id: mb3zkg

Miej odwagę - pierwsza w Polsce akademia boksu dla dzieci w spektrum

Miej odwagę - pierwsza w Polsce akademia boksu dla dzieci w spektrum

340 zł 
z 45 000 zł
0%
zakończona 31.12.2021r
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Ten projekt to nie jest kolejna sekcja sportowa, to szansa na lepszy start każdego dnia – dla dzieci w spektrum autyzmu i Aspergerem oraz ich rodzin.


Poziom dojrzałości społecznej jest ściśle powiązany z rozwojem i sprawnością ruchową. Umiejętność panowania nad własnym ciałem ma dla dziecka efekt terapeutyczny. W ramach projektu dzieci i ich opiekunowie będą trenować boks, a nad całym procesem będzie czuwał certyfikowany superwizor SAZ oraz terapeuci. Projekt zakłada prowadzenie treningów ogólnorozwojowych z elementami boksu i zajęć specjalistycznych pod okiem wykwalifikowanej kadry – pierwszych w Polsce.


Do tej pory nikt nie zdecydował się na pracę z dziećmi autystycznymi czy z Aspergerem, w tak kompleksowy sposób. Jesteśmy głęboko przekonani, że dzięki Państwa wsparciu, możemy stworzyć innowacyjną ofertę dla dzieci i ich rodzin, która pomoże przełamać stereotypy na temat zaburzeń i otwierać nowe ścieżki rozwoju. Celem akademii jest również wychodzenie naprzeciw stygmatyzacji i braku zrozumienia. Chcemy zmienić postrzeganie zaburzeń w dziedzinie, w której działamy od wielu lat.


Na co przeznaczymy zebrane środki?

Zebrane środki chcemy przeznaczyć na : pokrycie kosztów realizacji cyklicznych zajęć w roku szkolnym 2021/2022 dla 100 dzieci w spektrum autyzmu i Aspergera i ich opiekunów, tj. m.in. na wynagrodzenie trenerów, psychologa i wynajem sali treningowej.


Koszt miesięczny przy założeniu 2 treningów w tygodniu, w wymiarze około 3 godzin treningowych,  dla 1 dziecka wynosi : 400 zł.

Koszt kampanii informacyjnej: wydruk ulotek, nakręcenie klipu informacyjnego i promocyjnego wynosi 5 000 PLN


O Stowarzyszeniu Brzostek Top Team

Stowarzyszenie Brzostek Top Team założył w 2011 w Gdańsku trener Maciej Brzostek. Chciał stworzyć sportowe szanse młodym, zainteresowanym uprawianiem boksu. Otoczył ich kompleksową opieką i stał się mentorem dla zawodników, często z trudnych środowisk. Jego wsparcie jako autorytetu jest ważne na drodze do marzeń, jakimi były i wciąż są zwycięstwa w ringu. Więcej na

https://www.onet.pl/?utm_source=l.facebook.com_viasg_wiadomosci&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&pid=d3deaa8e-3329-4d0a-b1df-d54423d7ed8a&sid=b177a2c9-166f-4113-9b28-185bbe554807&utm_v=2


Pierwsza w Polsce akademia boksu dla dzieci w spektrum – twórz ją razem z nami!

#miejodwagę

 

Chcesz cyklicznie wspierać naszą działalność i jesteś z Trójmiasta? Zapraszamy Cię na nasze treningi! Grafik i możliwość zapisu dostępne na naszej stronie www.brzostektopteam.com

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 6

preloader

Komentarze 3

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

880 345 zrzutek

i zebrali

810 718 451 zł

A ty na co dziś zbierasz?