id: maw62g

Robot ROB do cyklu Time Warp arhn.eu

Robot ROB do cyklu Time Warp arhn.eu

2 271 zł 
z 770
294%
zakończona
28.09.2015r
87
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 912 326 zrzutek i zebrali 874 289 615 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Niedawno dzięki Wam udało nam się ufundować przedmioty wymagane do zorganizowania kolejnego sezonu materiałów Time Warp na portalu arhn.eu. Dzięki waszym wpłatom udało się zakupić konsolę Famicom wraz z akcesorium Disk System. Był to sprzęt niezbędny do realizacji serii. W zasadzie na tym etapie możemy już rozpoczynać materiały - posiadamy prawie wszystkie przykłady sprzetów i akcesoriów Nintendo od wczesnych lat firmy po systemy najnowsze.

Do pełni szczęścia brakuje nam jednak dwóch opcjonalnych akcesoriów:

- robota ROB dla konsoli NES

oraz

- konsoli Virtual Boy.

Robot ROB był niezwykle ważnym elementem taktyki marketingowej Nintendo, które chciało sprzedać swoją nową konsolę jako "maszynę", a nie zwykłą "zabawkę" dla dzieci. Rekwizyt umożliwiłby nam nie tylko zaprezentowanie działania urządzenia na wideo, ale również dołączenie go do naszej ekspozycji Muzeum arhn.eu. Ponieważ jednak ROB obsługiwał wyłącznie garstkę gier i podstawowe informacje na jego temat można przedstawić z pomocą dostępnych w internecie fotografii - traktujemy go jako "dodatkowy cel zbiórki" - nawet jeśli nie uda nam się go kupić, będziemy w stanie zrealizować cykl Time Warp w uproszczonej formie.

Niestety, ROB kosztuje również spore pieniądze dlatego też nie jesteśmy w stanie sfinansować jego zakupu sami.

Jeżeli uda nam się zebrać środki na ROB-a, ostatnim przystankiem "zmaksymalizowania" Time Warp byłby zakup konsoli Virtual Boy w ramach osobnej zbiórki. Jest to naszym zdaniem zakup najmniej priorytetowy - nie tylko jest to sprzęt rzadki, ale także nigdy nie przyjął się wśród konsumentów - jest to miła ciekawostka o której bardzo przyjemnie byłoby wspomnieć, ale jeżeli nie uda nam się pozyskać rekwizytu, będziemy mogli zrobić to w uproszczonej formie, z wykorzystaniem odpowiednio licencjonowanej fotografii z sieci.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 87

preloader

Komentarze 32

 
2500 znaków