Robot ROB do cyklu Time Warp arhn.eu ID: maw62g

Robot ROB do cyklu Time Warp arhn.eu ID: maw62g

2 271 zł z 770 zł

294%

2 271 zł

2 271 zł

z 770 zł

zakończona

zakończona

28.09.2015r

87

87

wspierających
294%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Niedawno dzięki Wam udało nam się ufundować przedmioty wymagane do zorganizowania kolejnego sezonu materiałów Time Warp na portalu arhn.eu. Dzięki waszym wpłatom udało się zakupić konsolę Famicom wraz z akcesorium Disk System. Był to sprzęt niezbędny do realizacji serii. W zasadzie na tym etapie możemy już rozpoczynać materiały - posiadamy prawie wszystkie przykłady sprzetów i akcesoriów Nintendo od wczesnych lat firmy po systemy najnowsze.

Do pełni szczęścia brakuje nam jednak dwóch opcjonalnych akcesoriów:

- robota ROB dla konsoli NES

oraz

- konsoli Virtual Boy.

Robot ROB był niezwykle ważnym elementem taktyki marketingowej Nintendo, które chciało sprzedać swoją nową konsolę jako "maszynę", a nie zwykłą "zabawkę" dla dzieci. Rekwizyt umożliwiłby nam nie tylko zaprezentowanie działania urządzenia na wideo, ale również dołączenie go do naszej ekspozycji Muzeum arhn.eu. Ponieważ jednak ROB obsługiwał wyłącznie garstkę gier i podstawowe informacje na jego temat można przedstawić z pomocą dostępnych w internecie fotografii - traktujemy go jako "dodatkowy cel zbiórki" - nawet jeśli nie uda nam się go kupić, będziemy w stanie zrealizować cykl Time Warp w uproszczonej formie.

Niestety, ROB kosztuje również spore pieniądze dlatego też nie jesteśmy w stanie sfinansować jego zakupu sami.

Jeżeli uda nam się zebrać środki na ROB-a, ostatnim przystankiem "zmaksymalizowania" Time Warp byłby zakup konsoli Virtual Boy w ramach osobnej zbiórki. Jest to naszym zdaniem zakup najmniej priorytetowy - nie tylko jest to sprzęt rzadki, ale także nigdy nie przyjął się wśród konsumentów - jest to miła ciekawostka o której bardzo przyjemnie byłoby wspomnieć, ale jeżeli nie uda nam się pozyskać rekwizytu, będziemy mogli zrobić to w uproszczonej formie, z wykorzystaniem odpowiednio licencjonowanej fotografii z sieci.

Wpłacający87

MS
MacLife Serwis
797 zł
WO
Wsparcie od
311 zł
 
Wojciech Pawlak
73 zł
MB
Michal Bednarski
54 zł
 
Dawid Szymański
54 zł
AR
Artur Rataj
54 zł
KS
Krzysztof Stanio
52 zł
A
ajgon
50 zł
 
Arkadiusz Kamiński
50 zł
BK
Bartosz Klimas
32 zł
Zobacz więcej

Komentarze32

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

589 904 zrzutki

i zebrali

333 157 310 zł


A ty na co dziś zbierasz?