Wróć do zrzutki

Wpłać na zrzutkę: Dołóż nam... na obóz :) Jedziemy walczyć, nie damy się wyautować! ID: mazaxu

Wybierz ile chcesz wpłacić
 • Wspieram dowolną kwotą bez nagrody.


 • Imienne podziękowanie!

  Prawdziwy bokser podejmuje ryzyko! Mimo RODO, imiennie podziękujemy Ci na profilu facebook fundacji Autyzm Up. 

  https://www.facebook.com/fundacjaautyzmup/

  Imienne podziękowanie!
 • Fikołek dedykowany!

  Specjalnie dla Ciebie nagramy i opublikujemy filmik, na którym w czasie obozu nasi zawodnicy wykonają dla Ciebie przewrót w przód!

  Fikołek dedykowany!
 • Kubek "Przyjaciela naszej Fundacji"

  To nie jest standardowy kubek z nadrukiem! To kubek z fajnym nadrukiem wyprodukowany w Niepublicznych Szkołach Specjalnych UMIEM w Krakowie, do której chodzi 2 naszych zawodników. Mają tam specjalną prasę, drukarkę i robią kubki! Niezłe, prawda? 
  https://sklep.pstb.org/

  Kubek "Przyjaciela naszej Fundacji"
 • Pocztówka z obozu!

  Kiedy ostatnio dostałeś prawdziwą pocztówkę? Ze znaczkiem i urzędową pieczątką i z pozdrowieniami! Przyjdzie do Ciebie wprost z naszego obozu, a podpiszą się na niej wszyscy urzędnicy. Sprawdzaj metalową skrzynkę! 

  Pocztówka z obozu!
 • Bitwa na pianki na naszym stacjonarnym treningu w Krakowie!

  Bitwa na pianki, to jeden z naszych ulubionych elementów treningu. Są lekkie i łatwo nimi wymachiwać. Symulują ciosy, ale tylko łaskoczą. Stymulują refleks, bo musisz odskoczyć, żeby nie oberwać! 

  Dostaniesz imienne zaproszenie na nasz trening w Krakowie. Lepiej wcześniej poćwicz, bo w pianki chłopaki są naprawdę nieźli!

  Bitwa na pianki na naszym stacjonarnym treningu w Krakowie!
 • Klubowa koszulka w Twoim rozmiarze!

  Widziałeś te extra koszulki, w których nasi zawodnicy prezentują się na filmie? Możesz taką mieć! Każdy wygląda w niej jak wojownik! A do tego została zaprojektowana i wyprodukowana w Polsce. Bardzo dobry materiał! 

  Klubowa koszulka w Twoim rozmiarze!
 • 2 indywidualne treningi z trenerem Reprezentacji Polski Muaythai

  Nasz trener, Rafał Ślusarz, prowadził Reprezentację Polski Muaythai, wychował wielu Mistrzów Polski, Europy i Świata, spotyka się z naszą grupą w każdą niedzielę, ale znajdzie czas na 2 indywidualne treningi z Tobą. Będzie wycisk! Może boleć...

  2 indywidualne treningi z trenerem Reprezentacji Polski Muaythai
 • Brak
Koszt obsługi transakcji

Zrzutki organizowane są za darmo - nie pobieramy żadnych opłat od organizatorów zrzutek ani wpłacających. Pomóż nam pokryć m. in. prowizję operatora płatności, by zawsze tak było!

%
Podsumowanie
Wiadomość do organizatora (opcjonalnie)
Nagroda
-
Suma kosztów
Organizator otrzyma
50 zł
Koszt obsługi transakcji
0 zł

Łączna wpłata
-
Wpłata cykliczna
Co miesiąc

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; czytaj więcej Dane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od wpłacających.
Płacąc akceptujesz Zasady płatności PayU .

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. czytaj więcej Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności. Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce Prywatności .

Zrzutka.pl sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu czytaj więcej .in. marketingu własnych produktów i usług oraz w celu zapewnienia osobom wspierającym i organizującym zrzutki bezpiecznego korzystania ze strony zrzutka.pl oraz zapobiegania oszustwom. Dokładniejsze informacje o kategoriach, celach i sposobach przetwarzania danych osobowych przez zrzutka.pl sp. z o.o. przysługujących Ci prawach oraz ich realizacji, możesz znaleźć tutaj: kliknij