id: maufu6

Piesza podróż dookoła świata

Piesza podróż dookoła świata

Otrzymuj wsparcie. Regularnie.

Opis zrzutki

Cześć!!!


To ja! Łukasz z Cieszyna... ten gość co 15-go lipca 2020 roku wyruszył z rodzinnego miasta w pieszą podróż dookoła świata!

Wiele osób pytało i nadal pyta dlaczego?

Odpowiedź jest prosta: dla przygody!!!

Odkąd pamiętam to zawsze chciałem to zrobić i poprostu zobaczyć co się wydarzy!

7SdlWZFVkAS6NV7w.jpgPodczas mojej trzyletniej, europejskiej włóczęgi wielokrotnie zatrzymywałem się, by podreperować budżet. Pracowałem "po drodze" w Czechach, Niemczech, Holandii, Irlandii oraz Francji odkładając na podróż życia. Pracowałem, testowałem sprzęt... robiłem wszystko, by jak najlepiej przygotować się na kolejne lata, które spędzę w drodze!hya8y4jtyeuvJbSt.jpgStaram się też, by moja wędrówka była jak najbardziej ekonomiczna. Jest to dla mnie priorytet i nawet mi to wychodzi!!!

Mimo wszystko taka podróż to jednak spory wysiłek finansowy: wizy, sprzęt (który z czasem też się zużywa lub niszczy), ubezpieczenie zdrowotne itd... nie wspominając już o tym że czasami też coś trzeba zjeść! Na dodatek do pokonania kilkadziesiąt tysięcy kilometrów przez wszystkie kontynenty z wyjątkiem Antarktydy!!! Kilka lat w trasieOsmXVV0U699zBpj6.jpg

Jest sporo wydatków, ale jest też dobra wiadomość! Odpadają wszelkie koszta związane z noclegiem (śpię na dziko gdzie popadnie) oraz kwestie związane z transportem, bo go zwyczajnie nie potrzebuję... idę pieszo!ZYFBrC5TZ7cEdjWf.jpg

Do tej pory podróżując przez Europę nie urządzałem żadnych zbiórek... pracowałem i zarabiałem, wydawało mi się to fair. Teraz gdy już jednak nie pracuję tylko idę chciałbym się zwrócić do was z prośbą:


Jeżeli mielibyście ochotę wspomóc mnie udostępniając link do zrzutki gdziekolwiek w social mediach, lub zechcielibyście wesprzeć jakąkolwiek kwotą moją aktywność to będę wam za to bardzo wdzięczny, bo właśnie sprawiacie, że moja tułaczka staje się łatwiejsza i jak najbardziej możliwa do zrealizowania! Wielkie dzięki wam za to!!!HrvhALfVfSd4PIsB.jpg

Wszystkim, którzy śledzą to co robię chciałbym jeszcze raz podziękować za doping! Jest on ogromny i bardzo go doceniam!!! Ładujecie we mnie pokłady energii! Dodajecie sensu, bo widzę, że mogę iść nie tylko dla siebie, ale też dla ludzi którzy czekają na moje relacje z trasy!


Osoby, które dowiedziały się o mnie dopiero teraz, chciałbym zaprosić do śledzenia mojego fejsbukowego fanpejdżu oraz mojej wędrówki w social mediach:

https://m.facebook.com/profile.php/?id=100067179116917&name=xhp_nt__fb__action__open_user

9IBB8N6QE7O0XYxb.jpgTrzymajcie się! Ja też będę się starał!

Pozdrawiam i jeszcze raz dzięki za wszystko!

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Korzyści płynące ze wsparcia cyklicznego:
Organizator otrzymuje 100% Twoich środków - nie pobieramy prowizji
Zachowujesz pełną kontrolę - w każdej chwili możesz bez zobowiązań przerwać wsparcie
Organizator może w pełni skupić się na swojej twórczości/działalności
Otrzymujesz stały dostęp do postów oraz specjalne wyróżnienie
Nie musisz pamiętać o kolejnych wpłatach
To prostsze niż Ci się wydaje :)
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 93

 
Dane ukryte
ukryta
ED
Edyta
100 zł
MG
Kuzyn Marek
500 zł
WW
Mateusz W.
20 zł
JZ
Janusz
10 zł
KT
Karol Tumialis
100 zł
KP
K. Podstada
200 zł
.P
Robert Palewski
5 zł
EK
Eea
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 48

 
2500 znaków