silny i cierpliwy. Dużo sił dla całej Państwa Rodziny. Kolega z grupy karate z rodziną

MP
50 zł

Monika Podsadna

Robakowo trzyma kciuki!!! Zdrowiej!!!

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

Trzymaj się !!

ED
10 zł

Ewa Dyszel

Powodzenia

WS
100 zł

Wojtek Sadowski

Życzę Ci kolego powrotu do zdrowia! Będzie dobrze, trzymaj się i walcz!

JP
10 zł

Justyna Pawłowicz

Dużo dużo zdrowia dla synka

Użytkownik anonimowy
30 zł

Użytkownik anonimowy

Trzymam kciuki, karatecy się nie poddają - walcz, uda się

Użytkownik anonimowy
300 zł

Użytkownik anonimowy

Trzymamy kciuki i życzymy jak najszybszego pokonania "wroga" :)

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Trzymaj się Mistrzu!

KP

Krystian Papierkiewicz

Mama umarła na raka trzy dni temu i zawalił się cały świat. Wy zwyciężycie - wierzę w Was ale znam Wasz ból. Będę miał więcej - wpłacę więcej. Pozdrawiam.

50 zł

Jakub Świątek

Powodzenia, walczcie!

Użytkownik anonimowy
15 zł

Użytkownik anonimowy

Dla Mareka!

Użytkownik anonimowy
100 zł

Użytkownik anonimowy

Wspieram, polecam was Panu

Użytkownik anonimowy
100 zł

Użytkownik anonimowy

Trzymam kciuki za cud

NK
100 zł

NADIKA Kałamucki

Zdrówka kolego

MR
20 zł

Marta Rosińska

Zdrówka!

PC
25 zł

Paulina Chyt

Bądź dzielny! Wszystko będzie dobrze

DM
200 zł

Dorota Murawska

Trzymam kciuki

Użytkownik anonimowy
10 zł

Użytkownik anonimowy

Powodzenia !!!

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

Niech Bóg ma Cię w opiece.

J
25 zł

JOANNA

Dużo siły życzę musi się udać

Użytkownik anonimowy
100 zł

Użytkownik anonimowy

Dużo wytrwałości i wsparcia najbliższych, a przede wszystkim dużo zdrowia. Dasz radę trzymam kciuki????????

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

zdrówka i siły do walki. mocno trzymamy kciuki

MP
25 zł

Magdalena Przybylska

Mam nadzieję że uda się zebrać daną kwotę. Niewyobrażalne jest to jak musi cierpieć to dziecko a Państwo nic z tym nie robi i rodzice muszą zbierać pieniądze na zrzutce. Chory kraj. Jest to dla mnie nie wyobrażałem co czuje dziecko oraz rodzice chłopca. Trzymaj się mały ????

J

Joanna

Dużo zdrowia dla Was i Waszego synka

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

Wierzę, że się uda ❤️

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

Trzymam kciuki uda sie :) :*

BC
50 zł

Bartosz C.

Powodzenia!

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

Powodzenia. Zdrówka dla synka.

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

Dużo siły i wytrwałości ! Nie wolno się poddawać!

JP
100 zł

Joanna Perry

Bądź silny!! Dacie radę!! ❤

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Zdrówka Kochany ????

JJ
50 zł

Joanna jesionek

Mocno trzymamy kciuki, wysyłamy dobrą energię i serdecznie ściskamy!!!❤️

Użytkownik anonimowy
7 zł

Użytkownik anonimowy

Powodzenia

AB
25 zł

Adam Borowski

Pozdrowienia dla Synka

AS
100 zł

Agnieszka Szmit

Kochani trzymam kciuki!

PT
30 zł

Paweł Tomaszewicz

Zdrowia :)

SZ

Sandra Zawadzka

Kochani trzymajcie się. Jesteśmy z Wami.

Użytkownik anonimowy
11 zł

Użytkownik anonimowy

Oby udało się Wam, mocno sciskam

Użytkownik niezarejestrowany
6 300 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
4 900 zł
Użytkownik niezarejestrowany
B
2 057,20 zł
biuro
MB
2 000 zł
Marcin Banaszyński
Użytkownik niezarejestrowany
2 000 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Dane ukryte
1 600 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
1 000 zł
Dane ukryte
1 000 zł
Małgorzata Świetlik
Użytkownik niezarejestrowany
1 000 zł
Użytkownik niezarejestrowany
I
1 000 zł
Irena Lesniowska
J
1 000 zł
Julita
1 000 zł
Anna Tofil
Dane ukryte
1 000 zł
Dane ukryte
MW
1 000 zł
Michał Wojtas
Użytkownik niezarejestrowany
1 000 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Dane ukryte
1 000 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
1 000 zł
Dane ukryte
A
1 000 zł
Adam
EM
1 000 zł
Elżbieta Malanowska
Dane ukryte
1 000 zł
Dane ukryte
Użytkownik niezarejestrowany
800 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
800 zł
Użytkownik niezarejestrowany
RB
600 zł
renata bielecka
ZS
500 zł
Z sercem z Wami
Dane ukryte
500 zł
Dane ukryte
KJ
500 zł
Kasper Jędrzychowski
Użytkownik niezarejestrowany
500 zł
Użytkownik niezarejestrowany
M
500 zł
Marek
W
500 zł
Wojtek R.
AL
500 zł
Aleksandra Leśniowska
Dane ukryte
500 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
500 zł
Dane ukryte
A
500 zł
Adrian
AS
407 zł
Agnieszka Sichau
ZI
400 zł
ZOSIA I ANDRZEJ
KR
400 zł
Katarzyna Rydzon
Użytkownik niezarejestrowany
300 zł
Użytkownik niezarejestrowany
E
300 zł
Elzbieta Skorzewska
SM
300 zł
Slawomir Mankowski
PS
300 zł
Przemysław Stypik
Dane ukryte
300 zł
Dane ukryte
KM
300 zł
Katarzyna Milaszewska
Dane ukryte
300 zł
Dane ukryte
B-
300 zł
Bartek - karate
Dane ukryte
300 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
300 zł
Dane ukryte
AG
200 zł
Anna Garbacz/ Maria Szulc
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Użytkownik niezarejestrowany
200 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
A
200 zł
Aleksandra Majerczyk
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
AG
200 zł
Alina Grycz
L
200 zł
lazi1
AM
200 zł
Adam Muzioł
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
MD
200 zł
MARIANNA DOMAŃSKA
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
200 zł
Michał Piłatowski
PG
200 zł
Paweł Grodecki
RB
200 zł
Renata Bartosiewicz-Cielecka
DM
200 zł
Dorota Murawska
E
200 zł
Elwira i Michal Michniaccy
KP
200 zł
Kamil Pilarski
WD
200 zł
Wiesława Domian
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
MC
200 zł
Michal Cichosz
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
AT
200 zł
Aleksandra Tuchowska
MK
200 zł
Marcin Kosmal
MB
200 zł
Marek Biernat
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
AR
200 zł
Anna Rojewska
MP
200 zł
Marek Pankiewicz
HK
200 zł
Hania Kempkiewicz
MD
150 zł
Małgorzata Denkiewicz
Dane ukryte
150 zł
Dane ukryte
AR
135 zł
Anna Rychard-Kuciak
KF
120 zł
Kamila Frej
DC
100 zł
Dawid Chmielowiec
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
MW
100 zł
Magdalena Witczak
WS
100 zł
Wojtek Sadowski
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
AD
100 zł
Anna Dumała
RP
100 zł
Remigiusz Pizon
MS
100 zł
Magdalena Salak
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
M
100 zł
Małgorzata
JW
100 zł
joshua wilson
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
J
100 zł
Joanna perry
AS
100 zł
Agnieszka Szmit
IW
100 zł
Iwona Wiercińska
D
100 zł
Danuta
ZB
100 zł
Zenon Barbara Hołota
MW
100 zł
Marta Wolny
Użytkownik niezarejestrowany
100 zł
Użytkownik niezarejestrowany
J
100 zł
jacek
KM
100 zł
Karol Majewski
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
KS
100 zł
Krzysztof Stobrawa
R
100 zł
Ryszard Partyka
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
ŁH
100 zł
Łukasz Hirsch
AW
100 zł
Anna Waluszko
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
M
100 zł
Maria Tofil
Użytkownik niezarejestrowany
100 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
AB
100 zł
Artur Bobrowski
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
P
100 zł
Patrycja
ŁB
100 zł
łukasz biliński
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
AM
100 zł
asia majerczyk
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
P
100 zł
Polipyridion
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
MP
100 zł
Magdalena Piekart
MP
100 zł
Małgorzata Podkrólewicz
Amelia Trzepacz
100 zł
Amelia Trzepacz
EW
100 zł
Elżbieta Wilk
PZ
100 zł
Piotr Zietara
O
100 zł
Olga
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
IK
100 zł
Iwona kęsicka
M
100 zł
multanka
A
100 zł
Agnieszka
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
AU
100 zł
Aleksandra Urbaniak
LZ
100 zł
Lukasz Zajac
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
IN
100 zł
Irena Niedzwiedzka
RG
100 zł
Rafał Grotnik
A
100 zł
Alicja
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
S
100 zł
Seweryn B.
M
100 zł
Mariusz Kałamucki
B
100 zł
Basia
PG
100 zł
Paweł Grodecki
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
I
100 zł
iwona stępnikowska
MW
100 zł
Michał Wąsik
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
KK
100 zł
Karolina Kopańska
Katarzyna Miller-Litwinowicz
100 zł
Katarzyna Miller-Litwinowicz
K
100 zł
Kasia i Jacek
DS
100 zł
Dorota Schmelter
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
KJ
100 zł
klaudia jachira
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
AS
100 zł
Adam Skrzypczak
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Użytkownik niezarejestrowany
100 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
BK
100 zł
Barbara Kowalska
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
R
100 zł
Rafal Czyzewski
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
MW
100 zł
Magdalena Wolska-Mazurek
U
100 zł
Ula
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
MK
100 zł
Mariusz Kolwas
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
KG
100 zł
Karolina Gojny
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
K
100 zł
Kam
RS
100 zł
Roman Sputo
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
AJ
100 zł
Agnieszka Jabłońska
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
MP
100 zł
Magda Pietras
D
100 zł
Dominika
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
MW
100 zł
Mateusz Wełna
MS
100 zł
mariusz sikora
Dane ukryte
90 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
81 zł
Dane ukryte
Użytkownik niezarejestrowany
70 zł
Użytkownik niezarejestrowany
PP
59 zł
Paweł Polit
PL
50 zł
Przemek Lisowski
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
AS
50 zł
Anna Selmaj
RB
50 zł
Robert Boczek
AP
50 zł
Anna Partyka
AS
50 zł
Anita Sprawka
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
N
50 zł
Nawroki Kate
D
50 zł
Dominika
IJ
50 zł
Izabela Jankun
ŁB
50 zł
Łukasz Barej
KM
50 zł
Kacper Mleczak
SK
50 zł
Sebastian kraska
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
W
50 zł
Wilinski
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
KC
50 zł
Krzysztof Chromiński
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
N
50 zł
Natalia
A
50 zł
Alicja Dalkowska
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
M
50 zł
Milena
MJ
50 zł
Maciej Janiak
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
EP
50 zł
Ewelina Pilarska
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
PP
50 zł
Piotr Pietrucha
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
A
50 zł
Aleksandra
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
AC
50 zł
Anna Chruścińska
KI
50 zł
Katarzyna i Michal Karepin
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
J
50 zł
Jaro
JB
50 zł
Jolanta Borek
JB
50 zł
Justyna Bodurka
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
JK
50 zł
Jacek Kuśnierek
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
I
50 zł
Izabela Marek
JJ
50 zł
Jarek J
A
50 zł
Adam Przybyła
A
50 zł
Andrzej
B
50 zł
Beata
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
J
50 zł
Jolanta
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
J
50 zł
Jadwiga Bartczak
AS
50 zł
Andrzej Szkuciak
50 zł
Małgorzata Ślesińska
H
50 zł
Halina partyka
K
50 zł
kasia
WD
50 zł
Weronika Dwojakowska
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
H
50 zł
Hanna
MP
50 zł
Mateusz Pepłowski
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Użytkownik niezarejestrowany
50 zł
Użytkownik niezarejestrowany
M
50 zł
Michał Stolarski
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
50 zł
Jakub Świątek
TA
50 zł
Tomasz A
R
50 zł
Rudi
PD
50 zł
Piotr Dębczak
GW
50 zł
Grazyna Wolanska
Użytkownik niezarejestrowany
50 zł
Użytkownik niezarejestrowany
MP
50 zł
Monika Podsadna
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
NG
50 zł
Natalia Giżewska
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
M
50 zł
Marcin
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
EK
50 zł
Ewelina Kocuba
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
M
50 zł
Michal
Użytkownik niezarejestrowany
50 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
S
50 zł
Sylwia
MM
50 zł
Małgorzata Mozer
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
S
50 zł
Sebastian
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
N
50 zł
Natalia
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
JK
50 zł
Joanna Kołtoniak
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
JK
50 zł
Jacek Kędryna
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
BO
50 zł
Bartosz Ostojski
Użytkownik niezarejestrowany
50 zł
Użytkownik niezarejestrowany
JS
50 zł
Justyna Sirant-Zborowska
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
MB
50 zł
Małgorzata Byczyk-Robaszkiewicz
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
BC
50 zł
Bartosz C.
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
B
50 zł
Bozena
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Użytkownik niezarejestrowany
50 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Użytkownik niezarejestrowany
50 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
50 zł
Użytkownik niezarejestrowany
JK
50 zł
Joanna Kwiatkowska
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
BB
50 zł
Bil Bartosz
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
G
50 zł
Gabriela
M
50 zł
Moris
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
UN
50 zł
Urszula Nawrocka
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
ER
50 zł
Elzbieta Roszko
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
M
50 zł
Magdalena
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
AK
50 zł
Anna Krzemiędak
J
50 zł
Joanna, Rafał i Staś
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
M
50 zł
Mateusz szalek
MK
50 zł
Monika Kłoczko
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
AS
50 zł
Anna Sawczyn
AK
50 zł
Adam Kwiatkowski
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
BZ
50 zł
Barbara Zielińska
KK
50 zł
Karolina Kucinska
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
A
50 zł
Andrzej
MW
50 zł
Monika Wiktorska
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
DT
50 zł
Dorota Tkaczyk
A
50 zł
Aga G
Użytkownik niezarejestrowany
50 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
K
50 zł
Krzysztof
D
50 zł
Dominika Hać
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
L
50 zł
Lubczyk
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
MK
50 zł
Magdalena Kendyk
M
50 zł
Marta
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
W
50 zł
Wojciech Bączkowski
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
45 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
44 zł
Dane ukryte
M
40 zł
Malwina
Dane ukryte
40 zł
Dane ukryte
J
40 zł
Justyna
Dane ukryte
40 zł
Dane ukryte
A
35 zł
Andrzej
WK
35 zł
Weronika Komajda
Dane ukryte
35 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
30 zł
Dane ukryte
Użytkownik niezarejestrowany
30 zł
Użytkownik niezarejestrowany
P
30 zł
Pat
P
30 zł
Paweł
Użytkownik niezarejestrowany
30 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
30 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Dane ukryte
30 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
30 zł
Dane ukryte
A
30 zł
Aleksandra
Dane ukryte
30 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
A
25 zł
Agnieszka
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
AZ
25 zł
Anna ZIÓŁKOWSKA
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
25 zł
Dorota Żurek
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
EW
25 zł
Ewa Wijatkowska
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
M
25 zł
Monika
JK
25 zł
Joanna Kukawka
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
K
25 zł
Kordian kałwal
TK
25 zł
Teresa Kamińska
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
WI
25 zł
Wojtek i Ola
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
KD
25 zł
Krzysztof Dzbanuszek
AB
25 zł
Adam Borowski
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
E
25 zł
Ewa Krewska
PB
25 zł
Paula Brzezińska
AJ
25 zł
Agnieszka Jackiewicz
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
AR
25 zł
Angelika Rogowska
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
25 zł
Paweł Zamojć
AK
25 zł
Anna Kulczyńska
Ł
25 zł
Łukasz K.
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
TS
25 zł
Tomasz Stupak
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
A
25 zł
Anna
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
AS
25 zł
Agnieszka Stankowska
M
25 zł
Maciej Niemczycki
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
M
25 zł
Maniuni
KR
25 zł
Kamil Rybacki
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
G
25 zł
Grzegorz
KS
25 zł
Krzysztof Stefański
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
PC
25 zł
Paulina Chyt
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Laura,Magda i Maciek
25 zł
Laura,Magda i Maciek
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
AP
25 zł
Adriana Pankiewicz-Pawłasek
M
25 zł
Magdalena
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
MP
25 zł
Malgorzata Palkowska
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
A
25 zł
Agnieszka
MP
25 zł
Magdalena Przybylska
MJ
25 zł
Marta Jasińska
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
MT
25 zł
Marcin Tomaszewski
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
KB
25 zł
Karina Balicka
WR
25 zł
Wioletta Rokicka
M
25 zł
Magda
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
AM
25 zł
Agnieszka Marzec
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
O
25 zł
Ola
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
K
25 zł
Kasia S.
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
I
25 zł
Iwona
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
SK
25 zł
Sylwia Korycka
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
JO
25 zł
Jola Owczarzak
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
M
25 zł
Michał Danisz
J
25 zł
JOANNA
WZ
25 zł
Wojciech Zborowski
W
25 zł
Wioletta Korbela
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
25 zł
Barbara Łenc
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
MG
25 zł
Monika Gonciarz
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
AM
25 zł
Agnieszka Marszałek
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
KU
25 zł
Katarzyna Urbańska
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
MS
25 zł
Maria Stępińska
M
25 zł
monika
MI
25 zł
Maciek i Patrycja
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
I
25 zł
Izabela
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Użytkownik niezarejestrowany
20 zł
Użytkownik niezarejestrowany
WO
20 zł
Wojciech Osiński
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
20 zł
Emil Zając
E
20 zł
Elżbieta Celka
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
M
20 zł
Magda S.
P
20 zł
Paweł
R
20 zł
RRR
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
MM
20 zł
Magdalena Martyka
KL
20 zł
Krzysiek Linkedin
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
BD
20 zł
Bożena Durasiewicz
MR
20 zł
Marta Rosińska
Użytkownik niezarejestrowany
20 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
L
20 zł
Luckyluck
EK
20 zł
Emilia Kulawiak
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
O
20 zł
olga dragan
ZS
20 zł
Zofia Siąkajło
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
B
20 zł
Blanka
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
18 zł
Dane ukryte
JS
15 zł
Jarosław Syper
B
15 zł
Beata
PW
15 zł
Przemysław Wicher
O
15 zł
Ola
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
MB
15 zł
Małgorzata Bukowiecka
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
RN
15 zł
Robert Nożewski
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
A
15 zł
Adi
Dane ukryte
14 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
12 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
11 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
11 zł
Dane ukryte
EL
10 zł
Evgeni Lapicki
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
M
10 zł
Mariusz slony
P
10 zł
P w
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
J
10 zł
Justyna
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
JW
10 zł
Jarosław Wawak
10 zł
Adam Wojciechowski
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
V
10 zł
Viruss2000
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
B
10 zł
Bartek
J
10 zł
Jacek Jeznach
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
RK
10 zł
Roksana Kolano
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
S
10 zł
Sara
W
10 zł
Wania
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
B
10 zł
BartekKarnia
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Ł
10 zł
Łukasz
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
M
10 zł
mariusz
E
10 zł
EwP
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
I
10 zł
Iwuś
MG
10 zł
Mateusz G
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
K
10 zł
Katarzyna
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
KK
10 zł
Kamil Kmetyk
K
10 zł
Krzysiek
ED
10 zł
Ewa Dyszel
V
10 zł
Viktoriia
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
EK
10 zł
Ewelina Kotowska
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
MG
10 zł
Marcin Gawlik
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Użytkownik niezarejestrowany
10 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
B
10 zł
bwbwiszowaty39
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
DU
10 zł
Daria Ubych
M
10 zł
Monika
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
B
10 zł
bblok
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
E
10 zł
Ela
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
A
10 zł
Aneta
R
10 zł
Rafal Bajak
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
E
10 zł
Emilia
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
M
10 zł
mariusz
Ż
10 zł
Żurakowska
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
AD
10 zł
Agnieszka Duda
V
10 zł
Viktoriia
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
J
10 zł
Jakub
karolina rydel
10 zł
karolina rydel
A
10 zł
Aga
PB
10 zł
Przemysław Bachaj
10 zł
Oliwia Kowalczyk
DK
10 zł
Dawid Kapczyński
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
9 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
9 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
7 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
7 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
D
5 zł
Daria
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
M
5 zł
Magda
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
D
5 zł
darek
MG
5 zł
Marcin Grądziel
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
LM
5 zł
Logan Marbut
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
3 zł
Dane ukryte
M
3 zł
Melanie
Dane ukryte
2 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
2 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
2 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
2 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
1 zł
Dane ukryte
P
1 zł
Patryk
Dane ukryte
1 zł
Dane ukryte
P
1 zł
Patryk
Dane ukryte
1 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
SZ
ukryta
Sandra Zawadzka
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
ŁP
ukryta
Łukasz Piłatowski
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
K
ukryta
Krystian
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
MG
ukryta
Marcin Goldman
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
ukryta
Marek Lis
BK
ukryta
Barbara Kofin
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
R
ukryta
Robert
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
KP
ukryta
KAMILA PUKACKA
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
MH
ukryta
Marzena Harasimowicz
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
PM
ukryta
Piotr Matlingiewicz
UT
ukryta
Urszula Trzasko-Roszyk
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
J
ukryta
Joanna
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
AS
ukryta
Agnieszka Surmiak
M
ukryta
Magda
ukryta
Adrian Rojewski
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
EM
ukryta
Ewa Mazur
EL
ukryta
Ewa Lewoczko
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
KJ
ukryta
Klaudia Jelińska
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
OP
ukryta
Oliwia Podhajna- Pietrzak
ED
ukryta
Ewa Dmochowska
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
A
ukryta
A. Slowinski
KP
ukryta
Krystian Papierkiewicz
A
ukryta
Agnieszka
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
MO
ukryta
Marcin Owczarek
DB
ukryta
Daria Budek
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
ukryta
Magda Żeno
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
PA
ukryta
Patrycja Arendt
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
AK
ukryta
Agnieszka Komoń
LS
ukryta
Lilia Szczeblińska
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
BE
ukryta
Bea Es
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte

Najwięcej środków dzięki udostępnieniom

Pierwsza wpłata

Najwyższa wpłata

Nasi użytkownicy założyli

350 097 zrzutek

Pomóż zebrać 300 000 zł dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

2 294
udostępnień

Zorganizuj własną zrzutkę na dowolny cel:

Google Play
App Store

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.