Album "Wizje natury" Zakończona 17.02.2019r ID: maudbs

Album "Wizje natury"

Zebrano 58 247 zł
z kwoty 28 000 zł

208 %

100 %
WPŁAĆ

Pomóż udostępniając zrzutkę!

2 292
udostępnień

Krótki opis zrzutki (tylko tekst)


Album „Wizje Natury” to inicjatywa Związku Polskich Fotografów Przyrody, której celem jest zaprezentować nasze najlepsze zdjęcia w przepięknej formie.
Również dzięki Twojej pomocy, może powstać najpiękniejszy album poświęcony polskiej dzikiej przyrodzie.


Opis zrzutki (tutaj oprócz tekstu dodasz też zdjęcia - użyj edytora po lewej stronie)

Szanowni Państwo! Zakończyliśmy zbiórkę pieniędzy na album "Wizje natury", informacje o postępach i realizacji projektu są zamieszczane na naszym profilu na Facebooku oraz w zakładce aktualności.

"Wizje natury" - album jakiego nie było!

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami na temat naszej publikacji.Wybrane fotografie

Do udziału w tym projekcie zaproszeni zostali najwięksi pasjonaci fotografii przyrody w Polsce. Naprawdę długo dobieraliśmy najbardziej interesujące fotografie. Wyselekcjonowaliśmy kadry, których nigdy wcześniej nie można było zobaczyć w jednym miejscu!

Nasze wizje natury

Zdjęcia zestawiliśmy w sześć rozdziałów. Przede wszystkim unikaliśmy sztampowego podejścia! Pokazujemy niestandardowe zestawienia tematyczne, jeszcze bardziej podkreślając różnorodne spojrzenia naszych fotografów.

Oprawa graficzna

Zadbaliśmy, aby skład wydawnictwa powierzyć w ręce profesjonalnych grafików. Każde zdjęcie zostanie indywidualnie przygotowane do druku przez specjalistów i fotografów. Doskonałe odwzorowanie barw i szczegółów jest kluczowe w takim wydawnictwie.Co w środku?

Nie zdradzimy wszystkich szczegółów! W trakcie trwania kampanii będziemy publikować informacje o zawartości albumu i opiszemy zawartość kolejnych rozdziałów.

169 zdjęć

Fotografie zwierząt, roślin i krajobrazów, makrofotografia oraz ujęcia z lotu ptaka.

126 autorów

Każdy z nas reprezentuje inne podejście do fotografii, ale łączy nas miłość do polskiej przyrody.

6 rozdziałów

Zdjęcia ułożyliśmy w ciekawą oś narracyjną - takiego albumu jeszcze nie było!

Wymiary

Format albumu to 29x28 cm.

Okładka

Album będzie posiadał twardą oprawę i osobną obwolutę.

Papier

Wysokiej jakości papier kredowy o gramaturze 150 g/m2 (lub 200)


Blisko i daleko.

Weźmiesz jedno ropusze oko, ptasie zielone stopy, wywar z mchu i ... masz pierwszy rozdział albumu :) Zaczynamy od zbliżeń i makro świata. Powoli zmieniamy perspektywę, pokazujemy szersze ujęcia. Miksujemy zbliżenia z dalekimi planami. Efektem jest zaskakujący koktajl różnych fotograficznych smaków.

Dynamicznie i statycznie.

Ptaki są pełne dynamizmu - walczące bataliony, sójka w błotnej kąpieli. Ujęcia krajobrazowe również mogą być pełne ruchu i napięcia. W końcu na kartach albumu pojawia się coraz więcej spokoju i statycznej symetrii.

Ostre i w rozmyciu.

Doskonała ostrość na każdym ziarnku piasku. Zamrożenie chwili w kadrze. Ruch, mgła, specjalne ustawienie parametrów – nieostrości tworzą układ plam, nie odzwierciedlają fotografowanych obiektów. Ostrość jest jednym z ważniejszych środków wyrazu i tematem tego rozdziału.

Obiekty i formy.

Co właściwie tworzy fotografię? Czy jest to ciekawy motyw? Ujęcie pięknego miejsca na ziemi czy ciekawego gatunku? A może to tylko zestaw kresek, faktur, plam barwnych ułożonych we właściwy sposób. Czy redukując przedstawianą rzeczywistość do takich pojedynczych składowych obrazu nadal pokazujemy przyrodę? Odpowiedzi nie damy, pokażemy tylko efekty naszych poszukiwań!

Kolorowo i monochromatycznie.

Feeria barw jesiennych liści. Pojedynczy żywy kolor wybijający się z całości kadru. Przyroda jest pełna różnych, często zaskakujących kolorów. Jednak żeby zbudować nastrój czy podkreślić fakturę tworzymy również ujęcia jednolite tonalnie. Zdjęcia przyrody również bywają czarno-białe.

Pojedyncze i grupowe.

W tym rozdziale to motyw fotografii jest w centrum uwagi. Zliczysz wszystkie żurawie na zdjęciu? Ile szpaków przysiadło na grzbiecie łani? Samotna mrówka wśród tysięcy ziaren piasku. Przyroda pokazana parami. Zestawienia mniej konceptualne, ale wizualnie wspaniałe!W podziękowaniu za wsparcie


Mail z podziękowaniami.

Wyślemy podziękowania e-mailem, a w załączniku znajdziesz jedną z fotografii z albumu, np. do ustawienia na pulpicie :)


Pocztówka

Podziękowania w tradycyjnej formie pocztówki - oczywiście ze zdjęciem z albumu!


Album "Wizje Natury"

Zdecydowanie nagroda główna :)


Zestaw 3 albumów

Bo taką publikacją warto podzielić się z bliskimi :)


Nagrody specjalne: warsztat i plener fotograficzny - wyjątkowa okazja dołączyć do fotografów ZPFP w terenie! (szczegóły poniżej)


... w ciągu kampanii pojawią się nowe nagrody - odwiedzajcie nas!

Nagroda specjalna - udział w plenerze ZPFP.

Zapraszamy do wspólnego udzialu w plenerze fotograficznym!

Tematyka: Fotografowanie atrakcji Bolimowskiego Parku Krajobrazowego

Opis: Będziemy fotografowali rzekę Rawkę, wiosenne kwiaty, okoliczną przyrodę, a także dla chętnych cmentarze wojenne z I wojny światowej. Wieczorami oglądanie zdjęć, ognisko.

Termin: 9-12.05.2019

Miejsce: Budy Grabskie, Bolimowski PK, koło Skierniewic

Informacje i wymagania: Fotografujący muszą posiadać własny sprzęt fotograficzny. Dojazd na własny koszt, istnieje możliwość zabrania się z innymi uczestnikami pleneru, po konsultacji z organizatorem. Zapewniamy nocleg na miejscu.

Organizator: Okręg Łódzki ZPFP

Wartość wsparcia: 700 zł

Nagroda specjalna - warsztat fotograficzny.

Indywidualny warsztat fotografowania zwierząt.

Tematyka: Fotografowanie zwierząt w naturalnym środowisku

Opis: Będziemy fotografowali zwierzęta, w szczególności ptaki, związane ze środowiskiem wodnym – rozlewiskami, podmokłymi łąkami, brzegami wód. W zależności od aktualnej sytuacji przyrodniczej i dostępności miejsc fotografowania, będą to inne gatunki i inaczej fotografowane.

Termin i czas trwania: Rok 2019 – dokładna data do ustalenia, przez cały rok można wykonać ciekawe ujęcia, a przede wszystkim spędzić wyjątkowy dzień na łonie dzikiej przyrody. Na fotografowaniu spędzimy jeden dzień (sobota lub niedziela)

Miejsce: Województwo łódzkie (wyjazd z Łodzi, możliwe spotkanie na miejscu)

Informacje i wymagania: Fotografujący musi posiadać własny sprzęt, optymalnie teleobiektyw (o ogniskowej minimum 300mm). Jednak w przypadku nieposiadania takiego zestawu, istnieje możliwość dostosowania zakresu warsztatu do posiadanego aparatu lub ukierunkowanie spotkania na obserwacje, a nie fotografowanie.

Organizator: Jerzy Grzesiak, Okręg Łódzki ZPFP (www.JerzyGrzesiak.pl)

Wartość wsparcia: 800 złBudżet i harmonogram

Wszystkie środki uzyskane podczas zbiórki zostaną spożytkowane na druk albumu. Jeśli przekroczymy nas cel finansowy wydrukujemy więcej egzemplarzy. Być może zwiększymy również liczbę stron albumu i gramaturę papieru. Jest to inicjatywa non-profit - nie będziemy sprzedawać wydrukowanych egzemplarzy.

Od momentu zakończenia zbiórki potrzebujemy ok. 1-1,5 miesiąca na wydrukowanie i wysyłkę albumów. Czynnikiem ryzyka jest odwzorowanie kolorów w druku. Podczas drukowania będziemy to skrupulatnie kontrolować i jeśli kolory nie będą nam odpowiadać czas na druk może się wydłużyć.

Wysyłka - album za wskazaną kwotę wsparcia możemy wysłać jedynie na terenie Polski. Jeśli chcesz wskazać adres zagraniczny, prosimy o indywidualny kontakt.Non - profit

ZPFP to organizacja non-profit. nie będziemy sprzedawać albumu, można go uzyskać tylko podczas tej zbiórki.


Bądź na bieżąco i śledź nasz profil na FB

środa, 17 kwietnia 2019 o 14:47

W imieniu Związku Polskich Fotografów Przyrody oraz zespołu projektowego chcemy jeszcze raz serdecznie podziękować za wsparcie wydania albumu „Wizje natury”! Od zakończenia zbiórki minęło już trochę czasu, toteż chcemy zdać relację z postępów prac oraz zaktualizować informację o terminie realizacji zamówień. Przede wszystkim musimy się pochwalić – zebraliśmy prawie 200% potrzebnych środków. W trakcie kampanii udało nam się również pozyskać partnerów instytucjonalnych – Województwo Kujawsko-Pomorskie oraz Kampinoski Park Narodowy. Dzięki dodatkowym środkom finansowym będziemy mogli zdecydowanie zwiększyć objętość albumu! Tak jak deklarowaliśmy w materiałach informacyjnych – dodajemy nowe strony, zestawiamy nowe fotografie. Zdecydowaliśmy się również na wydanie albumu na grubszym papierze, żeby doświadczenie z oglądania albumu było jeszcze bardziej wyjątkowe. Niestety zwiększenie objętości, zebranie nowych zdjęć, a przede wszystkim prace koncepcyjne nad aktualizacją składu, wymagają czasu. Stawiamy przede wszystkim na wysoką jakość. Obecnie kończymy te wszystkie czynności, ale musimy przyznać, że spóźnimy się z dostarczeniem finalnego efektu prac. Zdajemy sobie sprawę, że ta informacja może być rozczarowująca, ale zapewniamy – warto poczekać. W zaktualizowanym albumie znalazło się miejsce dla ok. 140 autorów, ponad 190 zdjęć na ponad 220 stronach! Chcielibyśmy zaprezentować przybliżony harmonogram naszych najbliższych działań: · Zakończyliśmy układanie zdjęć, zestawienie autorów oraz obróbkę dodatkowych fotografii. · Do końca kwietnia opracujemy ostateczny skład albumu. · W celu zapewnienia wysokiej jakości chcemy przeprowadzić wydruk próbny metodą cyfrową – zakładając brak znaczących zmian, pod koniec maja powinniśmy oddać gotowy plik do drukarni. · Druk zajmie do 4 tygodni (w przypadku braku zastrzeżeń i koniecznych zmian). · Album powinien zostać zatem wydrukowany pod koniec czerwca, a dostarczony do Państwa w lipcu. Jeszcze raz serdecznie przepraszamy za opóźnienie, ale jest ono wywołane jedynie pozytywnymi zmianami w albumie. Będzie w nim jeszcze więcej zachwycających „wizji natury”!

Aby dodać komentarz lub

KS
80 zł

Kacper Szczurek

Powodzenia! ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ

AS
80 zł

Agnieszka Szulim

ul. Stanisławowska 53, 05-079 Okuniew

ES
1 zł

Ewelina szafranek

Powodzenia

MM
1 zł

Mateusz Malinowski

Powodzenia

AJ
1 zł

Agata janicka

Powodzenia

S
1 zł

Sandra

Powodzenia

Użytkownik anonimowy
1 zł

Użytkownik anonimowy

SK
80 zł

Slav Kiryluk

Wyjątkowa inicjatywa! Lepiej ją wesprzeć późno niż wcale.

EC
200 zł

Elizeusz Cieślik

Jestem zaskoczony wielkością projektu !!!

BG
90 zł

Bohdan Galiński

ul. Sucharskiego 1 m 88 ; 01-390 WARSZAWA

MW
140 zł

Mieczysław Wroński

Albumy - 2 egzemplarze proszę przesłać na adres: Mieczysław Wroński, Al. Jana Pawła II 9 m 97, 37-450 Stalowa Wola

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Łapcie na album :3

KK
100 zł

Krystyna Kaczmarek

Zapowiada się piękny album. Dziękuję :)

mam mało ,ale zawsze cos wspieram z całego serducha i przy okazji zapraszam nq swoją utvytk . glupio tak sie wcinac ze swoja ale inaczej by sie nikt nie dowiedział , pozdrawiam cieplo ☺

Najważniejsze w życiu to mieć pasje. Zapraszam na moją zrzutkę, na której zbieram na rozwiniecie pasji mojej dziewczyny. ID: n6zpvz

Super inicjatywa❤❤ Zapraszam również na moją zrzutkę: 7c4z3g

Miłosz Jastrzębski

Cos pięknego ;) Tez prowadzę zrzutkę ;) roznieś interesuje się fotografia tylko ze mnie interesuje bardziej fotografia dziecięca ❤️ lecz koszta kursów są drogie

ZP
80 zł

Zofia Płuciennik

Świetna inicjatywa!

Już prawie dobrnęliśmy do końca ! Bardzo się cieszę, bo to fajna inicjatywa :) Trzymam kciuki :)

Też prowadzę zrzutkę na rzecz mamy, sytuacja jest dość ciężka, może ktoś pomoże ? id: 4ra77s. Dziękuję !

MK
210 zł

Magdalena Klopott

Czekam z niecierpliwością ;)

ER
150 zł

Ewa Romanow-Pękal

Piękna inicjatywa!

MK
70 zł

Mirosław Król

W końcu!

AJ
360 zł
Artur Jurkowski
BK
350 zł
Barbara Kreft
TN
300 zł
Tomasz Niedźwiedź
M
250 zł
Mateusz Ściborski
LW
220 zł
Leszek Wasielewski
JK
220 zł
Jarosław Krawczyński
JC
218 zł
Jacek Chmielewski
MK
211 zł
Mariusz Kanonowicz
MK
210 zł
Magdalena Klopott
SS
210 zł
Sławomir Szwed
Maciej Cichosz
210 zł
Maciej Cichosz
PN
210 zł
Paweł Niemiec
ŁK
210 zł
Łukasz Koba
WK
210 zł
Wiesław Kościukiewicz
PS
210 zł
Piotr Statkiewicz
SS
210 zł
Sebastian Sołtyszewski
KW
210 zł
Krzysztof Wojciechowski
DK
210 zł
Dorota Kycia
A
210 zł
Arek Sikora
Dane ukryte
210 zł
Dane ukryte
A
210 zł
Arek Sikora
MK
210 zł
Małgorzata Książkiewicz
RK
210 zł
Robert Klecha
JS
210 zł
Jakub Spodymek
M
210 zł
margeritka2
MD
210 zł
Monika Dyner
D
210 zł
dzaton
AK
210 zł
Artur Kamiński
LW
210 zł
Leszek Wasielewski
Dane ukryte
210 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
210 zł
Dane ukryte
Użytkownik niezarejestrowany
210 zł
Użytkownik niezarejestrowany
AK
210 zł
Andrzej Kozak
P
210 zł
Paweł
ŁK
210 zł
Łukasz Kuczkowski
KK
210 zł
KRZYSZTOF KUHN
PG
210 zł
Piotr Górny
SS
210 zł
Sebastian Sołtyszewski
KK
210 zł
KRZYSZTOF KUHN
BB
210 zł
Bogdan Brewka
SK
210 zł
Sebastian Krupa
Dane ukryte
210 zł
Dane ukryte
GS
210 zł
Grażyna Strządała
N
210 zł
Natalia Śpiewla-Hojdys
J
210 zł
Jakub Rajchman
EC
200 zł
Elizeusz Cieślik
KM
200 zł
Krzysztof Musiał
ZC
200 zł
Zenon Czeraszkiewicz
WL
200 zł
Waldemar Lipka
MN
180 zł
Maciej Nowak
ZU
160 zł
Zygmunt Urzędnik
MI
160 zł
Marek i Iwona Szyler
ER
150 zł
Ewa Romanow-Pękal
AW
150 zł
Andrzej Woźniak
AS
150 zł
Anna Szczepanowska
A
145 zł
albumwizjenatury
MP
145 zł
Marcin Parzybut
PK
140 zł
Piotr Kuczyński
KF
140 zł
Krzysztof Foryszewski
Y
140 zł
yuka5
AS
140 zł
Arkadiusz Swędrzyński
M
140 zł
Michal Broda
Użytkownik niezarejestrowany
140 zł
Użytkownik niezarejestrowany
AH
140 zł
Aneta Horodyńska
BC
140 zł
Bartłomiej Cyz
KK
140 zł
Krzysztof Kępa
AG
140 zł
Alina Garska
PZ
140 zł
Paweł Zwolankiewicz
RS
140 zł
Romina Sęk
140 zł
Mateusz Świtała
Dariusz Tyrpin
140 zł
Dariusz Tyrpin
TD
140 zł
Tomasz Duda
LG
140 zł
Leopold Grela
JK
140 zł
Jarosław Klej
WF
140 zł
Waldemar Feculak
L
140 zł
lori76
BO
140 zł
Bartłomiej Okuniewski
MK
140 zł
Marek Klewiado
MN
140 zł
Marcin Nowakowski
IW
140 zł
Inka Wieczeńska
MR
140 zł
Maciej Rosiak
LR
140 zł
Leszek Ruta
BS
140 zł
Bogdan Stefański
J
140 zł
januszk
JS
140 zł
Joanna Stańczak
JJ
140 zł
Jacek Jezierski
KW
140 zł
Kamila Wiśniewska-Hałka
140 zł
Igo Anuszkiewicz
140 zł
SMD Zbigniew Zimny
KU
140 zł
Kancelaria Ubezpieczeń Dominika Gawłowska
RK
140 zł
Roman Kasprzyk
R
140 zł
rsasiadek
MW
140 zł
Mieczysław Wroński
KW
140 zł
Katarzyna Wadych
PM
140 zł
Paweł Marczakowski
Dane ukryte
140 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
140 zł
Dane ukryte
ML
140 zł
Marcin Laskowski
JW
140 zł
Janusz Walczak
140 zł
Marek Bauer
WH
140 zł
Wanda Hałatienko
JM
140 zł
Janusz Monkiewicz
Dane ukryte
140 zł
Dane ukryte
WK
140 zł
Wojciech Kotliński
J
140 zł
Justyna Brzegowa
EK
140 zł
Ewa Kozlowska
AU
140 zł
Adam Ulanowski
MP
140 zł
Monika Piechurowska
BB
140 zł
Beata Budzyńska
KK
140 zł
Konrad Krawczyk
SS
140 zł
Sylwester Sikora
Dane ukryte
140 zł
Dane ukryte
TP
140 zł
Tomasz Pradel
BM
140 zł
Bartłomiej Mącior
Dane ukryte
140 zł
Dane ukryte
I
140 zł
irek
MD
140 zł
Maciej Dwornik
KK
140 zł
Krzysztof Korc
AS
140 zł
Andrzej Szuksztul
KC
140 zł
Katarzyna Chrząścik
AG
140 zł
adrian grela
JR
140 zł
Jarosław Rogaczewski
MW
140 zł
Michał Walasz
Elzbieta Weron
140 zł
Elzbieta Weron
MM
100 zł
Małgorzata Markuszewska
MW
100 zł
Małgorzata Witeska
RM
100 zł
Rafał Mól
KK
100 zł
Krystyna Kaczmarek
MG
100 zł
Magdalena Grzybek
UF
100 zł
Urszula Frydrych
JJ
100 zł
Józef Jadacki
KR
90 zł
Katarzyna Rozya
AW
90 zł
Adam Wysocki
BO
90 zł
Beata Ostachowicz
BG
90 zł
Bohdan Galiński
Dane ukryte
90 zł
Dane ukryte
JO
90 zł
Jolanta Orzłowska
Dane ukryte
90 zł
Dane ukryte
P
90 zł
p.urszula
Użytkownik niezarejestrowany
90 zł
Użytkownik niezarejestrowany
M
90 zł
Marcin K
GZ
90 zł
Grzegorz Zieleniec
85 zł
Hanna Żelichowska
MM
85 zł
Magdalena Majewska
EW
85 zł
Edyta Werner
MK
85 zł
Małgorzata Kawa
Użytkownik niezarejestrowany
85 zł
Użytkownik niezarejestrowany
AG
85 zł
Anna Grzeszczak
Dane ukryte
85 zł
Dane ukryte
MM
81 zł
Michał Mazur
AK
80 zł
Adam Korol
MW
80 zł
Małgorzata Wieczorek
MZ
80 zł
Michał Zembrzycki
KG
80 zł
Klaudia Gębala
JU
80 zł
Janusz Ulatowski
Dane ukryte
80 zł
Dane ukryte
KM
80 zł
Krzysztof Mikulski
80 zł
Łukasz Struk
SB
80 zł
Szymon Bala
RM
80 zł
Radosław Makowczyński
AJ
80 zł
Andrzej Jeziorowski
JK
80 zł
jolanta kozłowska
K
80 zł
Kasia Banasik-Kozlowska
PB
80 zł
Przemysław Baszyński
BC
80 zł
Bogusław Czarnecki
DK
80 zł
Dariusz Kaliszuk
GR
80 zł
Grzegorz Rompa
DK
80 zł
Dariusz Kowalewski
Dane ukryte
80 zł
Dane ukryte
AD
80 zł
Anna Delegiewicz
M
80 zł
Maciej Faruga
KM
80 zł
krzysztof modrzejewski
JS
80 zł
Jolanta Sawiuk
MK
80 zł
Michal Ksiazkiewicz
80 zł
Agnieszka Pazera
Dane ukryte
80 zł
Dane ukryte
ZR
80 zł
Zdzisław Raczkowski
Dane ukryte
80 zł
Dane ukryte
80 zł
Katarzyna Świętochowska
BZ
80 zł
Bartosz Ziółkowski
KJ
80 zł
Kurasik Jarosław
R
80 zł
rossa.krzysztof
MG
80 zł
Maciej Gwiazda
JM
80 zł
Jerzy Maskiewicz
80 zł
Jacek Trybuś
MP
80 zł
Michał Piekarski
WS
80 zł
Waldemar Szaniawski
MB
80 zł
Marcin Baszyński
TP
80 zł
Tomasz Puszczyński
RT
80 zł
Robert Toczewski
DK
80 zł
Dariusz Kwiatkowski
80 zł
Marek Żyliński
WC
80 zł
Włodek Chrzanowski
JW
80 zł
Jerzy Witkowski
KN
80 zł
Katarzyna Nowaczyk
SS
80 zł
Sławomir Stempczyński
80 zł
Krzysztof Sadowski
AZ
80 zł
Arleta Zajączkowska-sadlok
Dane ukryte
80 zł
Dane ukryte
MC
80 zł
Maja Celuch
TN
80 zł
Tomasz Niewęgłowski
PS
80 zł
Paweł Sławski
80 zł
Dariusz Glina
G
80 zł
Grzegorz Winnicki
MW
80 zł
Magdalena Właszek
Dane ukryte
80 zł
Dane ukryte
MK
80 zł
Michał Karwowski
80 zł
Grzegorz Zajac
JK
80 zł
Jarosław Krokoszyński
R
80 zł
Radek
AK
80 zł
Artur Kaleta
P
80 zł
Paweł Jakubek
PN
80 zł
Piotr Nieznański
MD
80 zł
Magdalena Dembińska
BT
80 zł
Bożena Tworek
W
80 zł
Wojciech Konikowski
AK
80 zł
Agnieszka Kaźmierska
B
80 zł
Bartek
WT
80 zł
Wojciech Tesarowicz
ŁK
80 zł
Łukasz Kulak
AR
80 zł
Andrzej Rapakj
RW
80 zł
Robert Woś
WJ
80 zł
Witold Jakubowski
Użytkownik niezarejestrowany
80 zł
Użytkownik niezarejestrowany
MK
80 zł
Mirosław Kleczkowski
AZ
80 zł
Andrzej Zakrzewski
M
80 zł
magda ziemann
80 zł
Andrzej Krawczyk
Użytkownik niezarejestrowany
80 zł
Użytkownik niezarejestrowany
T
80 zł
Tomasz Gurdziołek
80 zł
Tomasz Wróżek
AP
80 zł
Andrzej Pochopień
RR
80 zł
Roman Rekut
AH
80 zł
Alexandre Hennion
IS
80 zł
Izabela Serafin
JD
80 zł
Jolanta Dziurdź
RT
80 zł
Radosław Trzciński
SK
80 zł
Sylwester Kocot
MK
80 zł
Michał Książkiewicz
PB
80 zł
Piotr Blachliński
A
80 zł
Anna Goc-Antosik
ŁG
80 zł
Łukasz Gwiździel
GC
80 zł
Grażyna Ciechanowska
TG
80 zł
Tomasz Gontarek
ZS
80 zł
Zofia sadlowska
KD
80 zł
Krzysztof Dobek
PP
80 zł
Paweł Pawlak
PS
80 zł
Piotr Szczypka
TD
80 zł
Tomasz Dawid Duda
SK
80 zł
Slav Kiryluk
WS
80 zł
Wojciech Szkutnik
WP
80 zł
Wacław Padowski
MR
80 zł
Maciej Rodziewicz
Dane ukryte
80 zł
Dane ukryte
DK
80 zł
Dariusz Kłos
M
80 zł
Mariusz Kosecki
AK
80 zł
Adela Krzyśków
80 zł
Tomasz Zowada
MD
80 zł
Michał Dąbrowski
AZ
80 zł
Arek Zegadło
ZU
80 zł
Zygmunt Urzędnik
WW
80 zł
Waldemar Wąsik
MB
80 zł
Maria Bylina
SS
80 zł
Sylwia Sawicka-Golonko
80 zł
Piotr Woliński
Dane ukryte
80 zł
Dane ukryte
RK
80 zł
Robert Kliś
Dane ukryte
80 zł
Dane ukryte
MM
80 zł
Marcin Maciejewski
IT
80 zł
Iwona Tokarzewska
AK
80 zł
Agnieszka Kumorek
M
80 zł
MARIA STĘPNIEWSKA-JANOWSKA
ŁW
80 zł
Łukasz Wróblewski
AG
80 zł
Anna Granat
SR
80 zł
Sławek Rogalski
PS
80 zł
Piotr Szumigaj
80 zł
Józef Żyliński
WL
80 zł
Wiesław Lipiec
GL
80 zł
Gabriela Larm
TR
80 zł
Tomasz Rosik
JZ
80 zł
JAN ZIĘBA
PT
80 zł
Patrycja Tomczak
Dane ukryte
80 zł
Dane ukryte
MT
80 zł
Mateusz Tront
GK
80 zł
Grażyna Kołodziejczyk-Zając
DC
80 zł
Damian Cyfka
MK
80 zł
Marcin Kamela
WS
80 zł
Wojciech Siejka
TS
80 zł
Tomasz Stasiak
RD
80 zł
Robert Dominowski
ZP
80 zł
Zofia Płuciennik
KW
80 zł
Krzysztof Wojciechowski
ŁS
80 zł
Łukasz Stępień
RW
80 zł
Rafał Wyszyński
WP
80 zł
Wojciech Pawlak
Użytkownik niezarejestrowany
80 zł
Użytkownik niezarejestrowany
AS
80 zł
Andrzej Skora
TF
80 zł
Tomasz Florczuk
DW
80 zł
Dariusz Wojciechowski
WS
80 zł
Wojciech Secomski
TG
80 zł
TOMASZ GRZYWACZ
MW
80 zł
Marcin Wolczko
WK
80 zł
Wiesław Król
AL
80 zł
Anna Lasocka
JK
80 zł
Janusz Kasprzak
80 zł
Daniel Kopacz
ŁK
80 zł
Łukasz Kulak
PT
80 zł
Piotr Tumidajski
Dane ukryte
80 zł
Dane ukryte
PS
80 zł
Piotr Szewczyk
AS
80 zł
Agnieszka Szulim
MB
80 zł
Marcin Bula
MN
80 zł
Marta Nowakowicz-Jankowiak
BK
80 zł
Beata Karpińska
PD
80 zł
Przemysław Degórski
80 zł
Ryszard Borkowski
MP
80 zł
mariusz pawelec
MS
80 zł
Marlena Saks-Miłosz
TP
80 zł
Tomasz Proszek
AM
80 zł
Andrzej Musiński
DK
80 zł
Dorota Kukurowska
BL
80 zł
BOGUSŁAW LEBIEDZIŃSKI
KM
80 zł
karolina Mastalerz
Dane ukryte
80 zł
Dane ukryte
M
80 zł
MAGDALENA WYSZTYGIEL
JO
80 zł
Jan Olchówka
A
80 zł
anca.sk
AU
80 zł
Adam Ulanowski
DC
80 zł
Dominika Cybuch
PG
80 zł
Piotr Grzybowski
JW
80 zł
Joanna Walasek
MP
80 zł
Michał Plewnia
MW
80 zł
Marcin Woźniak
KW
80 zł
Karolina Wargocka
KJ
80 zł
Krzysztof Jordan
AB
80 zł
Adrian Bębenek
SJ
80 zł
Sławomir Jezierski
DS
80 zł
Dorota Siedlecka
PB
80 zł
Patryk Bierski
Dane ukryte
80 zł
Dane ukryte
EB
80 zł
Ewa Bartniak
KJ
80 zł
Katarzyna Jabłońska
MS
80 zł
Maciej Szpiech
TK
80 zł
Tomasz Kubis
80 zł
Marcin Łukawski
ŁD
80 zł
Łukasz Drobot
Elzbieta Weron
80 zł
Elzbieta Weron
80 zł
Piotr Skrzypiec
EB
80 zł
Elżbieta Bednarz
Błażej Zalesiński
80 zł
Błażej Zalesiński
MK
80 zł
Marcin Kowalski
KC
80 zł
KAROLINA CHEMICZ-PAŁYS
GO
80 zł
Grzegorz Okołów
80 zł
Maja Świątkowska
KO
80 zł
Krzysztof Ogłuszka
MM
80 zł
Mariusz Miotke
80 zł
Tomasz Sikorski
ML
80 zł
Mariusz Lewandowski
RP
80 zł
Robert Płóciennik
MF
80 zł
Maciej Fiszer
Dane ukryte
80 zł
Dane ukryte
MM
80 zł
Marta Maciejewska
80 zł
Sebastian Łuczak
MB
80 zł
Marcin Bieszczanin
PS
80 zł
Paweł Smolik
JL
80 zł
Jacek Liziniewicz
PU
80 zł
Piotr Uba
PK
80 zł
Piotr Kunowski
B
80 zł
badim
TM
80 zł
Tomasz Michalski
RB
80 zł
Renata Bobko
KR
80 zł
Krystyna Rakowska
WC
80 zł
Wojciech Chróścicki
TG
80 zł
Tomasz Golinski
MK
80 zł
Marek Kaczałko
M
80 zł
Malwina
ZS
80 zł
Zuzanna Skowronek
ZO
80 zł
zdzisław olejnik
Dane ukryte
80 zł
Dane ukryte
PK
80 zł
Piotr Koremba
80 zł
Maciej Kantor
GG
80 zł
Grażyna Gocałek
DC
80 zł
Darek Czernek
RW
80 zł
Rafał Wolski
80 zł
Marcin Żebrowski
MS
80 zł
Marcin Spalt
80 zł
Jerzy Łaźniewski
80 zł
Łukasz Żyłka
MD
80 zł
Mariusz Dmowski
MJ
80 zł
Maciej Jopkiewicz
TD
80 zł
Tomasz Dolat
PB
80 zł
Paweł Budzik
EP
80 zł
Eryk Pilarski
RM
80 zł
Rafał Musiński
SJ
80 zł
Sebastian Jakubowski
JS
80 zł
Jakub Szymkowiak
80 zł
Jakub Suwała
RO
80 zł
Robert Olszak
KS
80 zł
Kacper Szczurek
Dane ukryte
80 zł
Dane ukryte
A
80 zł
annaogar
KK
80 zł
Krzysztof Korolczuk
AB
80 zł
Agnieszka Bonar
Dane ukryte
80 zł
Dane ukryte
E
80 zł
Elżbieta Libich-Gołda
TW
80 zł
Tomasz Widuch
JC
80 zł
Joanna Chmielewska
Dane ukryte
80 zł
Dane ukryte
NB
80 zł
Norbert Borowiec
Dane ukryte
80 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
80 zł
Dane ukryte
E
80 zł
EWA KACPEREK
Dane ukryte
80 zł
Dane ukryte
AK
80 zł
Aneta Karcz
MK
80 zł
Marek Kopyto
S
80 zł
Sylwia Kuźnicka
AS
80 zł
Anna Smolińska
AK
80 zł
Anna Kossakowska Krajewska
PK
80 zł
Paweł Kryczka
A
80 zł
Andrzej Waligora
KS
80 zł
Katarzyna Szymańska
80 zł
Jakub Suwała
BR
80 zł
Bogumił Rzerzycha
IK
80 zł
Ilona Kobylińska-Konieczna
80 zł
Leszek Grzeszczak
RC
80 zł
Robert Czerny
M
80 zł
Michał Niezgódka
WF
80 zł
Wojciech Firlej
Łukasz
80 zł
Łukasz
MK
70 zł
Mirosław Król
AW
70 zł
Andrzej Waligóra
K
70 zł
kiecana
S
70 zł
slawekszym1
70 zł
Paweł Wrona
Jacek Mościcki
70 zł
Jacek Mościcki
AL
70 zł
Adam Lewicki
70 zł
Grzegorz Trynkiewicz
JC
70 zł
Jacek Cembrowicz
70 zł
Dariusz Lewandowski
L
70 zł
leszekgladkowski
70 zł
Paweł Wrona
B
70 zł
bagra4
D
70 zł
d.jacynicz.bogdanska
D
70 zł
daria.tr
T
70 zł
toski
SG
70 zł
Sławomir Grelewicz
R
70 zł
raftur77
A
70 zł
archppws
KK
70 zł
Kazimierz Kosmala
JM
70 zł
Jerzy Mazur
SM
70 zł
Slawomir Machura
Dane ukryte
70 zł
Dane ukryte
T
70 zł
tabud
Dane ukryte
70 zł
Dane ukryte
MB
70 zł
Magdalena Budziszewska
Użytkownik niezarejestrowany
70 zł
Użytkownik niezarejestrowany
KB
70 zł
Karol Bryd
PT
70 zł
Piotr Tomaszewski
SD
70 zł
Stanisław Dul
TB
70 zł
Tomasz Bałdyga
J
70 zł
jigodlewska
Dane ukryte
70 zł
Dane ukryte
W
70 zł
waldasek
K
70 zł
kkstraz
B
70 zł
beula1
ŁJ
70 zł
Łukasz Jabłoński
Użytkownik niezarejestrowany
70 zł
Użytkownik niezarejestrowany
M
70 zł
mluniak
L
70 zł
limba3
Z
70 zł
zbigniew.miszon
C
70 zł
czarnylechu
MK
70 zł
Michał Kr
KS
70 zł
Katarzyna Sieklucka
O
70 zł
olnow
S
70 zł
skama50
LS
70 zł
Leszek Szarzyński
J
70 zł
j.komarowski
MS
70 zł
Marek Smolak
E
70 zł
ekost2412
EZ
70 zł
Elżbieta Zadora-Zuzelska
AK
70 zł
Adam Kot
TS
70 zł
Tomasz Słomczyński
W
70 zł
wikrol
M
70 zł
m.zabokrzecki
L
70 zł
lubicz5
G
70 zł
grazyna8909
PM
70 zł
Paweł Makarewicz
70 zł
Jan Wieczorek
PJ
70 zł
Piotr Jarosz
H
70 zł
hdziarnowski
Dane ukryte
70 zł
Dane ukryte
PW
70 zł
Piotr Woźniak
ŁS
70 zł
Łukasz Sokół
TS
70 zł
Tomasz Stankiewicz
ZK
70 zł
Zofia Kempińska Rek
TK
70 zł
Tomasz Kudelski
DR
70 zł
Daniel Ryjewski
TZ
70 zł
Tomasz Zawadzki
SK
70 zł
Sławomir Kotara
ET
70 zł
Edyta Trojańska-Koch
AJ
70 zł
Artur Jurkowski
JC
70 zł
Jakub Chojnowski
SK
70 zł
Sławomir Kotara
ZB
70 zł
Zbigniew Bochenek
P
70 zł
photopage2
KW
60 zł
Karol Woźniakowski
AN
50 zł
Anna Niewieczerzał
RB
25 zł
Robert Bijas
AB
25 zł
Anna Bistuła
MW
25 zł
Marek Walczak
25 zł
Andrzej Miśkiewicz
KK
25 zł
Krzysztof Kurowski
B
25 zł
Beata
BD
20 zł
Bartosz Dubiel
Miłosz Jastrzębski
10 zł
Miłosz Jastrzębski
Michał
10 zł
Michał
MK
10 zł
Małgorzata Komarnicka
AO
10 zł
aga ormezowska
5 zł
John Kowalski
5 zł
John Kowalski
2 zł
Eryk Zamirski
MS
1,49 zł
Michał Szymanek
K
1 zł
Kuba
1 zł
Monika Korzeń
K
1 zł
Karolina
DD
1 zł
Dawid dajnowski
S
1 zł
Sandra
Dane ukryte
1 zł
Dane ukryte
T
1 zł
Tomasz
AJ
1 zł
Agata janicka
MM
1 zł
Mateusz Malinowski
Anna Panter
1 zł
Anna Panter
ES
1 zł
Ewelina szafranek
Dane ukryte
1 zł
Dane ukryte
Grzegorz Mnichasz
1 zł
Grzegorz Mnichasz
Dane ukryte
1 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
1 zł
Dane ukryte
JW
ukryta
Janusz Wojcieszak
MR
ukryta
Maciej Rodziewicz
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
RM
ukryta
Romuald Mikusek
MO
ukryta
Marek Olszycki
MK
ukryta
Małgorzata Książkiewicz
MW
ukryta
Magdalena Wach
BS
ukryta
Borys Szpryngwald
GD
ukryta
Grzegorz Długosz
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
M
ukryta
Michał Skałba
AJ
ukryta
Agnieszka Janikowska
JW
ukryta
Jakub Wawrzko
B
ukryta
Bożena Czechowska-Trawińska
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
KR
ukryta
Krzysztof Rewilak
RK
ukryta
Rafał Kowalczyk
ukryta
Marcin Iwan
DW
ukryta
Dorota Wiewióra
GK
ukryta
Grzegorz Kunowski
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
EW
ukryta
Elżbieta Wiśniewska
PD
ukryta
Paweł Dyś
NN
ukryta
Noemi Nikończuk-Kowalczyk
BV
ukryta
Basia Vogt
MP
ukryta
Mariusz Prawicki
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
AW
ukryta
Agnieszka Wilkaniec
MT
ukryta
Michał Turczyk
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
ŁK
ukryta
Łukasz Korzeniowski
AK
ukryta
Adam Kuklasiński
EN
ukryta
Ewa Nahorska
SD
ukryta
Serafina Dobkowska
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
KN
ukryta
Katarzyna Nowaczyk
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
A
ukryta
anna jelowicka
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
MO
ukryta
Marcin Opoka
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
PK
ukryta
Piotr Konopka
JF
ukryta
Jerzy Folcik
DC
ukryta
Dominik Chrzanowski
KW
ukryta
Karol Woźniakowski
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
TR
ukryta
Tomasz Rusinek
MK
ukryta
Mirosław Klatecki
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
KS
ukryta
Krystyna Sieklucka
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
DM
ukryta
Diana Maciaga
J
ukryta
joaNNa
JZ
ukryta
Jacek Zięba
JS
ukryta
Jarosław Szymczak
GS
ukryta
Grzegorz Szkutnik
Adam Sroka
ukryta
Adam Sroka
ukryta
Anna Miałkowska
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte

Najwięcej środków dzięki udostępnieniom

Najwyższa wpłata

Nasi użytkownicy założyli

374 275 zrzutek

Pomóż zebrać środki dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

2 292
udostępnień

NAGRODY

Podziękowanie elektroniczne

10 zł i więcej

Wyślemy Ci mail z podziękowaniem i jednym ze zdjęć umieszczonych w albumie - można ustawić je jako tapeta na pulpit czy telefon :) W celu odebrania nagrody prosimy wysłać wiadomość (z adresu e-mail podanego przy płatności) na adres: albumwizjenatury[at]gmail.com

wybrano 5 razy

Pocztówka

25 zł i więcej

Podziękowanie w tradycyjnej formie pocztówki, oczywiście ze zdjęciem z albumu! W celu odebrania nagrody prosimy w polu "Wiadomość" wpisać adres wysyłki lub przesłać go (z adresu e-mail podanego przy płatności) na adres: albumwizjenatury[at]gmail.com

wybrano 10 razy

Album "Wizje natury"

80 zł i więcej

Zdecydowanie nagroda główna - egzemplarz albumu "Wizje natury"!W celu odebrania nagrody prosimy w polu "Wiadomość" wpisać adres wysyłki lub przesłać go (z adresu e-mail podanego przy płatności) na adres: albumwizjenatury[at]gmail.com

wybrano 341 razy

przewidywana dostawa: 30 kwietnia, 2019

2 egzemplarze albumu "Wizje natury"

140 zł i więcej

Dla Ciebie i kogoś bliskiego :)W celu odebrania nagrody prosimy w polu "Wiadomość" wpisać adres wysyłki lub przesłać go (z adresu e-mail podanego przy płatności) na adres: albumwizjenatury[at]gmail.com

wybrano 74 razy

przewidywana dostawa: 30 kwietnia, 2019

3 egzemplarze albumu "Wizje natury"

210 zł i więcej

Bo taką publikacją warto podzielić się z innymi!W celu odebrania nagrody prosimy w polu "Wiadomość" wpisać adres wysyłki lub przesłać go (z adresu e-mail podanego przy płatności) na adres: albumwizjenatury[at]gmail.com

wybrano 46 razy

przewidywana dostawa: 30 kwietnia, 2019

Udział w plenerze ZPFP

700 zł i więcej

Miejsce dla jednej osoby na plenerze ZPFP w Budach Grabskich (Bolimowski Park Krajobrazowy). Nagroda obejmuje zakwaterowanie.9-12.05.2019

(pozostało 1 z 1)

przewidywana dostawa: 9 maja, 2019

Indywidualny warsztat z fotografowania zwierząt

800 zł i więcej

Warsztat z Jerzym Grzesiakiem (www.jerzygrzesiak.pl) z fotografowania zwierząt w ich natulanym środowisku. Wspólnie spędzimy jeden dzień zdjęciowy w 2019 roku (termin, weekendowy, do ustalenia indywidualnie). Będziemy fotografowali w okolicach Łodzi (miejsce dostosowane do terminu i aktualnej sytuacji przyrodniczej)

(pozostało 1 z 1)

Album "Wizje natury" - bez kosztów przesyłki

70 zł i więcej

Zdecydowanie nagroda główna - egzemplarz albumu "Wizje natury"! Dla pierwszych 50 osób taniej o koszty przesyłki!W celu odebrania nagrody prosimy w polu "Wiadomość" wpisać adres wysyłki lub przesłać go (z adresu e-mail podanego przy płatności) na adres: albumwizjenatury[at]gmail.com

wybrano 52 razy (pozostało 0 z 52)

Zorganizuj własną zrzutkę na dowolny cel:

Google Play
App Store

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.